sobota, 19 września 2020

Ostatni dzwonek na 350 zł premii za banalne warunki w Paribas

Paribas znów ruszył z nową promocją nie czekając na to aż skończy się poprzednia. W tym banku zwykle nie jest trudno o zgarnięcie premii, a i warunki nie są jakoś szczególnie trudne. Nie inaczej jest tym razem, w banalny sposób można zgarnąć 350 zł. Na zgarniecie kasy został praktycznie ostatni tydzień, więc przyda się przypominajka dla tych, którzy przeoczyli tę ofertę.


Jest jednak tutaj jedna, niefajna rzecz: bank wydłużył okres karencji. Już nie 12 miesięcy jak było do niedawna, lecz już 15 miesięcy. Jak można przypuszczać klienci masowo zgarniają tutaj premię i wracają po nową.

Tutaj zgarniesz łatwo 350 zł w Paribas 

Promocja jest mocno limitowana, bank przewidział bowiem zaledwie 1500 wniosków. Według regulaminu niniejsza akcja ma potrwać do 27 września, ale ze względu na limit wniosków może skończyć się szybciej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?


 

1. 150 zł za przelew oraz logowanie

Pierwsza część jest niezwykle banalna. Wystarczy wykonać dwa wza pomocą bankowości elektronicznej. Nieważne czy zrobimy to przez kompa czy przez komórkę. Bank nie podaje też wymaganej kwoty, więc wystarczy wysłać sobie kasę do innego banku by zgarnąć 150 zł. Jest jeszcze niby drugi warunek, logowania, ale zawiera się on w pierwszym, bo żeby zrobić przelew i tak musimy się zalogować.


 

2. 200 zł za przelewy oraz płatność kartą

Druga premia jest odrobinę trudniejsza do zgarnięcia, ale jak na Paribas przystało jest do przyjęcia. Wystarczy w listopadzie zrobić przelew z innego banku na swoje konto w Paribas na kwotę 1000 zł oraz dokonać płatności kartą na 300 zł. To wszystko.

Tutaj zgarniesz łatwo 350 zł w Paribas 

Premię bank prześle nam w postaci gotówki na konto, a tak przecież lubimy najbardziej. Pierwsze 150 zł mamy dostać jeszcze w listopadzie, zaś pozostałe 200 zł w styczniu przyszłego roku.

Podsumowując fajna kasa za banalne warunki. Jedyny minus to wydłużanie karencji...

Regulamin promocji Premiuj razem z Paribas


 

5 komentarzy:

 1. Ciekawa sprawa ! Chyba wejdę, ale czy warto ? Chyba tak !

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile wiem, promocja już zakończyła się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego artykuł opublikowano jako ostatni dzwonek, kto zdążył zgarnie łatwo fajną kasę. Tak jak przewidywałem mimo iż akcja mogła potrwać do 27 września skończyła się grubo przed czasem.
   Niebawem ruszy nowa akcja, o której będzie rzecz jasna na FpG.

   Usuń
 3. a skąd ma Pan takie poufne informacje, że wkrótce będzie nowa akcja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako bloger dostaję je z małym wyprzedzeniem.
   Informacja o niej powinna pojawić się jutro na FpG.
   Byłaby dziś, gdyby nie rewelacje z obozu niebieskich...

   Usuń