środa, 13 sierpnia 2014

Kindle 5 plus dodatki do zdobycia za założenie konta w Inteligo


Inteligo ruszyło niedawno z nową promocją, którą warto omówić. Niedawno opisywałem jak zgarnąć tutaj 100 zł na start. Nowa promocja nosi nazwę Kindle łączy tytuły dla Inteligo i potrwa aż do 28 września jest więc jeszcze dużo czasu.

Pytanie podstawowe kto może brać udział? Podobnie jak w przypadku ostatniej promocji w Vanquis banku trzeba podać swój mail, przy czym uwaga: udział mogą wziąć te osoby, które nie posiadały żadnego konta Inteligo w okresie ostatnich... trzech lat.

To nie pomyłka. Dawno nie było tak restrykcyjnego warunku na start. Trzy miesiące przerwy to łagodny warunek, rok to praktycznie norma, dłuższy okres należy jeszcze do rzadkości. Inteligo jest jednak bezlitosne.

Źródło: inteligo.pl

Kolejnym warunkiem jest skorzystanie ze specjalnej strony do wypełniania wniosku. Na tę stronę można wejść tutaj. Co zyskują osoby, które skorzystają z omawianej dziś promocji?

W sumie dwie rzeczy. Po pierwsze czytnik Kindle 5 którego wartość oszacowano oszacowano co do grosza:) Kosztuje on 252,15 zł brutto i jak widzimy na powyższej reklamie do rozdania są 304 takie czytniki. Oferta zatem jest limitowana.

Po drugie można dostać kod na kwartalną prenumeratę jednego z e-czasopism, które możemy sobie wybrać wedle naszej woli. Do wyboru są:
 • Forbes
 • Forum
 • Newsweek
 • Polityka
Prenumerata potrwa do 30 listopada i tutaj też wartość oszacowano co do grosza na 44,40 zł. Do rozdania jest znacznie więcej, bo 1140 prenumerat. W sumie zatem obie nagrody mają wartość 296,55 zł. Teoretycznie lepiej niż w poprzedniej edycji gdzie zgarnąć można było 100 zł za wydanie kartą 200 zł.

Co ciekawe Inteligo deklaruje, że da nam dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości należnego podatku dochodowego od przyznanej nagrody. Jak widać banki dalej są niezdecydowane w kwestii podatku.

A co trzeba zrobić? Wyrobić kartę debetową Inteligo MasterCard PayPass i płacić nią na kwotę minimum 300 zł, przy czym zaksięgować trzeba przynajmniej pięć płatności. Przy czym uwaga, nie są wliczane tutaj transakcje internetowe. Muszą to być punkty handlowo-usługowe. 

Co więcej należy dodatkowo rozwiązać zadanie konkursowe polegające na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w jeden nowy tytuł. To może wiele osób zniechęcić, co ludziom lubiącym taką zabawę może ułatwić zgarnięcie jednego z 304 czytników.:)

Jak widać wymagania są dość nietypowe, daje jednak zwolennikom korzystania z Allegro  możliwość w łatwy sposób zarobienia trochę grosza. Do samego konta, które jeszcze w sierpniu zamierzam zamknąć, też raczej nie można mieć zastrzeżeń. Warto przelać sobie na start 305 zł i kontrolować wydatki przez otrzymywanie darmowych smsów z Inteligo, które informują ile zostało nam na koncie. Dzięki temu nie wydamy zbyt dużo niepotrzebnej kasy.

Komisja do 15 października wybierze 304 najbardziej kreatywne Rozwiązania czyli nowy tytuł złożony z dwóch istniejących. Tego też dnia opublikowana zostanie lista zwycięzców z podaniem imienia i pierwszej litery nazwiska.

Dla zainteresowanych jeszcze raz podaję linka do dedykowanej strony. Szczegóły zaś regulaminu do wglądu tutaj.

7 komentarzy:

 1. Uwaga Ping Pongowcy!!!
  Wysłałem zapytanie co do możliwości odnawiania Ping Ponga w dniach 14.08-17.08 i oto co dostałem w odpowiedzi:

  "uprzejmie informuję, że w czasie konserwacji systemu nie ma możliwości zakładania Lokat Ping Pong. Za utrudnienia przepraszamy."

  Wniosek prosty, trzeba natychmiast ewakuować kasę do innego banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3zł coś w plecy za 2 dni, albo tygodniówka na 3% (też 3zł mniej).

   Osobiście nie mam nic Idea pongu bo nie chce mi się takimi pierdołami głowy zawracać :) Ale pewnie sporo osób jest szczęśliwszych logując się codziennie dla 14groszy...

   Usuń
  2. Bo oni juz zwariowali do konca.

   Usuń
  3. Bo to jest myślenie typowego polaka. Pujdę tu, zrobię to, pomyślę jak, pujdę tam ale nie daruję im tych 3zł. Co z tego, że zmarnuję godzinę na myślenie, następna godzinę na przeszukiwanie ofert, godzinę na otwarcie nowego konta, kolejne 30minut na przelewy, kolejne 30minut na doładowanie telefonu, wstanę nie wyspany by zrobić przelew, jeszcze im na maila skrobnę smutne żale, też zadzwonię jak będzie trzeba... Kij z tym, że wydam więcej na prąd i telefon, wypalone papierosy przez nerwy, do tego zmarnuję połowę dnia.

   Takie kupinie gofra/0,5l coli albo kawy dla takiej osoby po cenach "wakacyjno-sezonowych" np. 8-15zł zamiast 2-4zł albo "europejskich" 8 euro zamiast 2-5zł z automatu to będzie traumatyczna walka w głowie :] Tu chce się pić a tu 8zł/euro za 0,5l napoju wołają!

   Usuń
 2. Jak nagroda nie jest gwarantowana to nie wiem jak Wy ale ja nie wchodzę w to, choć inteligo miałem ostatnio z 7 lat temu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram. Też nie wchodzę w promocje, w których nagrody rozdaje jakaś komisja, wg własnego widzimisię. Jeśli ktoś z czytelników w to wejdzie i dostanie kindla, a nie ma znajomości w komisji, to niech da znać.

   Usuń
 3. Witam, polecam założenie konta Inteligo z mojego polecenia. Gwarantowane 100zł za wydanie 200 zł kartą. nikodemdyzma88@o2.pl

  OdpowiedzUsuń