piątek, 12 lutego 2016

Ostatni dzwonek na 100 zł za założenie konta w WBK na 4%


Zwykle przypominajkę o najciekawszych ofertach publikuję w ostatnim dniu trwania promocji. Tym razem jednak będzie wyjątek, gdyż na blogu będzie dłuższa przerwa, o czym wielu czytelników dowiedziało się już z korespondencji mailowej.

Komentarze będą publikowane przez mojego zastępcę, nastawcie się jednak na dłuższe oczekiwanie na ich pojawienie się. Linki jednak powinny działać poprawnie w przypadku świetnej oferty 100 zł za otwarcie konta na 4% w WBK.

Kto tym razem może wziąć udział. Od razu pojawia się pierwsze podstawowe pytanie: skoro WBK pozwala na posiadanie trzech kont z oprocentowaniem 4%, to może posiadacze poprzedniej akcji mogą założyć drugie konto i zgarnąć znów stówkę?


Oj nie ma tak łatwo. Z promocji są wykluczeni posiadacze konta i to z datą wsteczną do 15 sierpnia 2015 czyli hoho. Innymi słowy kto posiadał konto w okresie ostatnich pięciu miesięcy nie ma szans na zgarnięcie nowej premii.

Kto więc jeszcze jakimś cudem nie załapał się na jedną z najlepszych akcji ubiegłego roku może zrobić to teraz. Pierwszy krok to skorzystanie z dedykowanej strony w terminie do 16 lutego 2016:

Tutaj możesz wziąć udział w nowej akcji WBK z premią 100 zł i kontem na 4%

Zostawiamy tam nasz mail, po czym logujemy się na swoją pocztę i klikamy w link jaki dostaniemy od organizatora. Z otrzymanego linku zakładamy całkowicie darmowe konto, z darmową kartą i atrakcyjną stawką 4%.

Powrót jednaj z najlepszych akcji specjalnych

Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę? O dziwo warunki są jeszcze prostsze aniżeli mieliśmy w ubiegłym roku. Wtedy trzeba było dokonać płatności na 100 zł, teraz zaś wystarczy tylko pięć płatności kartą, lub BLIKiem w terminie do 15 marca 2016

Pięć płatności zdecydowanie łatwiej dokonać, gdyż nie ma tu wymogu kwotowego. Mogą to być nawet malutkie kwotki. Rzadko się zdarza by kolejna promocja była łatwiejsza do spełnienia, ale WBK niejednokrotnie zaskakiwał banalnymi warunkami.

O wypłacie premii zostaniemy powiadomieni mailowo w terminie do 11 kwietnia 2016. Kto spełni warunki czyli założy konto z dedykowanego linka i dokona 5 płatności kartą dostanie stówę do końca kwietnia.Konto w WBK warto mieć nawet bez powyższej premii. Wszak mamy tutaj 4% gwarantowane przez blisko półtora roku i to na ror! A to oznacza, że nie musimy się martwić jednym darmowym przelewem. Możemy kasę wpłacać i wypłacać do woli bez obaw o jakiekolwiek kary. Jest to jednak oprocentowanie zmienne, co czytamy w stopce na MoneyManii, więc nie wiadomo jak długo będzie owe 4%.

Można mieć nawet nadwyżkę ponad 4000 zł, bowiem powyżej tej kwoty też jest oprocentowanie. Co prawda tylko na 1%, ale to i tak lepiej niż na innych kontach osobistych, te bowiem zazwyczaj są całkowicie nieoprocentowane. 

Tutaj możesz wziąć udział w nowej akcji WBK z premią 100 zł i kontem na 4%

Mało tego zdecydowana większość rorów posiada opłaty, bądź są one planowane ze względu na planowane działania rządu. Od lutego wchodzi podatek bankowy, więc banki  już zaczynają cały festiwal podwyżek. WBK gwarantuje darmową kartę, darmowe przelewy i oprocentowanie konta i to do połowy 2017 roku:)

Podsumowując jest to oferta typu Must Have dla każdego wisienkowicza. Problemem jest tylko fakt, wydłużonej karencji czego nie było wcześniej. Ale i tak to o niebo lepiej niż ING, który po stówkę daje karencję dwuletnią.

