poniedziałek, 29 lutego 2016

Ostatni dzwonek na 110 zł premii za lokaty na 2,75% w Toyota bankDla wszystkich osób, którzy lubią wszystkie ważne sprawy odkładać na sam koniec dziś przypominajka. Tylko do dziś można rejestrować się w najnowszej akcji Toyoty bank w której można zgarnąć do 110 zł za założenie dobrej jak na dziś lokaty na 2,75%.

Zaletą akcji jest fakt, że Toyota adresuje ją zarówno do nowych jak i obecnych klientów. Wykluczone są tylko osoby, które w okresie 7 kwietnia 2015 - 27 stycznia 2016 rozwiązały umowę o Konto Jedyne. A więc Toyota stawia na lojalność, a tutaj warto być lojalnym skoro lokata z premią staje się powoli tradycją:)Kolejna świetna akcja w Toyota bank:)

Jak wyglądają zatem szczegóły nowej akcji? Do tej pory praktycznie wszystkie akcje specjalne, a także wszelkie promocje rynkowe były dedykowane dla nowych klientów. W efekcie trzeba było zamykać konta, odsiedzieć swoje i liczyć na to, że w nowej promocji będziemy zaliczani w poczet nowych klientów.

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji Toyoty z lokatą z bonusem 50/100 zł

Teraz nie trzeba już tak robić. Toyota jest pierwszym bankiem, który chyba zdaje sobie sprawę z faktu, że takie drastyczne podejście do klienta nie jest dobrym pomysłem. Dzięki temu po raz pierwszy dostajemy ofertę specjalną z podziałem na klientów Nowych i Obecnych. 

Nowi klienci mają proste warunki

Nowa oferta wygląda następująco. Należy założyć lokatę Plan Depozytowy na 100 dni z dość przyzwoitym jak na dzisiejsze standardy oprocentowaniem 2,75%. Premia jaką dostaniemy będzie różna
 • 100 zł dla Nowego klienta
 • 50 zł dla Obecnego klienta
W obu przypadkach do otrzymania bonusu wymaganym minimum na lokacie jest 10.000 zł. (Samą lokatę można zakładać od 3000 zł, ale dla niższych kwot bonusu nie będzie) A więc zwiększa się o 20 dni czas trwania i nieco większe jest wymaganie kapitałowe. Ale zmiana jest raczej na plus, tym bardziej że dodatkowa stówa za założenie dość dobrej lokaty to naprawdę świetna oferta.

Obecni klienci muszą być bardziej czujni szczegóły niżej
WAŻNE DLA OBECNYCH KLIENTÓW:
W przypadku obecnych klientów, należy pamiętać, że owe 10.000 zł musi stanowić nadwyżkę według stanu na dzień 27 stycznia 2016 i owa nadwyżka musi być przetrzymana do 28 marca 2016 !

To kluczowy zapis. Innymi słowy Toyota będzie sprawdzać saldo na dzień 27 stycznia. My musimy dopłacić 10.000 zł i nie wypłacać środków jakie mamy w Toyota bank, to bowiem spowoduje zmniejszenie salda i utratę praw do bonusu. Zatem nie wycofujemy środków w Toyocie w terminie 27.01 - 28.03.2016

Najlepiej zatem założyć jakąś lokatę na 80 dni, żeby obecne środki pracowały dalej. Tak zresztą zrobiłem przy ostatniej promocji z 50 zł, którą bank zaoferował dla osób biorących udział w akcji z bonusem z 140 zł.

Co ciekawe, chociaż lokata trwać będzie 100 dni, to aby otrzymać premię nie trzeba czekać do końca. Wystarczy 70 dni by otrzymać 100 / 50 zł. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z utratą odsetek, lepiej więc poczekać.

Wadą konta jest z pewnością fakt, że jest płatne 2,49 zł. Ale nieustanne bonusy powodują, że warto mieć tutaj konto, wynagradzają bowiem tę stratę z nawiązką. Dotychczasowe 140 zł + 50 zł + 50 zł dodaje już przecież 240 zł do zysku jaki generuje sama lokata:)

Inna sprawa, że niebawem kończy się nam 3% cashback w BPH. Zakupy i tak trzeba robić dalej, niewykluczone zatem, że warto będzie płacić kartą Toyoty. A wówczas opłata anuluje się sama:)

To tyle, jeśli chodzi o główną część promocji w wersji light czyli lokata z bonusem. Nowa promocja jest jednak nieco bardziej rozbudowana, można bowiem zdobyć dodatkowy bonus na 10 zł, otrzymywać 5% -10% cashback oraz brać udział w konkursie z nagrodami. Szczegółowe informacje o tych dodatkach w wersji hardcore znajdziecie niżej.

