czwartek, 9 lipca 2020

Oferta do końca lipca - 200 zł do Lidla z kartą Citi

Ostatniego lipca kończy się oferta karty kredytowej Citi z bonem, o wartości 200 złm do wykorzystania w Lidlu. Zostało jeszcze kilkanaście dni do końca, ale warto przypomnieć ofertę, aby móc na spokojnie przeanalizować skorzystanie z niej. Citi Handlowy znów uaktywnił się w promowaniu swoich kart kredytowych. Niestety obie promocje kart, zarówno z kasą na zakupy na platformie Allegro, jak i z bonem do Lidla są odchudzone z premii o połowę. Mimo wszystko, do zgarnięcia jest całkiem sporo, bo 200 zł, które możemy wydać w Lidlu.

Prawie identyczna promocja karty już kiedyś byłaWarunki niezbędne do otrzymania nagrody są analogiczne. Zmieniła się oczywiście stawka nagrody. Przypomnijmy,  wiec warunki, jakie trzeba spełnić, aby zdobyć kasę na zakupy produktów w niemieckiej jakości. 

Tutaj założysz kartę kredytową Citi, by zdobyć 200 zł do Lidla

Z oferty możemy skorzystać do 31 lipca 2020 roku.

Standardowo w przypadku kart Citi, oferta skierowana jest do osób, które nie miały karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2018 roku. 

Karty prezentowe do wykorzystania w Lidlu (o łącznej wartości 200 zł) otrzymamy jeśli spełnimy trzy nieskomplikowane warunki:

1) instalacja aplikacji Citi Mobile i aktywacja karty za jej pośrednictwem

2) przynajmniej jedno logowanie do bankowości za pomocą apki - nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę 

3) dokonanie transakcji kartą na kwotę m.in. 1000 zł - nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

O tym, że zakwalifikowaliśmy się do wypłaty nagrody, bank poinformuje nas w serwisie Citibank online, nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy wszystkie warunki. Bony otrzymamy korespondencyjnie. Ważne, aby pamiętać że karta musi być aktywna w czasie przesyłania nagrody.

Gdy już otrzymamy nasze bony na zakupy w Lidlu, mamy 6 miesięcy na wykorzystanie ich, gdyż termin ważności wynosi pół roku.

Należy pamiętać, że aby zrealizować kartę prezentową, musimy poinformować kasjera o tym sposobie zapłaty, zanim zacznie kasować nasze produkty. 

Przypomnijmy jeszcze raz: że aby karta była darmowa należy miesięcznie wykonywać transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł. W przeciwnym razie naliczą nam opłatę w wysokości 12 złotych.


Regulamin oferty do 200 zł do Lidla

4 komentarze:

 1. A kiedy jakiś ranking ? np. kont oszczędnościowych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzednim artykule napisałem, że od lipca kończymy już rankingi. Czerwcowy ranking lokat był ostatnim. Zbyt małe są stawki by robienie rankingu miało jakiś sens.

   Usuń
 2. A co ma sens ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co teraz widzisz czyli przypominanie o ciekawych ofertach, które szybko giną w natłoku nowych które prezentuję na FpG.

   Usuń