wtorek, 21 lipca 2020

Dwie promocje Paribas do wyboru z premiami 250 zł lub 270 zł

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia promocji konta Paribas, w której zyskać można 250 zł w gotówce oraz 20 zł do Costa Coffee. Chętni na darmową kasę mogą odświeżyć sobie tutaj warunki promocji.
Tutaj założysz konto, by zyskać do 270 zł

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 12 miesięcy.  Promocja planowo potrwa maksymalnie do 24 lipca 2020 roku, ale przewidziano 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 14 sierpnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?

1) Bon 20 zł do kawiarni Costa Coffee za założenie i aktywację konta wraz z kartą. Bon będzie ważny do 1 września 2021 roku.

2) 100 zł otrzymamy jeśli w sierpniu 2020 r. wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnimy wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł 

3) 150 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki do otrzymania pierwszej stówy oraz musimy jeszcze w każdym miesiącu od września do października wykonać dodatkowo transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymywać wpływy min. 1000 zł. 


Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Do transakcji bezgotówkowych za pomocą karty nie zostaną nam zaliczone płatności takie jak BLIK, PayU, Przelewy24, DotPay, BlueMedia.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 14 sierpnia 2020 roku.

Bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody mailowo. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki przyznania nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i przekazać numer konta, na które ma wpłynąć nasz bonus pieniężny. Natomiast non do Costa Coffee otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji.


Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

Chętni na kawę z bankiem mogą założyć konto tutaj:

Równocześnie aktywna jest inna promocja konta Paribas. Można w niej zyskać do 250 zł w bonach. 200 zł w kuponach Sodexo oraz kod 50 zł do Biedronki.Tutaj zyskasz do 250 zł za otwarcie konta w promocji Paribas

Z tej promocji również mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 12 miesięcy. Ta promocja planowo potrwa kilka dni dłużej bo  do 31 lipca 2020 roku, ale przewidziano również 3000 wniosków. Termin aktywowania karty i konta Konto jest taki sam, czyli mamy czas do 14 sierpnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?
Premia podzielona na 4 części:

1) Bon sodexo o wartości 50 zł  za założenie i aktywację konta wraz z kartą. Dodatkowo należy w sierpniu wykonać min. 3 przelewy (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile).

2) Bon sodexo o wartości 100 zł za spełnienie warunków otrzymania poprzedniej części nagrody oraz  za wykonanie we wrześniu min. 5 transakcji BLIK-iem

3)  Bon sodexo o wartości 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za wykonanie w październiku min. 3 przelewów  (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile)

4) E-kod do Biedronki o wartości 50 zł za spełnienie warunków do otrzymania trzeciej nagrody oraz należy być  posiadaczem konta otwartego w ramach tej promocji wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 31 stycznia 2021 r.Kuponami Sodexo można płacić we wszystkich punktach oznaczonych naklejką  Sodexo. Kuponem  można zapłacić w ponad 50 000 punktach, takich jak sklepy spożywcze, odzieżowe, drogeryjne czy RTV i AGD. Cała lista dostępna na stronie Sodexo.


Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki przyznania pierwszej nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i podać  adres, na który mają zostać wysłane kupony. Wszystkie bony sodexo powinniśmy już mieć najpóźniej do 30 listopada 2020 r., oczywiście każdy w innym terminie ( pierwszy - do 31 września, druga do 31 października, a trzeci do 31 listopada). Natomiast kod do Biedronki otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Kod otrzymamy najpóźniej 28 lutego 2021 roku.

Wszystkie bony Sodexo będą ważne do 30 czerwca 2021 roku. Bon do biedronki musimy wykorzystać najpóźniej do 31 października 2021 roku.

Warunki w obu ofertach nie są specjalnie wygórowane. Można porównać i wybrać opcję najbardziej wygodną dla siebie, w zależności czy wolimy kasę w gotówce, czy zadowala nas także kasa w bonach.1 komentarz:

  1. a może coś o kartach kredytowych w Getin Banku ?
    Jak to działa ? Jakie są opłaty, korzyści ?
    A może w innym banku są korzystniejsze warunki dla klienta ?

    OdpowiedzUsuń