środa, 10 lutego 2016

Ostatni dzwonek na 120 zł bonus za założenie konta na 4% w Paribas


Powoli zaczynają się kończyć pierwsze tegoroczne oferty specjalne. Jako pierwsza kończy się fajna oferta w Paribasie. Tylko do dziś można jeszcze składać zapisy na 120 bonus za założenie konta na 4%

Co ciekawe w ostatni weekend zarówno Paribas jak i Optima miały prace serwisowe. Z tego powodu zapisy na tę akcję były zawieszone. Nie przedłużono jednak tej akcji, w której jak zwykle trzeba skorzystać z dedykowanej strony.

Dla przypomnienia, na dedykowanej stronie zostawiamy swój mail i dokonujemy rejestracji. Następnie konto zakładamy z otrzymanego na mail linku. Dzięki temu będziemy mogli odebrać bonus w postaci 120 zł.

Pytanie podstawowe to jak zwykle kto może skorzystać z powyższego linku? Warunki są niestety dość rygorystyczne. Z promocji są wyłączone osoby, które miały konto w BGŻ oraz BNP Paribas. Kiedykolwiek. Tak rozumiem punkt 1.2 w paragrafie drugim.

Tutaj założysz konto na 4% w Paribas z 120 zł premią

Jeżeli się mylę to poprawcie mnie w komentarzach. Warunek to bowiem bardzo ostry, nie tylko dotyczy dożywocie, ale dodatkowo dotyczy dożywocia w dwóch bankach, a więc wykluczeni są posiadacze konta z premią 1%, które było żelaznym punktem każdego wisienkowicza w latach ubiegłych.


Co zatem mają zrobić Ci, którym jakimś cudem udało się nie mieć kont ani w Paribasie ani w BGŻ? Z

1. Pierwsze 60 zł
Aby zgarnąć połowę premii należy:
 • zarejestrować się i wysłać wniosek o konto z kartą do 10 lutego 2016
 • uzyskać dostęp do konta w terminie do 15 lutego 2016
 • zrobić przelew na minimum 1000 zł do w lutym w terminie do 29 lutego 2016
Innymi słowy mamy łatwy bonus za jeden przelew:) Kasa wpłynie do 16 marca 2016
2. Drugie 60 zł
Drugą część premii można zgarnąć za:
 • zrobienie przelewu na minimum 1000 zł w marcu
 • dokonanie transakcji kartą na 300 zł w marcu w terminie do 31 marca 2016
Nie jest zatem źle i warunki są jak najbardziej do zaakceptowania. Druga premia zostanie przekazana do 19 kwietnia

Warto dodać, że samo konto iAktywator to dziś jedyne konto obok WBK, które obecnie oferuje 4%. Szczegółowo omawiałem je w artykule 4,00% na koncie Aktywator. Co ciekawe obecnie oba konta mimo super stawki dodają premie za założenie. WBK dodaje 100 zł co omawiałem w ubiegłym tygodniu:)

Należy pamiętać, że ikontoAktywator daje 4% do 5000 tys zł. Przy czym w tym przypadku słowo do oznacza najwyższy wpływ z tytułu wynagrodzenia. Omawiałem to we wspomnianym wyżej artykule. 

Regulamin promocji konto na 4% plus premia 120 zł

7 komentarzy:

 1. z tej promocji jak i tej organizowanej z Groupon wezmie udzial zaledwie garstka ludzi. Przede wszystkim ze wzgledu na zapis, że nigdy nie można było być ich klientem. W promocji z groupona, wykupiono zaledwie 420 kuponow a do zgarnięcia było 150zł.
  https://www.groupon.pl/deals/bank-bgz-bnp-paribas-s-a-3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie oferta beznadziejna przede wszystkim ze względu na ograniczenie kwoty podlegającej wyższemu oprocentowaniu (4%) do wysokości przelanego wynagrodzenia. Oferta dla bogaczy z uposażeniami na rękę powyżej 5.000zł. (bardzo kiepska w porównaniu do WBK).
  Na 120zł za otwarcie konta (i zaraz potem zamknięcie go) też się nie połaszczę - poczekam na ciekawszą ofertę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda w regulaminie TEJ promocji nie ma mowy o przelanym wynagrodzeniu tylko o jakimkolwiek przelewie.Wiem bo założyłem konto i byłem jego właścicielem przez jeden dzień Następnego dnia rozwiązali umowę z powodu niezgodności danych Żadne wyjaśnienia nie są możliwe ( ani w oddziale ani internetowo )Może i dobrze. Lepiej z daleko od tak "profesionalnego" banku.

   Usuń
  2. z takim podejsciem to dłuuuugo bedziesz czekał

   Usuń
 3. Witam,
  czy ktoś z Państwa otrzymał już informację o przyznaniu premii za SUPER DUET edycja 2?
  Może coś Polcan słyszałeś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero teraz publikuję ten komentarz bowiem wpadł do spam.
   Na razie nie było żadnej informacji. Pamiętasz kiedy był termin?

   Usuń
  2. Według regulaminu do 18.02.2016 na adres mailowy podany przy rejestracji w PROMOCJI. Niby jest jeszcze tydzień, ale chcę się upewnić, że nie ja jeden czekam.
   Pozdrawiam,

   Usuń