poniedziałek, 27 lipca 2020

Jeszcze czas na zgarnięcie do 600 zł z kontem w Santander

W Santanderze wciąż aktualna promocja konta. Warto ją przypomnieć, żeby nie umknęła bo zyskać można łącznie ponad 600 zł: 150 zł za założenie konta, zwrot rachunków do 300 zł,50 zł za polecanie konta oraz lokatę na 2%. Czas do zakończenia promocji coraz bliżej, dlatego póki możemy się na nią załapać, przypomnijmy sobie dlaczego warto z niej skorzystać.


Tutaj założysz konto z premią 150 zł

Kto może skorzystać z oferty? Osoby, które od roku nie były klientami banku, a dokładniej od 1 lipca 2019 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać osoby, które uczestniczyły już w jakiejś innej sprzedaży premiowej konta Jakie Chcę. Oferta planowo potrwa do 14 sierpnia 2020, chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula wniosków, która wyznaczona jest na 16000 sztuk. Konto należy aktywować najpóźniej do 30 sierpnia 2020 r.Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Wymagania nie są wygórowane. Przez 3 miesiące, w każdym z kolejnych miesięcy należy zapewnić:
  • wpływ na konto w wysokości 1000 zł
  • zrobić 5 transakcji bezgotówkowych
  • zalogować się do apki Santander
Kiedy premia? Po spełnieniu warunków 150 zł wpłynie na nasze konto najpóźniej do 15 grudnia. Czyli idealnie przed świętami, by zasilić budżet prezentowy;)

Dodatkowo konto można polecać innym osobom, zdobywając tym samym dodatkowe 50 zł za każdego poleconego. Unikatem w bankach jest z pewnością zwrot za rachunki typu prąd, gaz czy internet i telefon. To korzyść, za którą Santander ma duży plus. Łącznie można uzyskać zwrot do 300 zł.Na deser mamy też lokatę mobilną na 2%. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące, dla kwoty do 20,000 zł.

                            

Identyczna oferta konta jest również dla młodych. Jeśli masz do 26 lat, również możesz otworzyć konto z premią 150 zł. Warunki uzyskania bonusu wydają się być identyczne, więc tym razem młodzi nie dostali żadnej ulgi w warunkach, tak jak to zwykle bywało. 

Tutaj założysz konto dla młodych z premią 150 zł

Konto w zasadzie będzie darmowe, przelewy i karta również. Oczywiście pamiętać należy o 5 płatnościach kartą w miesiącu.

Dostępna jest również oferta konta Select, w której również możemy zgarnąć omawiane wcześniej bonusy, na takich samych zasadach. Jednakże dodatkowo z kontem Select przysługuje nam osobisty doradca w oddziale oraz na linii, a także bezpłatne e-konsultacje lekarskie, co w obecnym czasie, kiedy nie można dostać się do lekarza, może być jakąś alternatywą.


Despero już dzwoni do lekarza ;)

Z kontem Select będziemy mieli darmowe przelewy natychmiastowe, darmowy rachunek maklerski VIP, zero za kartę debetową i nie zapłacimy za prowadzenie konta. Oczywiście pod warunkiem, że miesięcznie będziemy mieli wpływ powyżej 10,000 zł.


Jakby nie patrzeć to już jest jakieś konkretne wymaganie, ale przecież z nie takimi warunkami sobie radziliśmy, i chętni na to konto spokojnie skompletują taki wpływ ;) Jeśli zapomnimy o wpływie, to bank naliczy opłatę za prowadzenie konta- 30 zł

Tutaj założysz konto Select z premią 150 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz