poniedziałek, 27 marca 2017

150 zł do zdobycia w nowej promocji aktywnie z kontem w BZ WBK


Dla większości czytelników konto w WBK jeszcze tylko przez kwartał z hakiem będzie oferować stare dobre 4% na sześciu kontach. Odkąd skończyła się ta oferta, Bank Zachodni wrócił do standardowego oferowania konta z bonusem.

Standardowego czyli takiego w którym za drobne czynności można liczyć na bonus. Właśnie rusza nowa akcja ze sztandarowym kontem, która potrwa tak długo, jak długo większość z nas będzie mieć 4% czyli do 30 czerwca 2017.Tym razem mamy jednak promocję nie tylko konta KGP, można także zakładać konto 1|2|3. Warunek jest jeden: nie może to być klient, który miał tutaj konta przez ostatnie 12 miesięcy.

Konta do wyboru

Na co może liczyć nowy klient? Bank przyzna w sumie 150 zł przy czym ów bonus został podzielony na 5 części. Innymi słowy przez 5 kolejnych miesięcy będzie można zdobywać po 30 zł.

Co trzeba zrobić by zdobyć owe 150 zł?
W zasadzie niewiele, WBK wymaga bowiem aby:
 • przelewać na konto 1000 zł
 • wykonać kartą 5 transakcji 
A więc warunki są jak zwykle banalne. Bank uzna oczywiście także transakcje BLIKiem, nie są jednak bezwzględnie wymagane jak to jest ostatnio w coraz większej liczbie banków.

Podsumowując oferta całkiem fajna, chociaż lepsza byłaby oferta z oprocentowanym kontem. W końcu ofert z większym lub mniejszym cashback mamy ostatnio wiele i mamy w czym przebierać, co widać wyraźnie niżej:
przedostatnia pozycja w wersji z 300 zł wydaje się dla mnie najciekawsza i to niej mam zamiar skorzystać. Potrwa ona jednak tylko do piątku, zaś szczegóły znajdziecie artykule tutaj.

Regulamin promocji Aktywnie z kontem BZ WBK

2 komentarze:

 1. Witam - czy banki mają jakiś czas na wykonanie przelewu ???

  Wykonałem z ING przelew w niedzielę do BZ WBK.
  Dziś do godziny 18:00 na koncie BZ WBK pieniędzy nie ma.
  Czy to możliwe, czy nie powinien najpóźniej po 16 być przelew już w BZ WBK ???
  Gdzie mogę dzwonić, by sprawdzić co z przelewem ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda zwykle przy dokonywaniu przelewu można zobaczyć notkę: bank na dokonanie przelewu ma 2 dni robocze, to jednak w praktyce odbywa się według sesji Eliksir.
   Każdego dnia są 3 takie sesje i w zależności od banku różne są godziny księgowania.
   Robię przelewów bardzo dużo i każdy przelew wykonany do południa dochodzi tego samego dnia. W skrajnych przypadkach nawet przelew dokonany o 14:30 lub 15:00 dojdzie pod wieczór do banku docelowego.
   W przypadku jaki opisujesz zwykle przelew nie dochodzi do miejsca przeznaczenia, lecz wraca na konto z którego nadałeś. Zdarzyło mi się to już kilka razy.
   Pisałem w takim przypadku do obu banków, załączając potwierdzenie wysłania przelewu.

   Usuń