piątek, 17 kwietnia 2015

Kolejny bonus w promocji Zewsząd dostępne 150 zł w BZ WBK


Wiosna tego roku przynosi prawdziwy wysyp ciekawych promocji bankowych. Zebrało się tego tyle, że w poniedziałek zaprezentowałem istny festiwal zbierając je w ranking kont osobistych na kwiecień 2015.

Wydawało się, że limit promocji został już wyczerpany, trudno bowiem oczekiwać by do promocji dołączyły tak konserwatywne banki jak Alior czy PKO. Tymczasem okazuje się, że mamy dalszy ciąg promocji, jakby to co było dotąd było zbyt małą zachętą dla nowych klientów.

Tym razem na dodatkowy bonus w postaci 150 zł zdecydował się BZ WBK. Na początku miesiąca pisałem jak zgarnąć tutaj 120 zł za założenie konta. Wygląda na to, że bonus był mało zachęcający, więc teraz można dodatkowo zgarnąć 150 zł i w sumie wyciągnąć 270 zł.

Ponieważ o tym jak zdobyć 120 zł pisałem już na FpG, tutaj skupimy się głównie na dodatkowych 150 zł. Ważne jest jednak to, że obie promocje łączą się.

Kolejna promocja konta w WBK

Kto zatem może brać udział w nowej promocji, która potrwa do 30 czerwca 2015. W tym terminie nowi klienci muszą założyć konto Godne Polecenia wraz z kartą debetową. Nowy klient to taki, który nie posiada konta w BZ WBK, a więc nie ma żadnej odsiadki i każdy kto zgarniał tutaj bonusy może wrócić po kolejne:)

Co zatem trzeba zrobić aby otrzymać owe 150 zł? W sumie niewiele bo:
 • zapewnić co miesiąc wpływ na zaledwie 500 zł
 • zakupić bilety komunikacji miejskiej z konta lub doładować telefon
Jeżeli pierwszy warunek jest banalny, to drugi już jest nietypowy. Bank po prostu zachęca znów do korzystania z aplikacji mobilnej, którą w dalszym ciągu banki starają się mocno lansować. 

Nietypowa jest także nagroda. Jest nią bowiem jedna z dwu przypadków
 • suma wartości biletów komunikacji miejskiej zakupionych przez aplikację mobilną
 • suma kwoty doładowań telefonu w aplikacji BZ WBK mobile
W regulaminie nie jest sprecyzowane, czy można powyższe przypadki łączyć. Innymi słowy czy można częściowo doładować i jednocześnie płacić za bilety i liczyć na zwrot z obu przypadku.

Zgodnie z bankową modą nagrody są paczkowane, a więc podzielone na 3 części po maksymalnie 50 zł za każdy miesiąc. Przy czym pierwsza płatność nastąpi w drugim miesiącu po założeniu konta. A więc jak ktoś założy konto w kwietniu, może już liczyć na pierwsze 50 zł w maju.

W sumie więc mamy do zgarnięcia w łatwy sposób 150 zł, tyle że adresatami są osoby które korzystają z komunikacji miejskiej lub doładowują konto. Nie jest to zatem może propozycja dla każdego, ale z pewnością dla wielu czytelników będzie przydatne.

Link do założenia Konta Godnego Polecenia w BZ WBK.

A co z podatkiem? Banki różnie do tego podchodzą, a nie jest to przecież sprawa która jest wygodna dla wisienkowicza. Na szczęście jest ok, bowiem regulamin jasno orzeka, że wartość nagrody jest zwolniona z podatku.


Na koniec zostawiam regulamin nowej promocji dla zainteresowanych.

4 komentarze:

 1. Równolegle trwa promocja, dzięki której do końca roku jesteśmy zwolnieni z opłaty za kartę Omni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli do 30 czerwca 2015 r. otworzysz Konto Godne Polecenia wraz z kartą MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni to nie poniesiesz opłaty miesięcznej za kartę do końca 2015 roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się ma pkt 13 od zwrotu "z zastrzeżeniem" do § 3.1a ?

  13.
  Pakiet Konta - Konto wraz z wydaną do tego konta Kartą oraz z Usługami bankowości elektronicznej
  BZWBK24, z zastrzeżeniem, że nie jest konieczne zawarcie umowy Usług bankowości elektronicznej
  BZWBK24, jeśli Uczestnik już je posiada.
  17.
  Uczestnik – osoba określona w § 3.

  § 3. Warunki uczestnictwa w Promocji
  1. Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:
  a) W Okresie przystąpienia do Promocji zawarła umowę o Pakiet Konta w Placówce Banku lub zawarła
  umowę o Pakiet Konta na podstawie wniosku złożonego przez internet lub telefonicznie.

  - mało maślane. i własnie dlatego, jakoś trudno mi jednoznacznie stwierdzić, że to promocja tylko dla nowych!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy tak było wcześniej ale proszę zobaczyć wpis na dole:
  http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/promocja-zewszad-dostepne-150-zl.html

  Klient otrzyma nagrodę cząstkową w wysokości odpowiadającej sumie wartości biletów komunikacji miejskiej zakupionych poprzez usługę Zakupy Mobilne i sumie kwoty doładowań telefonu dokonanych w BZWBK24 mobile lub w Lekkim serwisie transakcyjnym maksymalnie do kwoty 50 zł w każdym miesiącu obowiązywania promocji.

  OdpowiedzUsuń