poniedziałek, 25 sierpnia 2014

50 zł na start w zarabianiu smartfonem za pomocą MoneySaveApp


W piątek Getin wypłacił 100 zł za dwa przelewy aplikacją mobilną. Prosto, łatwo i przyjemnie. Chciałoby się powiedzieć, niech inni idą w ich ślady, bo to jeden z kandydatów na wydarzenie roku. I już pojawiło się coś podobnego!

Na blogu od kilku lat poszukujemy sposobu na optymalizację rachunków. Banki raz po raz oferują różnego rodzaju cashback za prąd, telefon czy inne comiesięczne wydatki. Niestety wszystkie przeanalizowane tutaj oferty czy to Aliora, BGŻ, Credit Agricole czy ostatnio Getin banku miały jakieś felery. 

Czy to się nam podoba czy nie za rachunki płacić musimy. Korci więc aby jakoś to zoptymalizować nie tylko przez zmianę operatora, ale po prostu szukając jakiejś opcji czystego cashback. A gdyby tak wykorzystać do tego aplikację na telefon?

Na pazerne banki, które stawiają swoje wydumane warunki, postawiłem już krzyżyk. Na PP3 skupiamy się jednak bardziej na firmach aniżeli bankach. Ostatnio dużo jest tutaj mowy o startupach. Do tej pory były to rozważania raczej czysto teoretyczne, dziś czas zobaczyć ile to jest warte w praktyce.

Źródło: moneysaveapp.com
Jednym z takich startupów jest krakowski projekt MoneySaveApp, aplikacja która jak sama nazwa wskazuje pozwala na zarabianie poprzez smartfon. W zasadzie nie trzeba mieć nawet smartfona, a wystarczy tablet. Grunt żeby można było robić zdjęcia.

Mało tego na start za samą rejestrację dostajemy dodatkowy bonus w wysokości 50 zł, o czym informuje nas poniższa reklama. W przeciwieństwie do Getin nie jest to jednorazowy bonus. Ma on być zachętą do dalszego wykorzystywania aplikacji do zarabiania jeśli mamy zainstalowanego Androida.


50 zł za rejestrację to ekstra bonus:)Z drugiej strony udziałowcem omawianego projektu jest Krajowy Fundusz Kapitałowy, ten zaś prowadzony jest przez Bank Gospodarstwa Krajowego, co na pierwszy rzut oka pozwala wierzyć, że to nie mrzonki jakich dużo można znaleźć na internecie, a dość poważna inwestycja. To właśnie ten fundusz finansuje start upy oraz innowacyjne pomysły młodego polskiego biznesu.

Co ciekawe sama aplikacja rzekomo jest już opatentowana w Europie oraz USA. Mało tego już 16 krajów zaczęło ją wdrażać u siebie. Co ciekawe u nas już stworzono program partnerski, w którym na początek testowo przewidziano miejsca dla jedynie... 100 osób.


Jak widzimy na powyższym obrazku 100 partnerów jest przewidzianych w pierwszym etapie. A to oznacza, że będą oni pionierami, frontiermanami którzy otworzą drogę do dalszych etapów.


Na czym to polega i jak to wygląda w praktyce w drugiej części artykułu dziś na FpG.

Ciąg dalszy: Zarabianie smartfonem w praktyce czyli rób zdjęcia i zgarniaj kasę

9 komentarzy:

 1. W weekend mnie nie było i wczoraj wieczorem zdążyłem sprawdzić niewiele na ten temat.
  W google widać, że siedziba firmy mieści się w "parku przemysłowym".
  Zastanawiające jest też to zdobywanie klientów i zarabianie na nich i na kolejnych zwerbowanych przez nich.

  Na pewno tak jak napisałeś pewną gwarancję daje udziałowiec.

