sobota, 20 maja 2017

Ostatni dzwonek na 100 zł za iKonto z bonusem oraz do 200 zł w Paribas


Jeszcze się na dobre nie zaczęło, a już się kończy. Zwykle akcje specjalne, które debiutują na FpG i są na stronie głównej tylko jeden dzień są, ze względu na swoją atrakcyjność, prezentowane na PP1 (100 + 300 zł w mBank) lub PFpG (200 + 360 zł w Millennium).

Tym razem jednak tak nie będzie. Najkrótsza akcja specjalna, która zaczęła się późnym popołudniem we wtorek już jutro się kończy. Do zgarnięcia mamy zwykłą premię pieniężną czyli taki bonus jaki lubimy najbardziej - 100 zł oraz do 200 zł za spełnienie warunków. Jakie to warunki?





Przed warunkami warto odnotować kto może je spełniać, Paribas słynie bowiem z dawania szlabanów nawet posiadaczom byłego hitowego konta w BGŻ. Tak jest w dalszym ciągu i wykluczeni są z tej promocji posiadacze kont w Paribasie oraz BGŻ przez ostatnie 3 lata, a ściślej ci co mieli tu konto po 12 maja 2014

Kto definitywnie zamknął przed tą datą konto w tych bankach, może wrócić po łatwą premię. Należy jednak skorzystać z dedykowanego linku, na którym należy zostawić swoje podstawowe dane wraz z mailem

Tutaj przystąpisz do promocji z iKontem i premią do 300 zł

Jak zwykle bywa w akcjach specjalnych, na mail przyjdzie link aktywacyjny do uruchomienia konta. Dzięki niemu możemy zgarnąć więcej niż bank oferuje w standardowej ofercie. Link będzie ważny tylko do 21 maja 2017, a więc tylko do niedzieli.

Tak krótki okres czasu dziwi, bowiem zwykle akcje specjalne trwają około miesiąca. Tutaj mamy jednak zaledwie niecały tydzień, mało tego, akcja jest limitowana do zaledwie 1000 sztuk więc może skończyć się szybciej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?

Warunki każdy spełni bez problemu:)

1. 100 zł za zakupy w czerwcu i lipcu
Pierwszą stówkę będziemy mogli zgarnąć od organizatora promocji, jeśli założymy konto do 5 czerwca 2017, a następnie:
  • zrobimy przelew na 1000 zł
  • dokonamy zakupów kartą na 300 zł
powyższe czynności należy wykonać dwukrotnie, raz w czerwcu i raz w lipcu. Nie ma tu jakichś ograniczeń co do zakupów, możemy kupować co nam się żywnie podoba:) Jak widać nie są to jakieś trudne warunki do spełnienia:)

Standardowa oferta z 3% cashback trwa przez 5 miesięcy

2. Do 200 zł za zakupy przez 5 miesięcy
Drugą stówkę można dodatkowo można zdobyć od banku poprzez zwykły bonus za zakupy. Bank zwróci nam 3% wartości kwoty wydanej kartą do konta jest to więc standardowa oferta banku z premią znana jako iKonto z kartą II edycja. Przez pierwsze dwa miesiące zdobędziemy jednak podwójną premię:)

Tutaj przystąpisz do promocji z iKontem i premią do 300 zł

W każdym z 5 miesięcy warto robić zakupy na 300 zł oraz przelewać 1000 zł na konto, dzięki temu mamy bowiem konto całkowicie za darmo, a na dodatek zdobędziemy zwrot za zakupy. Warto jednak nadmienić, że niektóre transakcje nie są zliczane do premii. Macie je zebrane niżej.

Te transakcje są wyłączone z premii

To zdecydowanie najkrócej trwająca akcja specjalna jakie opisywałem w całej historii bloga. Mam nadzieję, że nie jest to jakiś nowy trend w którym tylko najszybsi zgarną premię...

Regulamin promocji iKonto z bonusem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz