poniedziałek, 28 stycznia 2019

Ostatni dzwonek na łatwe 280 zł do zgarnięcia w Santander


Końcówka miesiąca to zwykle koniec fajnych promocji o których warto przypomnieć wszystkim zapominalskim. Szczególnie dotyczy to promocji która pojawia się rzadko i omawiana była już dość dawno.

Tak jest w przypadku zgarnięcia łatwych 200 zł w Santanderze. Tylko do środy możecie mieć praktycznie za darmo 200 zł w Santanderze, za darmo bowiem nie trzeba robić nic poza przelaniem wynagrodzenia.1. 200 zł za przelewanie wynagrodzenia
Co ciekawe Santander oferuje także niezwykle popularne nagradzanie za przelewanie wynagrodzenia. Korzystałem już z tej najłatwiejszej z możliwych premii i dostałem w sumie 350 zł miesięcznie za przelewanie wynagrodzenia do Santandera:)

W nowej edycji która potrwa do 31 stycznia 2019 do zdobycia jest nieco mniej bo 200 zł. Dalej są to premie po 50 zł, więc łatwo policzyć, że ta promocja potrwa przez 4 miesiące, ale i tak na pewno warto skoro nie musimy robić nic innego poza podaniem innego numeru bankowego dla naszego pracodawcy. 

Bardzo łatwe są warunki owego wynagrodzenia. Wystarczy że zarabiamy zaledwie... 1000 zł by bank nagrodził taki przelew fajną nagrodą 50 zł. Kiedyś to był hit w BGŻ, bo nagroda była wypłacana latami. Teraz jest ograniczona czasowo, ale to i tak jazda obowiązkowa dla każdego wisienkowicza.


Do nowego konta warto podpiąć opłacane rachunki
 
Skoro jesteśmy przy dawnym WBK, to warto przypomnieć, że po założeniu konta będziecie mogli korzystać ze zwrotu za rachunki. Może to być prąd, gaz, internet, telewizja czy telefon. Każdy z nas je płaci, a skoro bank może nam za to zwracać część kasy to grzech tego nie używać. Korzystam z tego od dawna bo to darmowa kasa:)


Niedawno TomTom opisał jak zgarnąć 200 zł za przelewanie wynagrodzenia do mBanku, teraz dodatkowo jest możliwość zgarnięcia takiej samej premii w Santanderze.

Mamy więc możliwość wyboru w którym banku zgarniemy darmową premię. Darmową bo przecież całą robotę zrobi za nas nasz pracodawca. Jedyne co musimy zrobić to przekazać nowy numer konta do przelewu:)  


2. Dodatkowa premia 80 zł za program poleceń Co ciekawe Santander przedłużył nieoczekiwanie także dodatkową premię 80 zł za otwarcie konta z polecenia. Niedawno przypominałem o ostatnim dzwonku na tę promocję, a tymczasem bank przedłużył promocję o kolejne 3 miesiące:)

Bank przedłużył promocję o 3 miesiące

Gdybym nie prowadził bloga pewnie bym sobie nie zdawał sprawy, że banki zmieniają sobie daty w tym samym regulaminie. Mamy bowiem tę samą II edycję która rozpoczęła się 1 września, z tym że dawne do 30 listopada 2018 zamieniono w grudniu do 28 lutego 2019.

Przez utrzymanie tej samej edycji programu polecający pozostał bez zmian. Getin przykładowo zmienia kody w kolejnej edycji. Jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod.

Kto może z tego skorzystać? Definicja nowego klienta jest jasna: to osoba, która nie miała konta od 1 grudnia 2017. Tutaj pojawia się jednak pytanie jakiego konta skoro oferentem jest Santander?

W Santanderze jak sądzę nikt z czytelników nie ma konta bo to kiepski bank w przeciwieństwie do WBK. W regulaminie jest jednak mowa o Koncie Jakie Chcę lub konto VIP, więc można się domyślać, że to o te konta właśnie chodzi.
Co trzeba zrobić można zobaczyć wyżej. Korzystamy ze strony promocyjnej i używamy kodu osoby polecającej.  Zgłaszać się do promocji można do 28 lutego 2019. Potem już tylko wystarczy zrobić zakupy na 200 zł. Nie ma znaczenia jak to zrobimy do wyboru mamy płatności zwykłą kartą do konta, kartą mobilną lub Blikiem. 

Ważny jest jedynie termin płatności, a ten został wydłużony o tyle samo o ile przedłużono czas trwania promocji. Z tego powodu do 31 marca 2019 mamy czas na zrobienie wymaganych płatności.