  Ciekawe jak to się rozwinie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale bądźcie realistami na tym się nie zarobi.To typowy program "piramidy" przyjdź do nas i znajdź głupszych od siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież to oni zarabiają na prowizji od operatorów za każdą schwytaną duszę. Sam wynegocjujesz identyczne zniżki u operatora czy banku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zarobić mażna z BuzzBee, poszukajcie w sklepie google.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz androida oraz chciałbyś zarobić? Masz już inne aplikacje do zarabiania i szukasz dodatkowych alternatyw na zwiększenie swych zarobków? Aplikacja CashPirate powinna być do tego idealna! Swoje pieniądze możesz zyskiwać za pomocą pobierania i uruchamiania aplikacji. Dodatkowa znajomość angielskiego jest również przydatna. Wystarczy tylko zwykłe i zweryfikowane (potwierdzone mailem) konto PayPal (Sam mam takowe, nawet bez dodanego konta bankowego lub karty kredytowej.) oraz funkcjonujący telefon z systemem Android. Samą aplikacje bez problemu znajdziecie na Google Play. Wypłaty już od 2.5$ i w ciągu kilku minut. Jeżeli jesteś chętny na pobranie apki, to pozostawiam ci kod (kod: YCOQAM) na 500 coins w ramach 50% bonusu za wykonanie oferty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz androida oraz chciałbyś zarobić? Masz już inne aplikacje do zarabiania i szukasz dodatkowych alternatyw na zwiększenie swych zarobków? Aplikacja CashPirate powinna być do tego idealna! Swoje pieniądze możesz zyskiwać za pomocą pobierania i uruchamiania aplikacji. Dodatkowa znajomość angielskiego jest również przydatna. Wystarczy tylko zwykłe i zweryfikowane (potwierdzone mailem) konto PayPal (Sam mam takowe, nawet bez dodanego konta bankowego lub karty kredytowej.) oraz funkcjonujący telefon z systemem Android. Samą aplikacje bez problemu znajdziecie na Google Play. Wypłaty już od 2.5$ i w ciągu kilku minut. Jeżeli jesteś chętny na pobranie apki, to pozostawiam ci kod (kod: YCOQAM) na 500 coins w ramach 50% bonusu za wykonanie oferty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz androida oraz chciałbyś zarobić? Masz już inne aplikacje do zarabiania i szukasz dodatkowych alternatyw na zwiększenie swych zarobków? Aplikacja CashPirate powinna być do tego idealna! Swoje pieniądze możesz zyskiwać za pomocą pobierania i uruchamiania aplikacji. Dodatkowa znajomość angielskiego jest również przydatna. Wystarczy tylko zwykłe i zweryfikowane (potwierdzone mailem) konto PayPal (Sam mam takowe, nawet bez dodanego konta bankowego lub karty kredytowej.) oraz funkcjonujący telefon z systemem Android. Samą aplikacje bez problemu znajdziecie na Google Play. Wypłaty już od 2.5$ i w ciągu kilku minut. Jeżeli jesteś chętny na pobranie apki, to pozostawiam ci kod (kod: YCOQAM) na 500 coins w ramach 50% bonusu za wykonanie oferty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Whaff jest to aplikacja na smartfony, którą pobieramy z sklepu Play. Po zalogowaniu robimy różne zadania (głównie pobieranie gier z marketu,oglądanie filmów i zdjęć) za które dostajemy pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty możemy za te pieniądze doładować steama, paypala itp.

  INSTRUKACJA :
  1.Pobiermay whaff rewards na telefon .
  2.Logujemy sie przez fb.
  3.W prostokątne okienko po kliknięciu zaloguj przez fb wpisujemy kod : ET51427 dostaniemy na start 0.30 $
  4.Robimy zadania i zbieramy $.
  5.Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty doladowywujemy stama,payapala ipt. (payout)
  6.Powodzenia!Sa wypłacalni na 100% oto dowód wypłaty.

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja polecam aplikacje AppLike na android. Kilka tego typu aplikacji do zarabiania juz przetestowalem i ta wypadla zdecydowanie najlepiej i mozna smialo jej zaufac. Dodatkowo jest to najszybszy i najlatwiejszy zarobek. No i sa wyplacalni! Polega to na tym ze za posrednictwem tej aplikacji instalujemy z Google Play sugerowane aplikacje lub gry i ich uzywamy (odpalajac je takze za posrednictwem applike), czyli po prostu wystarczy ze dana aplikacja jest odpalona i co kilka minut doliczane sa punkty. Im dluzej tym wiecej. Najlepiej jak zostawimy taka aplikacje wlaczona na noc, albo nawet na caly dzien. Ja takim sposobem zgarniam okolo 1$ dziennie. Wyplaty sa juz od 0,50 $ (czyli 4,999 punktow) miedzy innymi na paypal. Warto dodac ze na start mamy 4,444 punktow, wiec pierwsza wyplate mozna zrobic juz po kilku minutach. Polecam https://r.applike.info/s/58c019d466142

  OdpowiedzUsuń