Regulamin nowej akcji specjalnej przyda się zainteresowanym

20 komentarzy:

 1. " WBK pozwala na posiadanie trzech kont z oprocentowaniem 4%, to może posiadacze poprzedniej akcji mogą założyć drugie konto i zgarnąć znów stówkę?"
  - było wałkowane, można mieć 4 konta, pod warunkiem, ze się nie było jeszcze ich klientem. Pierwsze z moneymanii a kolejne 3 z promocji: https://blog.bzwbk.pl/2016/01/otworz-konto-godne-polecenia-w-promocji-na-4-i-zyskaj
  Wyłącznie w takiej kolejności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyglada na to,ze Polcan coś nie bardzo w to wierzy,a przecież nie jeden pisał już tutaj o tym.Sam też od dawna mam 4 konta na 4 %.

   Usuń
  2. Ja mam 3. Jeden z promocji Agory oraz dwa zakładane kurierem,
   Waszym zdaniem kolejny kurier także da 4%? Była o tym mowa, ale jakoś czytelnicy nie potwierdzali tego w komentarzach.

   Usuń
  3. Jest dokładnie jak piszesz.Jeszcze jedno zakładasz ze strony banku ze strony promocji (nie po zalogowaniu) Otwierasz je przy pomocy kuriera i też będzie na 4 %

   Usuń
  4. Ok, po powrocie z urlopu złożę wniosek i dam znać czy to działa:)

   Usuń
  5. Ja mam też 4konta jedno z MM przelewem i trzy kurierem

   Usuń
  6. Czy do pozostałych kont trzeba brać również kartę debetową, aby promocja obowiązywała, czy można ją pominąć?

   Usuń
 2. "Zwykle przypominajkę o najciekawszych ofertach publikuję w ostatnim dniu trwania promocji. Tym razem jednak będzie wyjątek" - za tydzień kończy się promocja 100zł za założenie konta w Inteligo i 50zl dla polecajacego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgoda, ale ta oferta jest o wiele mniej popularna od WBK. I pewnie wróci po jakimś czasie, czego o WBK raczej nie można powiedzieć.

   Usuń
  2. Ja tylko przypominam Ci, żebyś pamiętał przypomnieć oddzielnym wpisem :)

   Usuń
  3. Tylko akcje specjalne z bonusem przypominam, bo cieszą się olbrzymią popularnością. Polecajki nigdy dotąd nie przypominałem, bo są średnio popularne.
   Inna sprawa, że jutro zaczyna mi się urlop, więc nie planuję innych artykułów poza aktualizacją rankingu na luty.

   Usuń
 3. Czy Konto Godne Polecenia ma samo w sobie 4%? czy trzeba założyć jeszcze na stronie po zalogowaniu konto oszczędnościowe. Pytam bo nie ma informacji albo nie mogę jej znaleźć o tym ze konto jest na 4%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, główne konto jest już oprocentowane. Nie trzeba zakładać konta oszczędnościowego. Informacja jest w zakładce Promocje na stronie WBK, jak również szczegółowo opisane w regulaminie.

   Usuń
 4. Potwierdzam. Mam w sumie 4 konta na 4%. Startowałam z MM z 1 kontem, następnie złożyłam wniosek ze strony banku na 3 promocyjne. Kurier przyjechał, umowę wziął i konta działają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan, złożyłeś wniosek o 4-te konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dziś był kurier z papierami. I powiedział mi, że rekordzista założył... 26 kont w wbk na siebie!
   Czy ktoś próbował więcej niż 4?

   Usuń
  2. No tak, ale nie wszystkie na 4% pewnie a o to 4-te na 4% nam chodzi. Czekam niecierpliwie na info czy Masz 4% na tym koncie. Opiszesz to tu w komentarzach, czy w osobnym poście?

   Usuń
  3. A jak wolisz? Mogę dowody przedstawić na PP1, bo gdyby miał się ukazać kolejny artykuł to raczej tylko tam.

   Usuń
 6. Z poprzednich postów (również pod innymi artykułami) wynika, że wiele osób jest tym zainteresowanych. Myślę, że osobny artykulik będzie O.K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc oficjalnie mogę to potwierdzić.WBK aktywowało mi dziś konto i widnieje tam znów 4%:)
   http://polakcan.blogspot.com/2016/03/ile-mozna-miec-kont-na-4-w-bz-wbk.html

   Usuń