poniedziałek, 27 lipca 2020

Ostatni dzwonek na 50% cashback za zakupy online

To już naprawdę ostatni moment na skorzystanie z oferty Refundera, by przygarnąć na start 15 zł za zakupy online. Oferta jest ciekawa, bo nie dość że możemy zarabiać na zwrotach za zakupy, to jeszcze możemy załapać się na 50% cashback na start. Kto jeszcze nie skorzystał z promocji, niech łapie ostatnią okazję.


Program Refunder omawiany był szczegółowo kilka lat temu na blogu, warto jednak przypomnieć ogólne założenia. Refunder to nic innego jak cashback. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w serwisie. Dzięki temu można robić zakupy online w ponad 800 różnych sklepach. Za zakupy w punktach, które skupia serwis dostaniemy zwrot. Możemy z niego skorzystać nawet jeśli w sklepie jest wyprzedaż, a tym samym pomnożyć zysk.


A teraz dodatkowo trwa promocja. Do 31 lipca 2020 roku za rejestrację w serwisie można zgarnąć 15 zł na strat. Niestety przewidziano limit, tylko 2500 osób może skorzystać z tej oferty.

Tutaj zarejestrujesz się w Refunderze i zgarniesz 15 zł na start


Akcja działa podobnie do akcji specjalnej. Na powyższej dedykowanej stronie podajemy swój mail i rejestrujemy się w nowej akcji. Na dokonanie zakupu nowy użytkownik ma miesiąc czasu od momentu rejestracji, zaś minimalny zakup to 30 zł.

Mamy więc całkiem fajny cashback na poziomie 50na startCo ciekawe cashback dotyczy nie tylko zwykłych zakupów internetowych, ale także wyprzedaży, które już zawierają upusty:) 


Nie ma tutaj też limitów jakie nakładają banki. Za zakupy w danym punkcie, możemy otrzymać kilkuprocentowe zwroty. Przykładowo za zakup przez stronę możemy zyskać 2 % zwrotu za oferty z booking.com, a do tego skorzystać z rabatu na 15% na wakacje w Polsce. Procent zwrotu jest różny, w zależności od sklepu.

Co więcej cashback w Refunder to faktycznie zwrot kasy, a nie zasilenie specjalnego konta do wykorzystania na wskazany portal. Już po uzbieraniu 45 zł mamy możliwość wypłaty na dowolne konto bankowe lub nawet PayPal jeśli ktoś tego używa.

Tutaj zarejestrujesz się w Refunderze i zgarniesz 15 zł na start 

Nie ma tutaj ograniczenia zwrotu do kilkuset złotych do jakich przyzwyczaiły nas banki. Memy dostać nawet kilka tysięcy złotych zwrotu, jeśli jesteśmy zakupoholikami. Zakupy robi każdy z nas, więc czemu nie skorzystać z tej możliwości bez zakładania konta w banku.

Baza sklepów powiększyła się, w porównaniu do poprzednich lat. Zakupy można robić m.in. na alieexpres, booking.com, RTV Euro AGD, Agacie, Ole Ole czy Acer. Jest w czym wybierać. A skoro robimy zakupy, fajnie jak spływa jakiś zwrot kasy.


2 komentarze:

  1. Brak komentarzy.
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? (poza mną???)

    OdpowiedzUsuń