poniedziałek, 22 maja 2017

Przypominajki czyli nowa ramówka na FpG oraz PP3


Ostatnie dwa artykuły z cyklu Ostatni dzwonek podsunęły mi pomysł na nową ramówkę, która ułatwi wam szybką orientację w tym co jest na rynku. Kto zatem przegapi jakiś artykuł, będzie mógł zajrzeć

Przyznaję szczerze, że chociaż opisuję niemal wszystko co jest godne uwagi, trudno jest ogarnąć wszystko naraz. Tym bardziej, że dobre oferty są rozsiane w wielu różnych artykułach na dwóch blogach.

Pomocą miała być robocza zakładka Nie przegap na FpG. Ze statystyk widzę, że staje się ona coraz bardziej popularna i nic dziwnego, skoro wprowadza ład w całym chaosie. Od dziś ulega ona znacznemu rozbudowaniu, tak by każdy mógł ogarnąć co jest godnego uwagi na rynku, niżej zaś znajdziecie krótki przewodnik.

Nie zawsze udawało mi się aktualizować na bieżąco. Teraz ma to się zmienić, bowiem od tego tygodnia zakładką będzie prowadzić nowa osoba, która będzie pilnować by wszystko było stale aktualizowane, dla wszystkich czytelników PP3 i FpG.


I - Oferty specjalne, Konta z premią, lokaty

Zakładka była udoskonalana przez ostatni rok i obecnie rozrosła się już na tyle, że staje się strasznie długa.  Powstał więc pomysł, by zrobić tutaj logiczny podział, by uniknąć męczącego przewijania w celu sprawdzania dat granicznych danej promocji i warunków jakie należy spełnić.

Od wielu lat na PP3 i FpG stosuję podział na pierwszą i drugą ligę dla lokat. Ze statystyk widzę, że pomimo linków między nimi druga liga oglądana jest częściej. Nic dziwnego, z pierwszej praktycznie każdy z nas skorzystał i tylko druga dla większości jest godna uwagi.

Podobnie teraz będzie z zakładką Nie przegap zwana także Przypominajką. Rozrosła się już ona do takich rozmiarów, że warto ją podzielić na dwie części. Każda z nich będzie gromadzić osobne oferty i zawierać linki tak jak to robię w rankingach lokat.
 
Finanse po Godzinach - Nie przegap
1. Akcje Specjalne
2. Konta osobiste z premią
3. Lokaty
4. Konta oszczędnościowe (od czerwca 2017)

II - Kredytówki z premią, konta firmowe, polecenia i inne

Polak Potrafi 3 - Nie przegap II
1. Karty kredytowe z premią
2. Konta firmowe z premią 
3. Oferty pozabankowe z premią
4. Programy poleceń (od czerwca 2017)

W obu przypadkach zastosowałem ten sam schemat, który powinien Wam ułatwić szybką orientację. Promocję są prezentowane w pięciu elementach, niżej prezentuję to na przykładzie niezwykle popularnej ostatnio akcji z darmowym starterem:


(i) Pierwsza linijka to link do artykułu - tutaj do darmowego startera 20 GB
klikając w powyższy link możecie przeczytać o szczegółach oferty
  • (ii) KTO może skorzystać - informacja, dzięki której każdy może zweryfikować, czy może brać udział w danej promocji i czy warto klikać w powyższy link (tutaj każdy)
  • (iii) CO trzeba zrobić - krótkie info o warunkach zdobycia premii (tutaj nic:)
  • (iv) do KIEDY ważna jest oferta - informacja dla wahających się czy skorzystać z promocji czy poczekać na ostatni moment (tutaj do 25 maja 2017)
(v) Link do skorzystania z promocji - tutaj darmowy starter best in test na 20 GB
link dla tych co ostatecznie podjęli decyzję, że warto wziąć udział


Punkt (iv) czyli do KIEDY może być inny. Banki mają limity na swoje akcje promocyjne i dostałem informację, że starter Best in test miał się zakończyć na tydzień przed końcem. O dziwo link jest dalej aktywny, więc kto jeszcze z tego nie skorzystał, może spróbować czy się jeszcze uda.

Co ciekawe nikt do nas nie będzie dzwonić. Wystarczy zostawiać swoje podstawowe dane, a na podany adres kurier przywiezie nam darmowy starter i nie trzeba go nawet odbierać osobiście. Kurier wrzuca go po prostu do skrzynki pocztowej, tak przynajmniej było w moim przypadku.

Zamiast osobnego bloga będą dwie zakładki Nie przegap

Pierwotnym pomysłem było utworzenie w tym celu nowego bloga Promocje FpG, który miał gromadzić promocje z FpG oraz PP3 w jednym miejscu. Od pewnego czasu pełni on jednak rolę prezentowania Oferty Miesiąca podobnie jak PP1.

Z czasem okazało się, że wygodniej jest wprowadzić zakładkę o wymownej nazwie Nie przegap, nie każdy bowiem ma czas i okazję śledzić wszystko na bieżąco. Mam nadzieję, że wielu z was uzna te przypominajki za pomocne i pozwolą one wam korzystać w wolnej chwili z tego co jest najlepsze na rynku:)

W chwili obecnej lista jest jeszcze niekompletna, będzie już taka jednak niebawem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz