czwartek, 31 stycznia 2019

Ostatnie godziny oferty 400 zł do Biedronki za darmową kartę w CIti


Dziś po południu zakończy się popularna oferta 400 zł do Biedronki za darmową kartę Citi. Zwykle oferty kończą się o północy, tym razem zapowiedziano jednak, że linki będą aktywne tylko do godziny 17:00.Kto może skorzystać z tej oferty? Warunki są dość restrykcyjne. Po pierwsze trzeba posiadać Aktywną kartę Moja Biedronka, bowiem jej numer trzeba podać przy składaniu wniosku. To jednak najmniejszy problem, bo taką kartę można zdobyć w dowolnym momencie.

Znacznie gorzej wygląda drugi warunek, bowiem bank wyklucza posiadaczy czegokolwiek w Citi wstecz do daty 1 czerwca 2015. A więc patrzy wstecz na ponad 3,5 roku czy mieliśmy tutaj konto czy kartę i wymaga by nasze konto było czyste od tego terminu.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Oferta według regulaminu miałą potrwać do 6 marca 2019, ale wiadomo już, że zostanie skrócona o ponad miesiąc.


Co trzeba zrobić by dostać 400 zł zasilenia na kartę lojalnościową Moja Biedronka?
Warunki są dość nietypowe jak na Citi, w sumie jest ich tylko dwa i mamy na ich spełnienie mamy bardzo dużo czasu bo aż ponad pół roku:
 • zalogować się do bankowości
 • wydać 1200 zł przez ponad 6 miesięcy
oba warunki należy spełnić do 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę.

Pierwszy warunek spełnia się sam, bo i tak musimy sprawdzić ile mamy oddać kasy i kiedy należy to zrobić, by karta była darmowa. Darmowy grace period karty wynosi zwykle około 54-56 dni, ale Citi wysyła info na komórkę o wygenerowaniu rachunku do spłaty.

Drugi warunek można spełnić w dowolny sposób, albo rozbijając płatności na pakiety po 200 zł na miesiąc, albo zrobić jednorazowy zakup. Dla banku nie ma to znaczenia, ważne by zdążyć zrobić zakupy na tę kwotę w ciągu ponad 6 miesięcy.

Bezkonkurencyjna karta kredytowa na rynku
Warto  tu przypomnieć, że karta Citi to bez wątpienia najlepsza karta kredytowa na rynku i nie dziwi, że zdobyła Złotego Bankiera za ostatnie 3 lata: 2016, 2017 oraz 2018. Do nagród można podchodzić sceptycznie, ale w tym przypadku jest z pewnością bezkonkurencyjna.

Citi nabiło u mnie sporo punktów. Zgarnąłem tutaj niedawno 400 zł i przy zamykaniu karty bank zaoferował mi następny cashback w wysokości 10% dzięki czemu wycofałem się z zamiaru zamknięcia konta i dalej jej używam. Oferta 'zatrzymania klienta' podobno jest już od dłuższego czasu i spotyka każdego, kto zadzwoni z zamiarem jej zamknięcia

W grudniu spotkała mnie kolejna miła niespodzianka o czym pisałem w ostatnim poście z 2018. Bank uznał moją reklamację i cofnął karę za nieterminową spłatę karty. Tego się zupełnie nie spodziewałem, ale miło gdy bank nie obstaje przy regulaminach lecz jest skłonny wysłuchać racji swojego klienta.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

400 zł premii zostanie zapisane na karcie Moja Biedronka jeśli karta kredytowa oraz karta z Biedronki będą aktywne. Ma to nastąpić do 60 dni od powiadomienia o przyznaniu nagrody. Słowem fajna oferta, szkoda tylko że mocno limitowana i bardzo restrykcyjna.

Regulamin promocji 400 zł na zasilenie karty lojalnościowej Moja Biedronka

4 komentarze:

 1. Trzy tygodnie już czekam na weryfikację wniosku. Czy to powinno trwać tak długo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinno, ale w przypadku Citi faktycznie trzeba się naczekać. Pamiętam, że sam też się niecierpliwiłem, ale koniec końców mam kartę Citi.

   Usuń
  2. Do mnie już trzy razy dzwonili i za każdym razem mają ten sam problem. Brak dokumentu. Ja mówię, że wysłałem, Pani sprawdza - o faktycznie, zadzwonię później - i tak wkoło Macieju.
   Trochę z innej beczki, kiedy w BIK pojawia się informacja, że mam karte kredytową? Po podpisaniu umowy czy juz w momencie złożenia wniosku?

   Usuń
  3. W momencie składania wniosku nie masz jeszcze przyznanej karty, więc nie sądzę by to było w tym momencie. Jest jednak odnotowywany każdy kontakt ze strony banku, a w szczególności zapytanie o zdolność kredytową.
   Dostawałem kiedyś info z BIK, że WBK bez mojej wiedzy zasięgał informacji o mojej zdolności kredytowej.

   Usuń