wtorek, 7 marca 2017

Ostatni dzwonek na 140 zł za udział w promocji Duet lokat z darmowym kontem


Wszystko co dobre niestety szybko się kończy. To samo dotyczy obecnej z akcji specjalnej z bonusem za założenie lokaty tak dla nowych jak i obecnych klientów banku. Mowa oczywiście o Toyota bank, bo tylko ten bank nieustannie promuje swoje lokaty z bonusem:)

Nie pamiętam ile bonusów już zgarnąłem. Na początku lutego odebraliśmy bonus 50 zł za lokatę założoną latem, w marcu ma przyjść kolejne 50 zł za lokatę założoną w mikołaja. A tylko do jutra potrwa kolejna promocja w której można zgarnąć nawet 70 zł, a nowi jak zwykle jeszcze więcej bo aż 140 zł.

Jest jeszcze jedna świetna nowość - po raz pierwszy bank oświadcza, że za udział w tej akcji zwróci nam kasę za prowadzone konto! Do tej pory z małej opłaty na 2,49 zł można było być zwolniony tylko w przypadku obrotu kartą na 400 zł, teraz nie trzeba już tego robić.

Kolejne fajne lokaty z bonusem w Toyocie:)

Jak zwykle w tego typu akcjach nie znajdziemy o niej info na stronie banku. Jest to bowiem akcja w której można wziąć udział tylko przez użycie dedykowanego linku. Na stronie która się otworzy po kliknięciu w niego zostawiamy swój mail, co jest jednoznaczne z rejestracją w promocji.

Tutaj weźmiesz udział w nowej świetnej akcji Toyota bank lokaty z premią

Powyższy link będzie ważny tylko do 8 marca 2017. Po rejestracji dostaniemy na maila info o braniu udziału w promocji. Jeśli nie wejdziemy do banku od razu, z linku jaki otrzymamy na maila logujemy się do aplikacji a później do bankowości Toyota bank. To warunek konieczny do otrzymania premii. 

Jakie bonusy są do zdobycia teraz? Większe niż dotychczas, a dzieje się tak dlatego, że wymagane są dwie lokaty. I tak:

1 Nowy klient - 140 zł premii
Nowy jak zwykle zdobędzie więcej. Nowy to w tej akcji osoba, która nie zamknęła konta w Toyocie w terminie: 1 stycznia 2016 do 14 lutego 2017. Do zgarnięcia jest nawet 140 zł za założenie:
 • lokaty Plan Depozytowy na 160 dni na 2,50% na minimum 5.000 zł
 • lokaty Depozyt Plus na 12 miesięcy dni na 2,30% na minimum 5.000 zł
Chociaż lokaty są na dość długi okres czasu do wypłaty premii wystarczy, że utrzymamy je przez 90 dni. Mimo to nie warto zrywać lokat po kwartale, bowiem stracimy prawo do odsetek, a te też będą całkiem fajne przy długim okresie deponowania.

Po ostatnich obniżkach stawki wyjściowe nie są wcale takie złe, tym bardziej że dodawana jest do nich fajna premia. 2,50% to dziś rzadko spotykany rarytas nawet bez premii, zaś 2,30% to stawka z Optimy, która gwarantowana jest obecnie tylko do kwietnia.

Nowi mogą całkiem fajnie się obłowić:)

2. Obecny klient - 70 zł premii
Lokaty jakie trzeba są te same co dla nowego klienta. Jest jednak pewna różnica, znana z poprzednich tego typu akcji. Toyota daje nam dodatkowy warunek zwiększenia salda na dzień 14 lutego 2017.

Ściślej mówiąc od momentu założenia obu promocyjnych lokat mamy utrzymać przez 30 dni saldo zwiększonych lokat o 10.000 zł. Warunek ten jakoś wcale nie jest problemem ponieważ:
 • 10k jest przecież w sumie wymagane na dwu nowych lokatach 
 • obecna lokata w Toyocie kończy mi się dopiero 18 kwietnia, więc owe 30 dni mieszczą się w 63 dniach jakie zostały do zakończenia trwającej lokaty
U każdego z uczestników poprzedniej akcji w Toyota z premią powinno być podobnie:)

Harmonogram nowej akcji w Toyota bank

3. 250 zł za polecanie konta
Zachowano fajną promocję znaną z poprzedniej edycji lokaty z premią. Bank znów pozwala zarobić na polecaniu konta nowym uczestnikom promocji. Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim osobom, które zgodziły się abym został ich poleconym.

Oczywiście chętnie zostanę poleconym dla kolejnych osób, jeśli tylko wyrażacie taką wolę. Po kod polecenia możecie jak zwykle pisać na marszr1@gmail.com Za każdego poleconego bank daje 50 zł, ale jest tutaj limit: maksymalnie 5 osób.4. Nowość - Darmowe konto dla uczestników akcji
Jest jeszcze nowa świetny pomysł za który Toyocie bank należy się pochwała. Przy każdej edycji wysyłałem sygnały do banku, że nie podoba się nam fakt, że konto jest płatne. Nieważne że opłata była jedną z najniższych na rynku. Opłata jest opłatą i nikt jej nie lubi.

