wtorek, 25 sierpnia 2020

Ostatni dzwonek na zgarniecie 300 zł w III edycji promocji konta mIntensive

To już ostatnie dni, dla tych którzy chcą załapać się na promocję konta mIntensive. Do zyskania jest 300 zł, wypłacane po 50 zł przez pół roku. Przypomnijmy sobie warunki oferty, dla niezdecydowanych oraz dla tych, którzy przeoczyli promocję wcześniej.
         

Oferta ma potrwać do 31 sierpnia 2020. Chociaż warunek otrzymania premii jest prosty, promocja ma dość duże ograniczenie, co do potencjalnych nowych klientów. Z oferty może skorzystać tylko nowy klient, a pod tym terminem bank rozumie osoby, które nie miały konta  od 1 stycznia 2017.

Tutaj zgarniesz łatwo 300 zł za konto Intensive w mBank

Co trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł?

50 zł miesięcznie za płatności kartą lub BLIK-em na min. 2500 zł. Płatności w tej kwocie należy wykonywać w każdym z kolejnych 6 miesięcy, aby otrzymywać 50 zł zwrotu przez pół roku.

Przez 6 miesięcy będziemy zwolnieni z miesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive, pod warunkiem, że zawnioskujemy o kartę i konto w jednym wniosku. 

Konto mIntensive to konto z górnej półki, ale nie trzeba się go wcale obawiać. Warunek darmowości konta jest banalny wystarczy bowiem przelew na 7000 zł, by nie martwić się o jakiekolwiek opłaty. Można też trzymać aktywa w wysokości 100.000 zł, co też zwolni nas z opłaty 49,50 zł.


Wraz z kontem otrzymamy m.in. 3 darmowe przelewy ekspresowe w miesiącu oraz wszystkie bankomaty na całym świecie za darmo.


Regulamin promocji mKonto Intensive z premią 


1 komentarz:

  1. Brak komentarzy.
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? (poza mną, wiernym czytelnikiem ???)

    OdpowiedzUsuń