wtorek, 29 września 2020

Ostatni dzwonek na premię do 250 zł z kontem Jakie Chcę w Santander

 
Od dłuższego czasu trwa fajna promocja banku Santander. Zakładając flagowe konto Jakie Chcę możemy zgarnąć niezły bonus pieniężny, warto więc ją tutaj przypomnieć, zanim się zakończy. W portfelu może przybyć nam aż 550 zł, a dokładniej 200 zł premii za założenie konta, 300 zł zwrotu za opłaty rachunków oraz 50 zł za polecanie konta.


Tutaj założysz konto z premią do 250 zł


Kto może skorzystać z oferty? Osoby, które od roku nie były klientami banku, a dokładniej od 1 września 2019 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać byli i obecni klienci, którzy od 1 kwietnia 2019 r. uczestniczyli już w innej sprzedaży premiowej konta Jakie Chcę. Oferta będzie ważna do 30 września 2020. Umowę należy zawrzeć najpóźniej do 15 października 2020 r.Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Wymagania nie są wygórowane. Przez 3 miesiące, w każdym z kolejnych miesięcy należy zapewnić:
  • wpływ na konto w wysokości 1000 zł
  • zrobić 5 transakcji bezgotówkowych
  • zalogować się do apki Santander
Kiedy premia? Po spełnieniu warunków 200 zł wpłynie na nasze konto najpóźniej do 15 lutego 2021 r.

Dodatkowo konto można polecać innym osobom, zdobywając tym samym dodatkowe 50 zł za każdego poleconego. 

Konto Jakie Chcę ma jeszcze jeden atut, który bardzo chwali sobie Polcan. Robiąc opłaty za pomocą konta w Santanderze można zaoszczędzić do 300 zł.  Zwrot za rachunki typu prąd, gaz czy internet i telefon, to korzyść, za którą Santander ma duży plus. W każdym miesiącu może wrócić do nas 25 zł.


Na deser mamy też lokatę mobilną na 2%. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące, dla kwoty do 20,000 zł. Z lokaty z takim promocyjnym oprocentowaniem możemy skorzystać jednorazowo


Konto w zasadzie będzie darmowe, przelewy i karta również. Oczywiście pamiętać należy o 5 płatnościach kartą w miesiącu.

Identyczna oferta konta jest również dla młodych. Jeśli masz do 26 lat, również możesz otworzyć konto z premią 200 zł. Warunki uzyskania bonusu  są identyczne, więc i tym razem młodzi nie dostali żadnej ulgi w warunkach od Santandera, tak jak to zwykle bywa w innych bankach.

Tutaj założysz konto dla młodych z premią 250 zł
Na koniec regulamin do samodzielnej oceny warunków promocji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz