czwartek, 11 maja 2017

Darmowe bilet do Multikina za płatność BLIKiem w 9 bankach


Na blogu szczególną uwagę przywiązuję do akcji specjalnych. Powód jest prosty, zwykle oferują one więcej aniżeli bank oferuje na swojej stronie. Drugi bonus dodaje bowiem organizator akcji specjalnej.

Coraz częściej jednak bonusem jest zwykły bilet do kina. Tak było w zakończonej akcji z Nest bank i tak też jest we wciąż trwającej z mBankiem, chociaż tutaj przynajmniej jest wybór i można wybrać voucher do Rossmana na 100 zł.  

Na dobrą sprawę trudno takie promocje uznać za akcję specjalną, bowiem darmowe bilety do kina stają się coraz powszechniejsze. W maju można bowiem zdobyć darmowego bilety do popularnego Multikina i to nawet w 9 bankach.


Bilety dostępne nawet bez akcji specjalnych:)

Chociaż BLIKiem nie da się zapłacić w każdej opisanej dziś promocji na FpG w Koleo, to z powodzeniem można to zrobić na multikino.pl. Kto tak zrobi, dostanie kod 2D podlegający wymianie na film 2D. Ta promocja potrwa dłużej aniżeli płatności w Koleo, potrwa bowiem do 31 maja 2017. Chociaż liczba kodów jest ograniczona do 10.000 sztuk, więc promocja może skończyć się szybciej.

W akcję zaangażowana jest cała plejada banków. Jest ich w sumie dziewięć, z oferty mogą więc skorzystać klienci Millennium, T-mobile, mBanku, Orange Finanse, PKO, ING, Alior, Getin oraz a jakżeby inaczej - BZ WBK po raz kolejny:)

BLIKa obsługuje na razie tylko 9 banków

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zgarniać przy okazji dodatkowe premie. Jedna płatność BLIKiem jest wymagana przez PKO przy promocji ze 100 zł, podwyższony cashback za takie płatności ma Millennium itd...

Regulamin promocji Zapłać BLIKiem i odbierz bilet gratis

3 komentarze:

 1. "Chociaż BLIKiem nie da się zapłacić w opisanej dziś promocji na FpG w Koleo"
  Jak to nie Polcanie?
  Przecież tam właśnie o to chodzi, żeby płacić BLIKIEM bo wtedy jest zwrot 50%. Chyba, że ja źle rozumiem to zdanie.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym fragmencie chodzi o to, że w Multikinie zapłacisz za każdy film 2D, zaś w koleo tylko na niektóre pociągi.
   Dopisałem brakujące słowo "nie da się zapłacić 'w każdej' opisanej dziś promocji".
   Innymi słowy jak dla mnie Multikino jest ok, zaś Koleo odpada, bo nie ma połączeń z których korzystam.

   Usuń
 2. Temat skoków ucichł, a tymczasem http://kk24.pl/pilne-dzialalnosc-twojej-skok-z-kedzierzyna-kozla-zawieszona-jest-wniosek-o-ogloszenie-upadlosci/

  OdpowiedzUsuń