poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Ostatni dzwonek na zgarniecie 300 zł z kontem w Paribas

Zostały już ostatnie dni na skorzystanie z promocji konta Paribas, w której można zyskać 300 zł, a dokładniej 200 zł w gotówce, a 100 zł w bonach do Biedronki. Standardowo zatem przypomnijmy warunki zgarnięcia premii, dla tych którzy przeoczyli ofertę wcześniej.


Tutaj zyskasz do 300 zł za otwarcie konta w promocji Paribas

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 9 sierpnia 2020 roku, ale przewidziano standardowo 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 24 sierpnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premie?
Tym razem również premia podzielona na 4 części:

1) e-kod 50 zł  do Biedronki  za otwarcie konta wraz z kartą oraz za wykonanie min. 5 transakcji BLIK POS lub BLIK Internet w sierpniu

2) 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszego bonu oraz za wykonanie min. 2 transakcji Apple Pay albo Google Pay oraz min. 5 transakcji  BLIK-iem , a także należy zapewnić wpływu min. 500 zł we wrześniu

3) 100 zł za za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za wykonanie min. 2 transakcji Apple Pay albo Google Pay oraz min. 5 transakcji  BLIK-iem , a także należy zapewnić wpływu min. 500 zł w październiku

4) e-kod o wartości 50 zł do Biedronki za spełnienie warunków do otrzymania trzeciej nagrody oraz za posiadanie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej w miesiącach od listopada do grudnia 2020 r.Przypomnienie:  do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima), wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej wraz z kartą za pomocą strony internetowej banku (za pośrednictwem kuriera) lub poprzez apkę mobilną GOmobile (poprzez wideoweryfikację). W obu przypadkach umowę ramową podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 24 sierpnia 2020 roku. 

Wideoweryfikacja polega na weryfikacji naszej tożsamości, poprzez porównanie rysów twarzy z dowodu oraz z filmiku, który mamy nagrać zgodnie z instrukcją, którą dostaniemy w apce GOmobile. Takiej weryfikacji dokonujemy, jeśli wybieramy opcję założenia konta poprzez apkę mobilną. Jeśli wybieramy opcję z bankowością internetową, naszą tożsamość zweryfikuje kurier.

Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Wraz z informacją, że spełniliśmy warunki do przyznania drugiej nagrody otrzymamy link oraz unikalny kod, za pomocą których będziemy mogli zalogować się i podać numer konta, na które mają wpłynąć nagrody pieniężne. Natomiast kody do Biedronki otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Bony do Biedronki możemy wykorzystać najpóźniej do 31 października 2021 roku. 

Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

W sumie możemy zyskać 100 zł do Biedronki oraz 200 zł w gotówce, to już całkiem przyzwoita premia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz