czwartek, 20 czerwca 2013

Kolejne 200 zł za kartę kredytową w Citi Handlowy


Po dłuższej przerwie znów na grouponie mamy promocję karty kredytowej w Citi Handlowy. Ostatnio oferowany był ekspres do kawy ale jak widać ludzie wolą gotówkę. Do zgarnięcia jest jak zwykle 'największy nominał w banknocie' ale za promocję trzeba zapłacić  największym nominałem w monecie. Czyli zarobić można w sumie 195 zł

Jakie warunki tym razem poza wypełnieniem wniosku na grouponie tam bowiem ogłasza się Citi Handlowy? Warunek podstawowy czyli brak głównej karty kredytowej w Citi od dnia 1 stycznia 2012 świadczy o tym, że osoby które skorzystały w tym lub w ubiegłym roku są wyłączone z udziału w promocji. 

Dodatkowo udział jest uzależniony od sposobu zatrudnienia bowiem warunkiem otrzymania praktycznie każdej karty jest stały dochód. Tutaj ważne jest spełnienie jednego z dwu poniższych warunków
 • wiek minimum 21 lat i 3 miesiące pracy w firmie
 • wiek 25 lat + działalność gospodarcza w Polsce
Bez względu na to jak pracujemy nasz dochód netto powinien wynosić minimum 1200 zł. Kto spełnia powyższe warunki a ma chrapkę na dodatkowe środki może czytać dalej.

Źródło: groupon

Terminy: 
1. Do 30 czerwca trwać będzie sprzedaż kuponów na groupon czyli jest jeszcze trochę czasu.

2. Do 7 lipca należy złożyć wniosek o wydanie karty.

A potem już tylko płacić, pytanie jednak ile. mBank ostatnio zaszalał żądając płatności za 3.000 zł więc skorzystanie z takiej oferty było wysoce problematyczne. Tutaj nie jest tak źle wystarczy bowiem 10 razy mniej.

Gwoli ścisłości w terminie do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od dnia podpisania umowy trzeba wykonać:
 • minimum 3 płatności kartą na kwotę przynajmniej 300 zł
 • jedna z tych płatności musi być zbliżeniowa
Teoretycznie niewiele, więc oferta wydaje się być ciekawa dla kogoś kto ma jeszcze w portfelu miejsce na kolejną kartę. I niestety muszą to być zwykłe płatności. Bank od razu zaznacza, że nie będzie akceptować przelewów z rachunku karty związanych z zapłatą rachunków typu czynsz, woda itd. Nie będą też akceptowane zwroty ani niezaksięgowane transakcje. Jak widać liczą się tylko czyste płatności.

Co do premii to jak się można domyślać zostanie ona wypłacona do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od otrzymania karty. należy jednak pamiętać, że nagroda nie będzie taką samą nagrodą jak np. w ING gdzie też mieliśmy 200 zł premii. Bank Śląski nagrodę przeleje nam na ror, natomiast Citi nagrodę wypłaci na rachunek karty.

Identyczną ofertę opisywałem w listopadzie oraz w lutym a bank zaznacza: oferta może powtarzać się w przyszłości więc kto ma obecnie kilka kart i nie wyrabia z ich realizacją z pewnością się załapie na nowe promocje w Citi.

Na życzenie czytelników podaję link do regulaminu.

9 komentarzy:

 1. Każda transakcja ma być na kowtę 300zł czy łączna kwota 3 transakcji ma być 300 zł bo nie dość jasno napisałeś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście łącznie. Gdyby każda transakcja musiała być po 300 byłoby to wytłuszczone i w kolorze czerwonym.
   Może być i 30 transakcji po 10 zł. Ważne by było w sumie 300 zł nieważne w jaki sposób.

   Usuń
 2. czy konto jest godne polecenia wg Ciebie? kiedy konto mozna zamknąć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dotąd niczym nie przyciągnęło mojej uwagi. Ale po co ci konto skoro oferta dotyczy karty kredytowej? Spłacać ją możesz sobie przecież z innego konta w innym banku.

   Ja mam kartę kredytową w Polbanku a nie mam tam konta odkąd bank zaszalał z dziwacznymi zmianami. Odtąd spłacam zadłużenie na karcie z tego konta z którego mi jest wygodnie na ostatni moment.

   Usuń
 3. Mi pare dni temu doladowali konto 200zl z poprzedniej promocji. Teraz biegne zamknac to konto, aby czekac cierpliwie na nowa promocje a moj okres "nie bycia" klientem biegl najszybciej jak to mozliwe ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. na konto karty wplynelo 200 pln z promocji, czy można teraz spokojnie zamknąć karte ewentualnie przenieść do bzwbk z poleceniem i zyskac 100 pln na dwóch:)

  OdpowiedzUsuń