wtorek, 15 stycznia 2019

Powrót hitowej promocji 300 zł do Biedronki + 5000 punktów za kartę w Paribas


Wraca hitowa promocja, która pod koniec ubiegłego roku rozeszła się jak świeże bułeczki. Oferty z bonami do Biedronki zawsze cieszą się wielką popularnością, a tym razem do zgarnięcia jest niemało bo nawet 300 zł. I jak zwykle jest to oferta limitowana, dedykowana tylko dla pierwszych 5000 osób.


Gdyby to była oferta konta zapewne limit wyczerpałby się po kilku dniach. Tym razem mamy jednak promocję kartę kredytowej. Kredytówkę to coś co każdy wisienkowicz powinien posiadać, ale nie da się mieć ich dowolną ilość. Jeśli jednak wyrabiać nową to taką co daje dużą premię na start.

Tutaj zgarniesz do 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Paribas 

Akcja ma potrwać do 31 stycznia 2019 lub do wyczerpania puli 5000 sztuk. Jeśli po kliknięciu w powyższy link nie pokaże się komunikat o 300 zł oznaczać to będzie koniec promocji. A w tej mogą wziąć udział osoby, które nie miały w Paribasie kredytówki przez ostatnie 12 miesięcy.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł?
Akcja promocyjna potrwa przez 6 miesięcy, przy czym za pierwszy miesiąc liczy się kolejny po zawarciu umowy o kartę. Innymi słowy jak kartę dostaniecie w grudniu, to od stycznia będzie można spełniać warunki, by zgarniać nagrody.

Warunek jest taki by co miesiąc wydawać 500 zł, jest więc identyczny z tym co mamy na karcie kredytowej w T-mobile. Tyle tylko, że w klonie Aliora dostajemy za to co miesiąc 25 zł, zaś Paribas oferuje dwa razy więcej, bo 50 zł.Jak łatwo policzyć jeśli będziemy dostawać po 50 zł przez kolejne 6 miesięcy w efekcie zgarniemy tytułowe 300 zł. Odebranie nagrody możliwe będzie po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Tam też będą one czekać w ciągu 7 dni roboczych w kolejnym miesiącu.

5000 punktów na start
Co więcej na start otrzymujemy 5000 punktów. Przysługuje ona za dokonaniu czterech transakcji kartą na kwotę minimum 50 zł każda, w okresie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę.W programie mambonus wydanie 1 zł to równowartość 2 punktów. Aby otrzymać 5000 punktów musielibyśmy wydać aż 2500 zł. Na start te punkty zdobędziemy za wydanie zaledwie 200 zł.

Tutaj zgarniesz do 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Paribas

Skoro jesteśmy przy kartach kredytowych warto przypomnieć podstawowe zasady jak zarabiać na tej karcie. Każda karta kredytowa posiada darmowy grace period co pozwala na życie na koszt banku. Jest jednak jeden warunek: trzeba oddać kasę w terminie, wtedy bank nie pobierze od nas ani grosza za korzystania ze środków banku.

Mnie do kredytówek przekonał już sam grace period. Jeśli jednak dodatkowo mamy bonusy na start w postaci kasy do biedry, gdzie każdy prędzej czy później zawita, to nic tylko korzystać.

Karta jest darmowa przy spełnieniu połowy warunków:)
Oczywiście nigdy nie korzystamy z wypłat z bankomatów ani z ochoczo oferowanej przez bank spłaty zadłużenia na raty. W tym przypadku karta okazuje się przynosić straty. Jeśli jednak unikniemy tych czynności i będziemy oddawać kasę na czas będziemy zawsze na plusie:)

Nie wyobrażam sobie życia z kontem tylko w jednym banku oraz bez posiadania karty kredytowej. Zarabiamy tak na kontach, jak i na kredytówkach, chociaż do tych drugich wciąż niektórzy nie są przekonani. Warto się jednak w końcu przełamać i zwiększać swoje zyski.

1. Regulamin promocji do 300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową Paribas
2. Program lojalnościowy mambonus

2 komentarze:

 1. Cześć,

  Przeglądam tabelę opłat ze strony banku: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1512956 i nie widzę informacji o zwolnieniu z opłaty za korzystanie z karty - gdzieś ją przeoczyłem?

  Jeśli przeoczyłem, czy sformułowanie "w okresie trzech pierwszych cykli" nie wymusza wydania 500zł również w pierwszym miesiącu, czyli w miesiącu zawarcia umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do artykułu załączyłem obrazek na którym zaznaczyłem na żółto zwolnienie z opłaty przy wydaniu 500 zł na miesiąc, byś nie musiał tego szukać. Tyle samo trzeba wydać według wymagań oferty więc niejako sam się zwalniasz z opłaty spełniając warunki dla wypłaty premii:)

   Usuń