środa, 23 września 2015

SMART Konto na wypasie daje 40 zł na wyżerkę w pizzaportal


Wrzesień przyniósł nam prawdziwy wysyp promocji bankowych, z których lwia część dotyczy powtórek co widać w nazwie edycja n. Pojawiła się jednak także istotna nowość, która dla mnie jest dużym zaskoczeniem.

Mowa o smart banku, który w przeciwieństwie do cashbacku zaoferował nietypowe konto na wypasie. Konto uznałem za ciekawostkę i wstawiłem do kolejki dając pierwszeństwo ciekawszym ofertom konkurencji.

Gdy przyszedł czas na publikację, okazało się że... oferta się skończyła. Konto na wypasie okazało się tak popularne, że pula przewidziana na promocję szybko została wyczerpana. Przygotowano jednak nową pulę w drugiej edycji, która jest obecnie dostępna.


Dziwny przypadek popularności konta


Cóż zatem jest takiego fajnego, że konto wyprzedaje się przed czasem? Jest tym tylko 40 zł na wyżerkę w postaci kuponu o wartości 40 zł do zrealizowania na pizzaportal.pl, który możemy dostać na maila.

Link do złożenia wniosku o SMART konto z bonem 40 zł na pizzę.

Koniec. Tylko tyle. Trudno dalej uwierzyć, że taka zachęta wystarczy do szturmu na bank, szczególnie gdy jest tyle ciekawszych ofert kont, jak chociażby omawiane dziś na FpG. Zobaczmy zatem co trzeba zrobić by zafundować sobie pizzę i kto może wziąć w tym udział.

Pierwsze pytanie jest bardzo istotne, bowiem bank SMART, bo to o tym banku mowa, robi istotne ograniczenie: oferta jest dedykowana dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia. A to już bardzo istotne ograniczenie.

Co zatem mają zrobić osoby uprawnione do zdobycia bonusu na wyżerkę? Jak zwykle trzeba skorzystać z dedykowanej strony by złożyć wniosek o SMART konto. Promocja co prawda potrwa do 21 października 2015, ale bank zastrzega sobie prawo skrócenia tego czasu w przypadku gdy pula nagród zostanie wyczerpana. I możliwe że tak się stanie i tym razem.

Samo konto należy od bezproblemowych. Za darmo mamy tutaj przelewy, kartę do konta czy przelewy. Zresztą wszystkie warunki można samemu sprawdzić w tabeli dostępnej tutaj. Tabelę zaktualizowano wręcz kilka dni temu.

Bon zakupowy zostanie wysłany w terminie 20 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Będzie go można znaleźć na mailu podanym podczas składania wniosku o konto. Można go zrealizować od 21 września przez kolejne 6 miesięcy. Czyli praktycznie do początku wiosny przyszłego roku.


Na koniec mała uwaga pod adresem samego banku, który dość często pisze do mnie maile z uwagami by poprawnie używać nazwy "bank SMART". Używana przeze mnie nazwa smark jest zdrobnieniem symbolizującym małego, acz sympatycznego brzdąca. W żadnym przypadku nie ma tutaj żadnej złośliwości, tylko styl bloga, który w przypadku innych banków używa określeń: tata, bliźniaki, zwierzątko czy dziadek.

Z jednej strony stosowana przeze mnie nazwa smark to żartobliwe nawiązanie do brzdąca prężącego swoje muskuły, występującego często w reklamie, jak widocznej powyżej reklamie konta oszczędnościowego z 3,00%. Z drugiej nawiązuje też do najmłodszego banku na naszym rynku, a więc zdobywającego dopiero doświadczenie. Z trzeciej widać to niezręcznej bo niegramatycznej nazwie, wybaczalnej u brząca, który nie musi wiedzieć, że w języku angielskim przymiotniki występują zawsze przed rzeczownikami

W prywatnej opinii bank tego doświadczenia jeszcze nie ma. Promocje owszem są, ale zawsze krok za konkurencją, która daje więcej. I chociaż oferta banku jest omawiana odkąd tylko pojawił się na rynku, jak dotąd nie znalazłem na tyle dobrej propozycji, która przekonałaby mnie do siebie.

Być może w przyszłości znajdzie się coś ciekawszego aniżeli wyżerka na wypasie...

Dla zainteresowania zostawiam jak zwykle regulamin nowej promocji w smart bank.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz