wtorek, 11 sierpnia 2020

Tylko do końca sierpnia 720 zł na paliwo z kartą Citi

Do końca miesiąca można załapać się na niezłą ofertę karty Citi. Możemy zgarnąć paliwo o wartości 720 zł. Dodatkowo możemy wziąć udział w konkursie. Dla dziesięciorga szczęśliwców przewidziana jest spora nagroda pieniężna. Przypomnijmy sobie szczegóły oferty.Kto może skorzystać?  Spodziewalibyśmy się zwyczajowej daty dla Citi, ale w tym przypadku nie ma dwuletniej karencji. Z oferty z motokartą skorzystać mogą osoby, które nie posiadają karty Citi od 31 grudnia 2019 roku. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2020 r.

Do zgarnięcia jest do 720 zł zwrotu za paliwo. Zwrot otrzymywać będziemy przez 3 lata, czyli wychodzi na to, że rocznie możemy zyskać 240 zł.


Aby załapać się na zwrot do 720 zł należy miesięcznie dokonać transakcje kartą o łącznej wartości 500 zł, w tym na min. 250 zł transakcje muszą być wykonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Do wskazanych kwot wliczane są także transakcje bezgotówkowe dokonane nośnikiem zbliżeniowym.

W każdym miesiącu, z kolejnych 36 objętych promocją, w którym spełnimy warunki, otrzymamy 20 zł.  Ale uwaga! Należy przedstawić dokument dochodowy. Uczestnikom promocji, którzy tego nie zrobią, przysługuje wypłata promocyjnych 20 zł miesięcznie, ale krócej,  bo tylko 30 miesięcy. Czyli łącznie maksymalnie bank wypłaci 600 zł zamiast 720 zł.

Nagrody w postaci 20 zł będą przekazywane za cykl rozliczeniowy, w którym warunki zostaną. Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym z cykli rozliczeniowych, za który wypłacany jest bonu, nie pozbawia nas prawa do otrzymania 20 zł w kolejnym cyklu rozliczeniowym.

                           

W przypadku gdybyśmy zawnioskowali o limit kredytu wyższy niż 5,000 zł, jesteśmy zobowiązani do 10 dni dostarczyć dokument potwierdzający deklarowane zarobki. Warto przedstawić dokument dochodowy, aby dostawać premię przez 36 miesięcy i zgarnąć cała pulę nagrody.


Tę część oferty już znamy. Jednakże jest pewna nowość. Jeśli już zawnioskujemy o motokartę, możemy również do 15 grudnia 2020 roku wziąć udział w konkursie.  Do wygrania jest 10 bonów o wartości 500 zł. W konkursie mogą wziąć udział tylko Ci, którzy są nowymi klientami, a dokładniej  nie mają karty od 31 grudnia 2019 r. O nagrodę warto powalczyć, gdyż będzie to dla każdego z zwycięzców bonów paliwowych o wartości 500 zł każdy. W sumie wygrać można aż 3000 zł.  Wyłonionych zostanie 10 zwycięzców.

Co musimy zrobić w ramach konkursu?
 • zawrzeć umowę o kartę
 • w ciągu 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, dostarczyć aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane we wniosku dochody
 • odpowiedzieć na pytanie konkursowe
 • zalogować się min. 1 raz się do Citi Online, w tym za pomocą apki mobilnej
 • wykonać transakcje kartą ( kartą, nośnikiem zbliżeniowym) na kwotę min. 500 zł, nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy o kartę

Trzyosobowa komisja konkursowa wyłoni zwycięzców. Wygrywają osoby, które udzielą odpowiedzi najbardziej zbliżonej do prawidłowejW przypadku gdy dwóch lub więcej uczestników konkursu udzieli takiej samej odpowiedzi na pytanie konkursowe, zwycięzcą zostanie osoba, która wcześniej spełni warunek wykonania kartą transakcji na min. 500 zł. W przypadku, jeśli podamy kilka odpowiedzi na pytanie konkursowe, pod uwagę brana będzie tylko pierwsza z nich. Wiec nie warto się fatygować, wystarczy udzielić jednej odpowiedzi. A nuż będzie poprawna.

Rozstrzygnięcie konkursu wypada na 16 grudnia 2020 r. 16.12.2020 r. 11. Zwycięzca zostanie poinformowany najpóźniej do końca roku 2020.

Przy spełnianiu warunków możemy liczyć na pewne 720 zł. Dzięki temu możemy zapewnić sobie stały zwrot kasy przez 36 miesięcy. Rocznie wychodzi aż 240 zł. To całkiem sporo, a paliwo i tak trzeba kupić. Jeśli uda Ci się dodatkowo wygrać w konkursie, daj znać w komentarzu na blogu :)


Standardowo regulaminy do wglądu. 


Regulamin promocji do 720 zł za paliwo
Regulamin konkursu

2 komentarze:

 1. Dobra oferta dla tych co mają dużo pieniędzy niewiadomego POchodzenia i dużo wolnego czasu !
  No i dla tych co nie mają co robić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brak komentarzy.
  Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? (poza mną???)

  OdpowiedzUsuń