czwartek, 15 stycznia 2015

100 zł premi w promocji Zatrzymaj Konto 2 BIS w Getin


Omawiana wczoraj ciekawa lokata doradcy na 4%, to nie jedyna nowość w ofercie Getin. Bank ten przyzwyczaił nas do ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów, których ze świeczką szukać w innych bankach. Sprawdza się to po raz kolejny.

Nie tak dawno opisywałem jak zarobić 144 zł w BOŚ. Wystarczy przyjść do banku i powiedzieć: Koniec mam dość waszego konta, chcę je zamknąć. Dla takich stanowczych osób bank przygotował roczne zwolnienie z opłaty za konto w wysokości 12 zł miesięcznie. Promocja trwa do odwołania.

No dobrze, ale to tylko zwolnienie z opłat jakie po raz pierwszy mieliśmy w przypadku retencji w BGŻ. Ale nigdy dotąd nie było przypadku by bank... zapłacił klientowi za to by został! A coś takiego dzieje obecnie w Getin bank.


Informację dostałem od jednego z czytelników Damiana, który pisze tak:
Miałem konto w getinie z karta dla kierowców ponieważ zwrot miesięczny obecnie to 2/3pln postanowiłem iść do oddziału i zamknąć konto.

Po kilku dniach zadzwoniła pani z DUK z ofertą
jeśli zostanę i odwołam dyspozycje bank da mi 50pln a jeśli spełnię dodatkowe warunki dostane kolejne 50 pln (szczegóły w regulaminie) po krótkiej wymianie zdań i moim asertywnym podejściu konsultantka zaoferowała mi 50+100 a wiec tym samy można zdobyć dodatkowe 150 pln wysyłając dyspozycje zamknięcia i tak na prawdę nie zamykając konto :)))


Fajna sprawa. Jak widzimy, promocja nosi nazwę Zatrzymaj konto bis i potrwa aż do 28 lutego. Wyłączeni są z niej tylko uczestnicy poprzednich trzech promocji o nazwach Zatrzymaj Konto odpowiednio 1,2 i 3.

Co trzeba zrobić by załapać się na tę niecodzienną promocję.
 • odwołać wypowiedzenie umowy o konto
 • złożyć oświadczenie o przystąpieniu do oferty specjalnej podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem banku
 • posiadanie Konta Getin UP, Konta Słonecznego lub Konta Uniwersalnego Plus lub zmiana na któreś z dwu pierwszych
 • spełnienie warunków określonych w ofercie Pakiet Korzyści Mój Bank par IV pkt 2 w miesiącu przystąpienia do oferty specjalnej
Pierwsze trzy punkty są banalne i wystarczą one by dostać pierwsze 50 zł. Jeżeli dodatkowo będzie się wam chciało spełniać ostatni punkt, to bank dołoży kolejne 50 zł. W sumie zatem do zdobycia jest tytułowe 100 zł. Jak widać głównym celem akcji jest zachęcenie klientów do korzystania z Pakietu Korzyści.

Niepokój budzić może naglący punkt ostatni. Jest on jednak rozwinięty i posiada wpis, że owe warunki z paragrafu IV punkt 2, można także spełnić w jednym z dwu kolejnych miesięcy, więc kto nie zdąży w tym samym miesiącu, to jeszcze nic straconego.

A o co chodzi z tym złowieszczo brzmiącym punktem drugim w paragrafie czwartym? To nic innego jak słynne standardowe wymagania konta w Getin czyli : co miesiąc przelew na 1000 zł + 300 zł płatności kartą. A więc nic trudnego.

Dla ułatwienia, na końcu artykułu zostawiam link do regulaminu Pakietu Korzyści byście mogli zanalizować sobie odpowiednie punkty, które trzeba spełnić by otrzymać premię. Słowem mamy świetną promocję, wzór dla innych banków do naśladowania by zatrzymać przy sobie klienta o czym takie banki jak np. Alior najwyraźniej zapomniały, szykując baty o których pisałem na początku tego roku.

Za informację o tej promocji dziękuję Damianowi. Jak widać konto w Getin bank mieć stale warto. Chyba żadne inne nie ma tylu dodatków jak premiowanie 50 zł za przelew mobilny, lokata kwartalna na 4%, czy sam Pakiet Korzyści do których dochodzą premie za rezygnację.

Tutaj założysz konto w Getin UP w Getin bank.

Regulamin Pakiet Korzyści Mój Bank.

15 komentarzy:

 1. Witam cyt: "Chyba żadne inne nie ma tylu dodatków jak premiowanie 50 zł za przelew mobilny" Moje pytanie, czy za przelew mobilny z aplikacji Getin Mobile w Open Online też należy się premia 50 zł. 18.12.2014r. zrobiłem przelew z aplikacji mobilnej, do tej pory nie ma premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba było zarejestrować się na stronie promocji podając numer pesel (nie wiem czy to zrobiłeś).
   Drugi warunek był taki, że przelew przychodzący musiał być na 50zł, wychodzący min. na 20 (czyli przysłowiowa złotówka nie kwalifikowała się do premii).

   Usuń
  2. Skąd posiadasz takie dane, że przelew przychodzący musiał być na 50 zł.? Rejestracja Peselem jak najbardziej była.

   Usuń
  3. Rzeczywiście, w regulaminie nie ma takiego zapisu - ale kiedyś mi gdzieś mignął ten zapis. Zrobiłeś przelew na 20zł? Złóż reklamację, pieniądze powinny być do 5 dni roboczych.

   Usuń
  4. Nie zupełnie do 5 dni roboczych. Regulamin z grudnia 2014r. mówi o 30 dniach roboczych, więc z reklamacją poczekam do 30.01.2015r.

   Usuń
 2. Mam konto w getinonline. wykorzystalem juz wszystkie premie z promocji aktywna karta. Moze ktos doradzic jak zamknac konto aby nie zwracac premii??!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba czekać na zmianę regulaminu, wtedy można wypowiedzieć ze względu na zmianę warunków konta - zwrotu premii wtedy nie ma.

   Usuń
  2. Ja zakładałem w grudniu Getin Up z promocją Aktywna Karta, to mi powiedzieli, że mam gwarancję niezmiennych warunków. Zatem jeśli ktoś chce zamknąć konto bez zwrotu nagrody, to musi to zrobić za 2 lata ;)

   Usuń
 3. Czy ktoś ma jakieś informacje nt. nowej wersji promocji za przelew w aplikacji mobilnej? Ostatnie promo skończyło się 31.12.2014 (dla osób , które się zarejstrowały kończy się dzisiaj , tj. 15.01.2015.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Getin nie wiadomo czy przetrzyma to załamanie złotówki do franka. Podobno w zeszłym roku nie przeszedł testów na tym poziomie, więc byłoby realne bankructwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego właśnie mamy BFG, żeby się o takie rzeczy nie martwić :)

   Usuń
 5. można link do regulaminu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem od czytelnika na maila, na internecie jakoś nie mogę znaleźć.
   Napisz na maila to ci go prześlę.

   Usuń
 6. Ja mam konto getin up i korzystam ze wszystkich pakietów korzyści. Jak można gdzieś uszczknąć grosz to ja pierwsza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć,
  czy sposób działa przy Koncie Perfekcyjnym w Getin Online?

  OdpowiedzUsuń