piątek, 25 stycznia 2019

Ostatni dzwonek na hitową promocję 200 zł z nowym kontem na Nowy Rok w Millennium


Jak zwykle wszystko co fajne szybko się kończy, a za coś takiego można uważać promocję w Millennium w której znów można zgarnąć 200 zł - niestety zaczyna się już ostatni weekend na zgłoszenie się do niej

W ubiegłym roku na chwilę zamknąłem tutaj konto tylko po to by wrócić po premię za jego otwarcie. Taka promocja pojawiła się po raz kolejny tym razem o wymownym tytule 200 zł na Nowy Rok z Millennium. Co ważne znów warunki są banalne jak to w Millennium, który należy do moich ulubionych banków.

Na szczęście nic się nie zmienia w definicji nowego klienta. W dalszym ciągu ważne jest by na dzień startu czyli 8 stycznia 2019 nic nie mieć w Millennium, więc jeśli nie brałeś jeszcze udziału w promocji za otwarcie konta 360 stopni i zdążyłeś zamknąć konto dla tej premii teraz jest czas na powrót i łatwe zgarnięcie premii.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Akcja promocyjna ma potrwać niedługo bo tylko do 28 stycznia 2019,więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. Kolejne trzy dni czyli do końca stycznia mamy czas na założenie konta. Kurier pojawia się już na drugi dzień po złożeniu wniosku, więc nie powinno być z tym problemu.Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć 200 zł?
Jak zwykle to co robi każdy milleniowiec każdego miesiąca od wielu wielu lat. Warunki są banalne są to bowiem tylko:
  • przelew na 1000 zł
  • jedna płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę
to nie zmienia się od dawien dawna nawet gdy nie było w ofercie obecnego konta 360 stopni. Każdy z nas robi to co miesiąc za darmo, ale na start można te same czynności wykonać za kasę.

Za wykonanie przelewu i płatności w lutym dostajemy 50 zł. Za powtórzenie tych czynności w marcu i kwietniu dostaniemy jeszcze więcej 150 zł. Premia jest więc praktycznie za darmo, bo przelew i płatność to codzienność taka jak zjedzenie śniadania.

Tutaj zgarniesz 200 zł za założenie konta w Millennium

Pierwsza premia w postaci 50 zł zostanie wypłacona jeszcze zimą bo do 18 marca 2019. na drugą premia w wysokości 150 zł poczekamy maksymalnie do 20 maja 2019. Millennium słynie z solidności więc tutaj raczej nie spodziewam się cyrków rodem z Santandera.Słowem mamy znów promocję w której grzechem jest nie skorzystanie z niej. Wszak konto w Millennium oferujące darmowe wszystkie bankomaty posiada chyba każdy wisienkowicz. Szkoda tylko, że to jednorazowy prezent od banku.

Regulamin promocji 200 zł na Nowy Rok w Millennium


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz