czwartek, 18 maja 2017

Ostatni dzwonek na darmowy starter best in test oraz 20 GB za free dla każdego


Dobre oferty szybko się kończą. Dostałem informację że dziś kończy się niezwyle popularna akcja z darmowymi starterami na kartę jakie rozdaje ostatnio T-mobile. Starter udostępnia każdemu stan konta z 20 GB oraz 1 zł:)


Co najważniejsze w tej ofercie nie ma tutaj jakiegoś ograniczenia co do nowego klienta. Upewniłem się, że każdy może brać w tym udział, nawet klienci konta w T-mobile mogą brać w tej promocji, a jak coś jest darmowe to czemu z tego nie skorzystać.

Tutaj zamówisz darmowy starter Best in test na 20 GB

Powyższy link będzie ważny
do 25 maja 2017 19 maja 2017, jak widać limity są już na wyczerpaniu. Mamy więc typową akcję typu kto pierwszy ten lepszy. Przy składaniu wniosku ważne jest, by zaznaczyć trzy zgody marketingowe podane w regulaminie.

Starter będzie ważny końca wakacji czyli do 31 sierpnia 2017. Każdy kto aktywuje pakiet startowy, będzie miał możliwość skorzystania z usługi pakiet 20 GB. Ta bezpłatna usługa jest do wykorzystania przez 7 kolejnych dni kalendarzowych od momentu aktywacji Karty SIM.

Może się to przydać na wakacjach. gdzie zwykle udajemy się na tygodniowy urlop, działa jednak tylko na terenie kraju. Roaming nie jest objęty promocją.  20 GB jest dostępne w ramach krajowego mobilnego pakietu, realizowanego w technologii 2G/3G/LTE.


Tutaj zamówisz darmowy starter Best in test na 20 GB

Jedyny minus oferty to fakt, że na dany adres można zamówić tylko jeden pakiet T-mobile na kartę...

O innej nowej i ciekawej akcji w T-mobile w której do zgarnięcia jest 250 zł poczytacie we wpisie na PP3.

Regulamin oferty promocyjnej Darmowy starter best in test

5 komentarzy:

 1. Tylko jest jeden minus, starter trzeba aktywowac do 26.05 :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie jest taka informacja?

   Usuń
  2. W Regulaminie jest wyrazny zapis, ze oferta musi byc aktywowana do 31.08.2017.

   Usuń
  3. No właśnie. Zamówiłem tę kartę i wczoraj dostałem sms z T-mobile, by aktywować usługę. Mam zamiar tak zrobić dopiero na wczasach w lato.

   Usuń
 2. no dobre... 20GB na 7 dni !!! :D Jestem do 1999 roku jeszcze w nieboszczce Erze, płaciłem w abonament ok. 40 zł w tym 10 minut wliczonych w abo, po limicie ponad 2 zł/min (chyba 2,17) naliczanie 1 minuta/30sek. Przeżyłem kilka lat w abonamencie, gdy weszły prepaidy zmieniłem na taktak. Było fajne prawdziwe podwójne doładowania, nowe telefony tylko za utrzymanie rozmów wychodzących, przyjazna i wspaniała sieć. Od czasu kiedy przejęli ich Niemcy robiło się coraz gorsze dno. Kłamstwa w tysiącach reklam zachęcających do przejścia na taryfę Frii, miał być do wyboru rok ważności konta do wyboru za free, po przejściu okazywało się, że trzeba było płacić 3 zł/mies.
  Mieliśmy kilka telefonów i z tego powodu odeszliśmy z tej sieci, pozostało jeszcze kilka i czarę goryczy przelała chciwość różowych -4 gr za sprawdzenie stanu konta !!!! Pozostał już tylko mój numer i chętnie bym go przeniósł, ale mam skarbonkę.. :( Muszę najpierw upłynnić). Polcan może wiesz jak zamienić stan konta na żywą gotówkę...? Poza tym T-mobile to juz prawie bankrut i jest na sprzedaż, http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/t-mobile-polska-sprzedaz-deutsche-telekom,230,0,2308070.html

  OdpowiedzUsuń