W nowej akcji mamy zapis w regulaminie:
Dla wszystkich Uczestników Promocji 'zarabiaj z duetem korzyści' Bank przygotował specjalną ofertę dotyczącą zwrotu opłaty za prowadzenie konta jedynego.

To duży plus, nie trzeba będzie bowiem kartą robić obrotów. Jest jednak jedno malutkie ale, ta promocja jest czasowa. Na szczęście wcale nie taka krótka, zwolnienie opłaty będzie bowiem maksymalnie do końca 2017. Wc w przypadku lokaty rocznej pierwsze dwa lub miesiące 2018 (w zależności od tego kiedy założycie lokatę) opłata wróci.

UWAGA: 
Jest jeszcze warunek posiadania obu lokat, więc warto będzie odnowić lokatę półroczną, by anulować opłatę za konto. Z drugiej strony kto wie, możliwe iż nie będzie tej opłaty za konto w 2018. Całkiem możliwe, że w trakcie roku pojawią się kolejne tego typu promocje lokaty z bonusem o podobnych warunkach, przesuwających dalej termin darmowego konta.

Dawno nie było tak fajnej promocji, którą opisywanie sprawiłoby mi tyle frajdy. Już ją można nazwać najlepszą promocją 2017 roku. Mam jednak nadzieję że w kolejnych miesiącach pojawią się jeszcze podobne, kto wie czy nie lepsze. A to z pewnością nie ostatnie słowo jakie słyszymy od Japończyków.

Tutaj weźmiesz udział w nowej świetnej akcji Toyota bank lokaty z premią

Rzadko kiedy promocja jest mądrze przemyślana, trudno bowiem się tutaj czegokolwiek uczepić, no może poza terminem darmowości konta. Za to samo konto działa zawsze bez zarzutu i chętnie wysłałbym informatyków IB na szkolenie do Toyoty...

Regulamin akcji specjalnej zarabiaj z duetem korzyści


Aneks:
Wymagane są poniższe zgody zaznaczone na czerwono i zielono  

11 komentarzy:

 1. czyli wpłacając 10 tys zł na lokaty(po 5tyś) musimy dodatkowao wpłacić na konto 10 .000 zł ?
  Bo już się pomieszane to wszystko zrobiło.

  Jesli wpłacam na konto jedyne z innego banku 10.000zł
  to przeciez to już są nowe środki. Skąd te dodatkowe 10 tys zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, wpłacasz najpierw 10 tys na konto i z niego zakładasz dwie lokaty po 5 tys.

   Usuń
 2. Czy jeśli ja zamykałem konto równo rok temu będę miał darmowe konto??Bo na premię to chyba nie mam co liczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro rano mam nadzieję tutaj dostaniesz odpowiedź na to pytanie od organizatora promocji.

   Usuń
  2. Obiecana odpowiedź:
   "warunkiem bezpłatności konta są warunki określone w Regulaminie m.in:

   Dla wszystkich Uczestników Promocji „Zarabiaj z duetem korzyści” Bank przygotował specjalną ofertę dotyczącą zwrotu opłaty za prowadzenie Konta Jedynego.
   Zwrot opłaty za prowadzenie Konta Jedynego nastąpi, jeśli Uczestnik spełni łącznie następujące warunki:
   a. W terminie od dnia 15.02.2017 roku do dnia 8.03.2017 roku na stronie Serwisu URL: http://duetlokat1.zpremia.pl zarejestruje się w Aplikacji podając: imię, nazwisko, oraz adres e-mail;
   b. Weźmie udział w Akcji;
   c. Utrzyma jednocześnie aktywne lokaty: Plan Depozytowy na 160 dni oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy.

   czyli - nie będzie miał zwrotu za konto ;( "

   Usuń
  3. "czyli-nie będzie miał zwrogu za konto" - ????????????????

   Usuń
  4. Nie będzie. Zapytałem w Twoim imieniu i w odpowiedzi dostałem odpowiedni punkt regulaminu i odpowiedź, że klient (czyli Ty) nie będzie miał zwrotu za konto.

   Usuń
 3. Czy aby skorzystać z promocji trzeba zamówić kartę do konta?
  Nie ma opłaty miesięcznej za kartę.
  Czy posiadanie tej karty daje jakieś dodatkowe korzyści?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta nie jest wymagana, natomiast karta może dać Ci korzyści jeśli dużo wydajesz na benzynę.
   Ja osobiście przestałem ją używać od tego miesiąca, bo już nie ma takiej potrzeby.

   Usuń
 4. Które z poniższych zgód są konieczne aby otrzymać premię w promocji:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z Bankiem, w tym w ramach Grupy Toyota. Grupa Toyota: Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Toyota Motor Poland Co. Ltd Sp. z o.o.
  2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług podmiotów współpracujących z Bankiem, w tym w ramach Grupy Toyota za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej. Grupa Toyota: Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Toyota Motor Poland Co. Ltd Sp. z o.o.
  3. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.
  4. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank w celach marketingowych po wygaśnięciu mojego zobowiązania z tytułu umów zawartych z Bankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopisałem aneks do artykułu w którym graficznie zaznaczono wymagane zgody przez bank oraz organizatora.

   Usuń