piątek, 8 sierpnia 2014

100 zł w prezencie w promocji karta z premią w Vanquis bank


Nareszcie pojawiła się jakaś ciekawa promocja w nowym banku, którą warto polecić. Do zdobycia jest 100 zł za założenie karty kredytowej i to nie w Citi Handlowym, w którym każdy już chyba wykorzystał co się da i nie ma szans na premiowany powrót.

Karty kredytowe nie dają zbyt często bonusów na start. Już grace period, czyli darmowy okres bezodsetkowy, uznawany jest przez bank jako bonus. Zawsze jest jednak lepiej, jak bank dołoży jeszcze coś ekstra dla nowych członków, szczególnie z łatwymi warunkami.

W chwili obecnej zaczyna się promocja w mniej znanym Vanquis bank, więc większość wisienkowiczów może liczyć na premię. Kto może wziąć udział? Warunki są dość łagodne, może wziąć każdy kto nie ma kredytu w Vanquis bank lub nie składał żadnego wniosku o kredyt w ostatnim kwartale. Co trzeba zatem zrobić? na szczęście niewiele:)

Żródło: karta.zpremią.pl

Jak zwykle trzeba skorzystać z odpowiedniej strony w celu rejestracji. Możecie to zrobić pod tym linkiem. Trzeba na podanej stronie zostawić swój adres e-mail, a następnie kliknąć w link, który otrzymamy na swoją pocztę. Tylko wnioski z podanej strony będą brane pod uwagę jako ważne.

Warunki otrzymania są praktycznie najbardziej łagodne z możliwych. Wystarczy po prostu wykonać tylko jedną transakcję kartą w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Nie ma wymogów co do długości posiadania karty. Kartę rzecz jasna należy trzymać tylko do dnia dostania premii. 

Premia ma zostać przyznana w ciągu 14 dni od spełnienia warunków. O premii bank zresztą powiadomi nas przez wysłanie informacji o tym na podany przez nas mail. Czasu jest jeszcze sporo bowiem promocja potrwa do 18 sierpnia

Źródło: vanquis.pl

Warto jednak zaznaczyć fakt, że liczba premii jest niestety limitowana. Pula premiowanych kart wynosi tylko 500 sztuk, więc warto zgłaszać się jak według zasady kto pierwszy ten lepszy pod tym linkiem.

Chociaż dla premii bank wymaga tylko i wyłącznie jednej transakcji, warto pamiętać, że aby karta była darmowa, trzeba wykonać minimum 5 transakcji na kwotę 250 zł. W przeciwnym wypadku bank naliczy opłatę w wysokości maksymalnie 19,95 zł. Dlatego najlepiej  wyrobić kartę zgarnąć premię i po prostu jak najszybciej ją zamknąć.


Dla zainteresowanych regulamin promocji do wglądu tutaj. Warto też zajrzeć do regulaminu Karta kredytowa z opłatą za 0 zł w tym miejscu. Rejestracja zaś można dokonać tu.

7 komentarzy:

 1. złożyłem wniosek i po 2 min już był telefon - widzę 2 poważne minusy: brak możliwości podglądu karty online oraz możliwość przeczytania umowy dopiero przy kurierze

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe czy za rezygnację z karty są jakieś opłaty . z tych regulaminów nic nie wiadomo a na stronie tego niby banku (tak mi się wydaje ) też nic nie znalazłem

  OdpowiedzUsuń
 3. Polcan, jakie mają wymagania aby dostać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie testowałem jeszcze Vanquis banku. Niedawno złożyłem dyspozycję zamknięcia karty kredytowej w Citi i jestem w ostatnim okresie miesięcznego wypowiedzenia, a kartę miałem zadłużoną na 10k.

   Czekam na sam koniec zapisów, nie chciałbym przekazywać danych osobowych nowemu bankowi, który potem przy weryfikacji orzeknie, że nie mam zdolności kredytowej bo mam kartę, pożyczkę i limit w koncie.

   Przedtem sprawdzę jednak mój stan w BIK, gdzie mam prawo do wglądu w stan mojej zdolności darmowo raz na kwartał.

   Usuń
 4. To nie jest bank a używa w nazwie pojęcia "bank".

  OdpowiedzUsuń
 5. premia nie daje rekompensaty za zamknięcie karty!

  OdpowiedzUsuń