czwartek, 14 sierpnia 2014

Kolejna promocja aplikacji mobilnej tym razem do zabawy włącza się Allegro


Dziś na PP1 omawiam dyskusje jakie toczą się na różnych forach dotyczące promocji. Komentarze podają dość różne informacje na temat bonusów jakie można uzyskać korzystając z aplikacji mobilnej Allegro, jedni twierdzą że można dostać 10 zł, inni że 20 zł, niektórzy zaś że nawet 50 zł.

Jak to jednak jest naprawdę? Żeby rozwiązać wszelkie wątpliwości niżej znajdziecie w formie infografiki instruktaż jak zrobić taniej zakupy na Allegro. Jak się okazuje zdaniem Allegro kwota o jaką można zapłacić mniej jest jedna.
Instruktaż jak kupić taniej na allegro Źródło: allegro.pl


Jak widać Allegro podaje tylko kwotę 20 zł rabatu na wszystko dla tych, którzy pobiorą lub zaktualizują aplikację Allegro. A więc nie tyko nowi mogą liczyć na rabat, ale także ci co już posiadają tę aplikację. 


 A więc wiadomo już gdzie szukać maila.
 


Czyli nie ma możliwości zakupu za 50 zł, lecz za 100 zł.  A od czego zacząć? Szczegóły niżej.Jak widać wszytko jest jak na dłoni.Jak tak dalej pójdzie to nasz smartfon czy tablet będą zapełnione samymi aplikacjami mobilnymi:) Ale jak rozdają to grzech nie brać...

7 komentarzy:

 1. Da rade przez emulator?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemuż miałoby nie dać? Jak Sprytny Bill chodził bez zarzutu to pewnie pójdzie Allegro. W końcu emulator udaje smartfona i tak go widzi aplikacja.

   Usuń
 2. Ja dostałem kupon rabatowy od allegro na zakupy via aplikacja mobilna na 50 zł, do wykorzystania do 18.09 przy zakupach od 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 3. anonimowy --> mnie przyznali tylko 20, być może dlatego że w zeszłym tygodniu miałem z WBK kupony na 2 x 20 PLN

  na jaką kwotę robiłeś zakup?

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również miałam w zeszłym tygodniu z WBK kupony na 2 x 20, a od Allegro dostałam kupon na 50 zł. przy zakupach na 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 5. lepiej pobrać za darmo aplikacje JANOSIK zaoszczedzisz na mandatach - ho-ho

  OdpowiedzUsuń
 6. TO FAKT sam skorzystałem z tej promocji i wykorzystałem kupon na 100zł przy zakupie nowych opon zimowych kupując nowe opony na zimę nokian wr d3 zapłaciłem tylko 675zł :-)

  OdpowiedzUsuń