wtorek, 1 września 2020

Ostatni dzwonek na zgarniecie 400 zł z kontem w Paribas

Mamy ostatnią szansę na założenie konta w Paribas. Za spełnienie banalnych warunków otrzymać możemy 400 zł do wydania w Biedronce i na Allegro. Przypomnijmy szczegóły, bo szkoda by przegapić taką ofertę.
                          


Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta, ani nie były jego współposiadaczami od 15 miesięcy, co chyba będzie nowym standardem, gdyż w poprzedniej promocji też podano taki termin, a  dotychczas w każdej z promocji mieliśmy rok przerwy. Promocja planowo potrwa maksymalnie do 6 września 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3000 wniosków. Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 21 września 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię?
Premia podzielona będzie na 3 części:

1) e-kod o łącznej wartości 100 zł  do Biedronki  za otwarcie konta wraz z kartą oraz za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych we wrześniu


2) e-kod do Biedronki o wartości 200 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz za wykonanie w październiku min. 4  przelewów przez GOmobile lub GOonline oraz 7. transakcji BLIK-iem

3) e-kod do Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz za otrzymywanie w każdym miesiącu: wrześniu i październiku 2020 r. wpływu min. 1000 zł.


Zwróćmy uwagę, że podwojono kwotę wpływu jaki mamy otrzymać. Dotychczas było to 500 zł, a teraz musi nam wpłynąć na konto o 1000 zł. Pamiętajmy jak zwykle, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima), wpłat gotówkowych oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej wraz z kartą za pomocą strony internetowej banku (za pośrednictwem kuriera) lub poprzez apkę mobilną GOmobile (poprzez wideoweryfikację). W obu przypadkach umowę ramową podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 21 września 2020 roku. 

Wideoweryfikacja polega na weryfikacji naszej tożsamości, poprzez porównanie rysów twarzy z dowodu oraz z filmiku, który mamy nagrać zgodnie z instrukcją, którą dostaniemy w apce GOmobile. Takiej weryfikacji dokonujemy, jeśli wybieramy opcję założenia konta poprzez apkę mobilną. Jeśli wybieramy opcję z bankowością internetową, naszą tożsamość zweryfikuje kurier.

Bank poinformuje nas mailowo o przyznaniu każdej z nagród. Ekody otrzymamy smsem na numer, który podamy podczas rejestracji. Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Najpóźniej do końca roku powinniśmy być w posiadaniu wszystkich trzech nagród.

Do konta trzeba wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł
2 komentarze:

  1. ależ to SKOMPLIKOWANE !!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No racja xD jebłem jak to czytałem, nagrać filmik xD niezłe pojechali

      Usuń