środa, 21 stycznia 2015

100 zł premii oraz 5% cashback za testowanie konta w bm


Kontynuujemy poszukiwania ciekawych promocji pozabankowych. Niedawno jeden z czytelników przesłał mi namiary na bardzo ciekawą ofertę, w której do zgarnięcia teoretycznie jest kolejne 100 zł, kolejne bo o niedawnym pisałem na początku tygodnia.

Tym razem oferentem nie jest bank, a znana nam firma Blue Media. Kto nie kojarzy tej firmy, warto przypomnieć, że obsługuje ona przykładowo przelewy natychmiastowe. A wielu ludzi uważa to za duże udogodnienie.

Tym razem firma oferuje dość duże bonusy i to kilka jednocześnie. W promocjach bankowych mamy np. 100 zł w ING i musimy przez kilka miesięcy się natrudzić by je zdobyć. Blue Media nie wymusza od nas akrobatyki, a oferuje dużo więcej.

Ciekawa promocja w mniej znanym miejscu

Jak widzimy na powyższej reklamie, mamy aż trzy bonusy. Tytułowe 100 zł, 5% cashback i darmowe przelewy natychmiastowe. Jak dla mnie ostatni bonus jest nieistotny, gdyż nie gra roli czy przelew idzie kilka godzin czy kilka minut, ale z komentarzy wielu osób wynika, że dla wielu z was ma to znaczenie.

Przelewy natychmiastowe w bankach są płatne. Kiedyś Alior Sync miał przez krótki okres czasu darmowe takie przelewy, ale szybko ich zaniechał. Cóż banki lubią zarabiać na czym tylko się da, nawet na tak banalnej czynności jak przelew.

Wróćmy jednak do oferty Blue Media. Rzeczą unikalną jest tutaj fakt, że konto jest tutaj dopiero w fazie testów, spółka zaś daje nam możliwość testowania konta przed produkcyjnym i publicznym uruchomieniem serwisu i co ważniejsze daje na tym zarobić. Według zapewnień w okresie testowania konta Blue Media nie będzie od nas pobierać żadnych opłat.

Wygląda to ciekawie, więc postanowiłem to przetestować. Niestety już na start napotkałem przeszkody nie do przejścia. Jak się okazało test jest ograniczony tylko do mieszkańców Trójmiasta. Konta nie dało się założyć bez podania kodu, który jest w artykule na trójmiasto.pl.

Konta założyć się nie da bez podania kodu

Zadzwoniłem do konsultanta Blue Media. Nie był kompletnie w temacie, na odpowiedź na każde pytanie musiałem czekać wysłuchując Mozarta w wersji elektronicznej. Odpowiedzi zresztą były sprzeczne, testowałem bowiem konto bezpośrednio ze słuchawką przy uchu. Ostateczny test wypadł negatywnie.

Być może ta informacja przyda się mieszkańcom trójmiasta. Przetestujcie to konto i dajcie znać jak to działa. Oferta wygląda na ciekawą dlatego dla zainteresowanych niżej zostawiam dwa dokumenty.

Na koniec zostawiam zasady prowadzenia funkcjonalności Blue Media.
Regulamin serwisu Blue Media.

Za informację dziękuję osobie podpisującej się w mailu jako Stały Czytelnik. Gdyby ktoś z Was znalazł inne podobne promocje pozabankowe do testowania, które warto omówić na blogu, może napisać na maila marszr1@gmail

11 komentarzy:

 1. Polcan chyba nie masz konta w dawnym Alior Sync - w obecnym TMUB nadal jest 10 darmowych przelewów natychmiastowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że nie mam. Zgarnąłem kiedyś tam stówę na wejściu i zamknąłem zbyteczne konto. Jak dla mnie przelew może iść dowolną ilość godzin, byle dotarł na miejsce tego samego dnia.

   Usuń
  2. Ja już zgarnęłam kilkaset złotych za polecanie absolutnie bezwarunkowego konta młodym ludziom, nie licząc comiesięcznego zwrotu za płatności telefonem. Ale jak mówisz, każdy wybiera to, co jemu pasuje.

   Usuń
 2. Wygląda, że kod brzmi Trójmiasto
  http://biznes.trojmiasto.pl/Ten-serwis-pomaga-zarzadzac-domowymi-finansami-Dzielo-trojmiejskiej-firmy-n85265.html

  OdpowiedzUsuń
 3. w syncu caly czas 10 przelewow w miesiacu sa darmowe

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie znalazłeś o tych 100 zł? Po utworzeniu konta widzę tylko o 5% za doładowania i (uwaga!) opłacone rachunki oraz bezpłatne przelewy natychmiastowe. Czyżby 100 zł było jak yeti?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze jest na stronie głównej, co zresztą widać w artykule. Konsultant mówił coś o zamianie przelewów i doładowań na punkty wymienialne na gotówkę max 100 zł. Ale zapytany ile punktów to ile kasy, nie udzielił odpowiedzi. Ciągle rozłączał się, coś sprawdzał, podając sprzeczne informacje.

   Napisałem więc artykuł dla Was - testerów, byście się dzielili spostrzeżeniami.

   Usuń
 5. No i nie naliczyło cashback za płatność faktury u operatora TV. Mogę tylko zgadywać, że być może cashback 5% od faktur jest przydzielany, gdy podamy na stronie BM login i hasło do strony www dostawcy usług i oni sobie fakturę pobiorą samodzielnie. A podawanie loginów i haseł obcym jest przecież niezgodne z tym, co Związek Banków Polskich od lat tłucze do głowy i co podane jest w regulaminach różnych usługodawców.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cashback jest naliczany z opóźnieniem 1-2 dni, co istotne po wpisaniu hasła Trójmiasto można założyć konto ale działa ono również dla mieszkańców spoza trójmiasta. Na start mamy punktów o wartości 5 zł za samo założenie konta co można wydać już np. na doładowanie za 5 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie widzisz te 5 zł za założenie konta? Jak konkretnie je wykorzystać? Gdy wybieram doładowanie, nie mam opcji zapłaty punktami.

   Usuń
  2. Po zalogowaniu wybierasz zakładkę nagrody, tam gdzie wyświetla się za gwiazdką 500 punktów w tle w kółku po zalogowaniu. Wpisujesz numer i wybierasz opcję płatności: płatność punktami. Działa. Sprawdzone

   Usuń