Regulamin mówi o jeszcze jednym warunku o czym nie informuje strona promocyjna. Na szczęście nie jest to nic trudnego - ot należy dodatkowo zainstalować sobie apkę Santandera i raz się do niej zalogować. Macie na to miesiąc czasu po otwarciu konta.Kto wie czy pojawi się III edycja premii za polecanie? Biorąc pod uwagę różnicę między pierwszą a drugą edycją, raczej warto brać udział w obecnej niż liczyć na kolejną.

Regulamin przedłużonej II edycji programu poleceń w Santander
Regulamin promocji 200 zł za konto z wynagrodzeniem

4 komentarze:

 1. Santander to porażka. Nic nie pomogło odwołanie na negatywną odpowiedź reklamacji - 20 zł w promocji „Poznaj ofertę banku online”.
  Cyt:
  Szanowna Pani,
  W odpowiedzi na Pani kolejne zgłoszenie (odwołanie), poniżej przedstawiamy wyjaśnienia.
  Formularz rejestracyjny na stronie promocji był dostępny do momentu, gdy mieliśmy
  pewność, że pula 2 500 nagród została wyczerpana. Oznacza to, że zamknięcie formularza
  nastąpiło, gdy zweryfikowaliśmy, że 2 500 osób, które zarejestrowały się i odpowiedziały na
  pytanie jako pierwsze, spełniły także drugi warunek promocji tj. zalogowały się do
  bankowości elektronicznej (a mogły to zrobić w okresie trwania promocji, czyli do 6 grudnia).
  Do chwili gdy oba warunki nie były spełnione, nie mogliśmy stwierdzić, którzy uczestnicy
  promocji ostatecznie zdobędą nagrodę.
  Wypełnienie formularza na stronie oraz wiadomość potwierdzająca uczestnictwo w promocji
  nie są równoznaczne ze zdobyciem nagrody. Są one potwierdzeniem rejestracji, która
  weryfikowana jest następnie pod kątem spełnienia dalszych warunków promocji.
  Wg regulaminu:
  Nagrody otrzyma 2500 osób, które w okresie trwania promocji:
  1. jako pierwsze odpowiedzą na zadanie promocyjne,
  oraz
  2. zalogują się do usług Santander internet lub Santander mobile (w czasie trwania promocji,
  bez warunku kto pierwszy).
  Ponownie zweryfikowaliśmy czas rejestracji i odpowiedzi na pytanie oraz spełnienie warunku
  zalogowania się do bankowości elektronicznej i niestety nie możemy przyznać nagrody.
  Niestety nie możemy podawać czasu rejestracji uczestników i momentu, w którym pula się
  wyczerpała.
  Informujemy, że jeśli nasza odpowiedź jest niesatysfakcjonująca przysługuje Panu/Pani prawo do
  pisemnego odwołania się od niniejszej decyzji do Rzecznika Klienta Santander Bank Polska S.A.
  Zawsze też ma Pan/Pani możliwości wystąpienia do Arbitra Bankowego dla roszczeń do kwoty 12 000
  zł, a także do Rzecznika Finansowego z wnioskiem o rozpatrzenie sprawy lub o przeprowadzenie
  przez Rzecznika Finansowego pozasądowego postępowania w sprawie rozwiązywania sporów oraz możliwość wystąpienia z powództwem przeciwko Santander Bank Polska S.A do sądu powszechnego
  właściwego dla siedziby Banku lub oddziału Banku, (jeżeli zgłoszenie dotyczy jego działalności) lub
  miejsca wykonania umowy. Lista adresów sądów powszechnych jest dostępna na stronie internetowej
  Ministerstwa Sprawiedliwości tj. www.ms.gov.pl w zakładce rejestry i ewidencje.
  Z wyrazami szacunku
  A. C-K
  menadżer zespołu reklamacji
  Centrum Obsługi Reklamacji i Zapytań

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwukrotnie reklamowałem w promocji 300 zł za wynagrodzenie. Było to wkurzające, ale bank wypłacił ostatecznie 350 zł więc na pewno było warto. Chociaż przyznam byłem wściekły, kiedy bank uznał pierwszą reklamację i nie wypłacił dalej premii w zapowiadanym terminie. Dopiero druga interwencja zadziałała. Być może trzeba ich po prostu drążyć. Drugą reklamację może rozpatrywać inna osoba i wydać pozytywne rozpatrzenie reklamacji jak to jest często w bankach.

   Usuń
 2. Chandryczyć się o dwie dychy? Nie szkoda czasu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chodzi o dwie dychy, chodzi o uczciwość i zasady.

   Usuń