piątek, 10 marca 2017

Powrót promocji 400 zł do morele.net za darmową kartę w Citi


Stali czytelnicy wiedzą, że kartę kredytową mieć trzeba, bo pozwala na wiele możliwości optymalizacji dochodu. Bez wątpienia najlepszą kartę można zdobyć w Citi, pytanie którą wybrać?

Pytanie jest o tyle trudne, że promocji kart w Citi wciąż przybywa. Do omówionych niedawno bonusów 400 zł do portalu mall.pl oraz 400 zł do perfumerii douglas dochodzi kolejna 400 zł do sklepu komputerowego morele.net. A wybrać można tylko jedną:(

Nie zmienia się definicja nowego klienta. Od nowego roku wszystkie oferty kart definiują nowego tak samo: to taki co nie miał tu karty od 1 stycznia 2015 czyli amnestią zostali w tym roku objęte osoby, które zamknęły kartę w 2014.

Tutaj możesz założyć kartę w Citi gwarantującą voucher 400 zł do morele.net
 
Co trzeba zrobić by zdobyć ów voucher 400 zł ważny do wykorzystania do końca 2017 roku?
 
Zdecydowanie lepsza jest darmowa karta Citi Simplicity


Po wstępnych formalnościach związanych z wydaniem karty, do spełnienia są jak zwykle tylko dwa warunki:
 • zalogować się jeden raz do bankowości lub aplikacji mobilnej Citi
 • dokonać kartą płatności na 1000 zł do końca drugiego miesiąca posiadania karty
Więc jak ktoś założy kartę w marcu, do końca kwietnia powinien wydać nią tysiaka, by zdobyć voucher na 400 zł. Oferta ważna do 30 czerwca 2017.


Pozostałe oferty na vouchery 400 zł 
Jak widzimy mamy te same warunki co przy pozostałych promocjach dla panów czyli mall.pl, przy czym ta oferta ważna jest do 31 maja 2017:

Tutaj założysz darmową kartę w Citi dla 400 zł do mall.pl

lub dla kobiet czyli douglas - podobnie jak w przypadku opisywanej wyżej oferty morele.net link będzie ważny do 30 czerwca 2017

Tutaj założysz darmową kartę w Citi dla 400 zł do douglas.pl

Wszystkie dostępne karty są dostępne jak zwykle na zakładce Nie przegap na FpG. Tam też znajdziecie linki do poszczególnych artykułów na temat każdej karty z osobna.


Regulamin promocji voucher na 400 zł do morele.net za kartę w Citi

3 komentarze:

 1. Wiek ktoś możę jak szybko można zamknać kartę? Czy zaraz po otrzymaniu nagrody mogę zamknć kartę bez bycia obciażonym jakimiś kosztami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa. Gdy ja chciałem zamykać, akurat zamknęli mi oddział i czekałem kilka miesięcy na wyjazd do miasta w którym był oddział. Nie grało roli czy będzie to za miesiąc czy pół roku bo karta i tak jest darmowa.

   Usuń
 2. Ale podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
  Mam dzialalnosc otworzona dopiero w marcu wiec i zadnej faktury nie wystawilem a wiec lipa bo bez wzgledu na jej wysokosc trzeba 2 lata miec dzialalnosc a ja raczej sezonowo otwieram i zamykam firme.

  OdpowiedzUsuń