Regulamin rozbudowanej promocji Toyoty Akcja z loka

Ciąg dalszy: Dodatkowe bonusy w promocji akcja z lokatą w Toyota bank

18 komentarzy:

 1. Jakie są warunki bezpłatnego konta w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 400 zł płatności kartą. Wtedy bank anuluje opłatę 2,49 zł co jest raczej mało opłacalne. Seria bonusów czyni jednak to konto atrakcyjnym.

   Usuń
 2. Z trochę innej beczki, ale co sadzicie o tym?

  https://anuluj-dlug.pl/blog/post/a-jesli-upadnie-getin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już od zeszłego roku(open online, finance) wiadomo, że jest coś na rzeczy, ale skorzystać z tego info powinni przede wszystkim ci którzy mają tam środki powyżej BFG.

   Usuń
 3. Cyt: "To kluczowy zapis. Innymi słowy Toyota będzie sprawdzać saldo na dzień 27 stycznia. My musimy dopłacić 10.000 zł i nie wypłacać środków jakie mamy w Toyota bank, to bowiem spowoduje zmniejszenie salda i utratę praw do bonusu. Zatem nie wycofujemy środków w Toyocie w terminie 27.01 - 28.03.2016.
  A dlaczego nie można wypłacać w tym terminie? Według mnie możemy w każdej chwili wypłacić stare środki. Wystarczy aby do 28.03.2016r wpłacić więcej o 10 tys. PLN, niż miało się na koncie w dniu 27.01.2016r.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polcan, piszesz:
  Zatem nie wycofujemy środków w Toyocie w terminie 27.01 - 28.03.2016.
  Skad bierzesz ten termin, skoro w regulaminie jest napisane:
  utrzymać saldo depozytów, które Obecny Klient Banku posiada w Banku z dnia 27.01.2016 roku

  przez co najmniej 30 dni licząc od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy ten bank ma jakieś placówki czy jest tylko internetowy? I jak się zamyka tam konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko internetowy, zaś jak zamknąć konto pisałem w osobnym artykule:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2013/08/jak-zamknac-konto-w-toyota-bank.html

   Usuń
 6. Przepraszam, że nie na temat, ale właśnie Idea wpędziła mnie obowiązkowo na Clouda. Chciałam zmienić lokatę na nieodnawialną - czy to można zrobić tylko poprzez jej zerwanie po upływie terminu lokowania? W "rozwinięciu" lokaty innej opcji nie zauważyłam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zmienić tylko w placówce Idea Bank, lub na infolinii. W bankowości internetowej nie ma takiej opcji. Zostaje opcja zerwania lokaty w dniu odnawialności na innych warunkach.

   Usuń
  2. Też od niedawna jestem w Cloud - rozmawiałam z konsultantem online i dowiedziałam się, że można zmienić lokatę na nieodnawialną poprzez online /brak kosztów telefonicznych/ oraz, że 5 dni przed końcem lokaty można ją przedłużyć /online oczywiście/ na najlepszą ofertę w tym okresie. Jest jeszcze ponoć taka opcja, że 5 dni przed końcem lokaty można nacisnąć "zerwij" i ukażą się dwie możliwości; zerwania i podania numeru rachunku do przelewu lub przedłużenia na nową - taką z najlepszym oprocentowaniem.

   Usuń
 7. Dziękuję za odpowiedź. Czyli tak jak podejrzewałam - jest coraz gorzej w tym banku.

  OdpowiedzUsuń
 8. mam pytanie do bardziej uczonych w mowie i piśmie ;) Czy IDEA i Getin są ze sobą ściśle powiązani? Czy jak się Getnin przewróci, to IDEI nic nie grozi? Mam trochę kasy w IDEI,więc szkoda by było, getin już na wszelki wypadek wyzerowałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez BFG Idea (łącznie z Lions Bank) oraz Getin (łącznie z Noble Bank) są traktowane jako 2 odrębne toteż można trzymac do równowartości 100K euro i w Getin i w Idea.

   Usuń
  2. nie zrozumiałeś mojego pytania, nie chodzi mi o BFG, bo o tym wiem, że teoretycznie powinien wypłacić. Chodzi o to, że przy ewentualnej wywrotce Getina ucierpi też IDEA (tam jeszcze mam kasę). Bo chyba nikt normalny nie wierzy, że PIS wyczaruje stokilkadziesiąt miliardów i dofinansuje BFG, by ten wypłacił wierzycielom kasę. Cypr już przerabialiśmy :)

   Usuń
 9. to są osobne banki - osobne BFG

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy ktoś już dostał bonus za pierwszą edycję tej promocji i założenie lokaty opisywane w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzisiaj mija termin wypłaty w promocji Super Duet 2. Na razie cisza. Ktoś ma doświadczenie jak oni to robią? Jest piątek, więc pewnie dadzą wieczorem,, aby ne weekend zostało...

  OdpowiedzUsuń