sobota, 27 maja 2017

Ostatni dzwonek na 560 zł oraz 1500 zł do zgarnięcia w Money Mania 10


Jeszcze tylko do jutra potrwa akcja specjalna Money Mania 10 w której do zgarnięcia jest całkiem przyjemna premia, większa aniżeli w ostatnich tego typu akcjach. Wszak w równolegle trwającej akcji z mBankiem do zgarnięcia jest tylko 100 zł do Rossmana, zaś tutaj nawet do 2060 zł.

Do zyskania nawet 2060 zł

W tym przypadku można zdobyć do 560 zł, a nawet więcej. Kolejny raz chodzi o popularny bank Millennium, który przoduje w tego typu akcjach. Niestety w dalszym ciągu Portugalczycy mają te same wymagania co do nowego klienta.


Od dłuższego czasu z promocji w tym banku mogą skorzystać tylko osoby, które nie miały tutaj konta od 1 kwietnia 2015, a więc już od ponad dwóch lat. Jeśli wytrzymałeś tyle bez świetnego konta na 2,50% możesz brać udział.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Millennium z fajnym bonusem

Powyższy link pozwala na rejestrację w akcji specjalnej, zostawiamy tam swój mail, dzięki czemu dostaniemy dodatkową premię od organizatora Money Manii. Link ważny będzie dość długo, bowiem akcja potrwa do 28 maja 2017. Samo konto wraz z kartą należy założyć do 31 maja 2017.

Co jest do zgarnięcia? Owe 560 zł rozbite jest na trzy tury:

Premia rozbita na 3 tury

1. 100 zł od organizatora
Aby zgarnąć pierwszą stówkę, należy zrobić to co zwykle bank wymaga, aby konto było darmowe. A warunki są bardzo banalne i robimy je od bez zmian od samego początku istnienia bloga. Są to:
  • przelew na konto w wysokości 1000 zł
  • jedna płatność kartą na dowolną kwotę
Przelew oczywiście może być własny. Bank uznaje nawet wpłatę w kasie, liczy się wpływ. Jeśli te dwa banalne warunki zrobimy w czerwcu i lipcu, dostaniemy stówkę do 16 sierpnia 2017. Jak widać nagroda praktycznie za nic, ba zgarniamy tak naprawdę dwa razu więcej:)


Dla dodatkowej stówki nie trzeba robić nic ponad:)

2. 100 zł do wakacje.pl w postaci bonu
Na drugą stówkę nie trzeba robić nic więcej. Warunki z punktu 1 wystarczają także do zdobycia bonu na 100 zł do portalu wakacje.pl. Sam zdobyłem taki bon w jednej z ubiegłorocznych akcji i wykorzystałem go w tym roku w serwisie wakacje.pl.

Bon można łatwo wykorzystać, wybieramy dowolną wycieczkę w dowolnym terminie. Cena wybranego wyjazdu zostanie obniżona o 100 zł, ważne by wykorzystać go w terminie podanym na odwrocie. Oczywiście jeśli bon jest ważny np. do 30 września 2017, możemy w tym terminie wykupić wyjazd na 2018 rok:)

Harmonogram nowej akcji specjalnej MM10

3. 360 zł od Millennium
Trzeci bonus to już standardowa oferta banku, którą można zdobyć poza akcją specjalną. Dla przypomnienia mamy tutaj możliwość zdobywania bonusu w wysokości 60 zł przez 6 miesięcy, co daje owe 360 zł. 

Owe 60 zł jest rozbite na dwie tury:
  • 5% cashback za płatności BLIK - max 30 zł
  • 2% cashback za płatności kartą - max 30 zł
Łatwiej jest zatem zdobyć zwrot za zakupy BLIKiem.


4. Nagroda dodatkowa w wysokości 1500 zł
Nowością w akcji specjalnej jest możliwość zdobycia nagrody dodatkowej. Aby ją zdobyć trzeba dodatkowo:
  • aktywować aplikację mobilną
  • dokonać BLIKiem minimum 5 płatności w czerwcu i lipcu
warunki są zatem żadne.

Nietypowe jest jednak przyznanie tego dodatkowej, sowitej nagrody. Dostaną ją tylko 4 osoby zarejestrowane jako osoba o numerze 90, 180, 270 oraz 360. Symbolizuje to trójki zegarowe zmieniane co 90 stopni, bowiem Millennium lubi kręcić się wokół swojego konta 360 stopni.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Millennium z fajnym bonusem

Zatem osoby którym uda się być jednym z 4 uprzywilejowanych miejsc mają okazję zgarnąć rekordowe... 2060 zł w jednej akcji specjalnej. Tak obfitej akcji jeszcze nie było:)

Regulamin nowej akcji specjalnej z Millennium Money Mania 10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz