piątek, 17 marca 2017

25% na start 5% na deser oraz bonus 30 zł w promocji Spotkanie ze znajomymi


Od czasu do czasu warto zrobić sobie przerwę i odłożyć gonitwę za promocjami bankowymi. Szczególnie jeśli to jest weekend, kiedy mamy nieco więcej czasu, ktory można spędzić w fajnym gronie.

Odstawiamy więc finanse na bok, ale nie zapominamy o zasadzie wisienkowca: warto iść tam, gdzie można zgarnąć bonus, albo i kilka. Kilka bonusów i to nie tylko na start można zrobić właśnie przy okazji spotkania ze znajomymi:)

Nazwa portalu trochę może mylić sugerując nam, że zamówimy przez niego tylko pizzę. Ale spokojnie, jeśli nie przepadasz za pizzą, znajdziesz na pewno też inną restaurację z jedzeniem, na które masz ochotę.

1. NOWY KLIENT - 10 zł
Ci zawsze mają się najlepiej. Dla nowych pizzaportal proponuje 10 zł rabat - przy pierwszym zamówieniu na kwotę powyżej 40 zł. Przy minimalnym zakupie daje to nam całkiem niezły rabat w postaci nawet 25% zniżki:)

Tutaj możesz zamówić danie z 25% rabatem

Kod ważny jest tylko przy płatności za zamówienie online i tylko dla osób, które nie korzystały dotychczas z pizzaportal.pl. Aby otrzymać jedzenie za kwotę pomniejszoną o 10 zł należy podać ustalony kod, kod na marzec to: 9VY3C09. Ten kod wpisujemy na końcu zamówienia. Pomniejsza on nam koszt zakupu o 10 zł.
                  
Na start dostajemy 25% rabatu:)
           

 
2. STAŁY KLIENT - 5% rabat + 30 zł premii
Osoby, które zamawiały już jedzenie przez pizzaportal, mogą ponadto skorzystać ze
zniżki za polecenie w wysokości 5% przy minimalnym zamówieniu za 20 zł. Ta druga promocja jest ważna do 31 marca 2017. Wystarczy podać ustalony kod, a jest nim słowo: POLECAM.

Tutaj możesz zamówić danie z 5% rabatem i możliwością zgarnięcia 30 zł

Dodatkowo za wykorzystanie powyższego kodu przysługują nam trzy kupony rabatowe 15% do wykorzystania przez naszych znajomych. Oczywiście znajomi, muszą być nowymi klientami, inaczej zniżka nie będzie ich obowiązywać. Nasi znajomi kody otrzymane od nas mogą wykorzystać do 7 kwietnia 2017.  


Co więcej, jeżeli nasz znajomy zamówi jedzenie z otrzymaną od nas 15% zniżką, dostaniemy kolejny rabat 10 zł. Łącznie możemy zgarnąć trzy kupony rabatowe o wartości 10 zł, za trzech poleconych. 

Podsumowując: będąc już klientem pizzaportal płacimy za kolejne danie 20 zł i dostajemy przy tym 5% obniżkę przy użyciu kodu Polecam. Podczas imprezy ze znajomymi polecamy promocję trzem innym osobom. Jak i oni zamówią dania dla siebie, to możemy dostać od pizzaportal nawet 30 zł, a więc więcej niż zapłaciliśmy na start:)


Na marginesie mamy tutaj także możliwość płacenia BLIKIEM, do czego punkty stacjonarne jakoś bardzo niechętnie podchodzą. Kto bierze udział w promocji np. Millennium uzyska za to dodatkowo 5% cashback:)

Regulaminem promocji Spotkanie ze znajomymi Poleć pizza portal

1 komentarz: