środa, 18 marca 2020

Zmiany w promocjach - 200 zł bez wychodzenia z domu z kontem Santander

W obliczu ograniczeń, jakie narzucił nam koronawirus, banki również postanowiły się dostosować i ułatwić bankowanie z domu. Na fpg pojawiła się nowa promocja Paribas Zostań w domu, z banków napływają wiadomości, aby unikać przychodzenia do ich placówek, a Santander wprowadził zmiany w swojej nowej (choć już znanej) akcji specjalnej z kontem, gdzie zyskać można 200 zł. Wszystko po to, aby wspierać klientów w postanowieniu unikania wszelkich tłumów.
W czwartej edycji Konto Jakie Chcę z bonusem można zgarnąć 200 zł. A ponieważ jest to kolejna akcja specjalna, więc warunki są bardzo łatwe do spełnienia, wystarczą bowiem ilościowe płatności kartą na dowolną kwotę. Ale jak to zrobić, gdy wszędzie namawiają nas aby nie wychodzić z domu bez potrzeby?  Dlatego też bank postanowił zachęcić uczestników do spełniania tego warunku poprzez płatności BLIK w internecie. Płacenie BLIK-iem jest szybkie i przyjemne ( o ile można mówić o przyjemności z odpływu pieniędzy z konta;) ), sam zawsze wybieram taką metodę płatności w necie.


Od teraz nie założymy konta podpisując umowę dostarczoną przez kuriera, bo ta opcja została wyłączona przez bank. Aktualnie możemy założyć konto poprzez wideorozmowę. W obecnym czasie będzie to ułatwienie dla osób, które chciałyby zarobić bonusowe 200 zł, ale chcą uniknąć kontaktu z innymi.

Kto może skorzystać z promocji? Ostatnio daje się zauważyć nowa moda na roczną karencję. Tak jest w przypadku akcji z Aliorem i nie inaczej jest z Santanderem. Bank wymaga, bo nie posiadać tutaj konta po 5 marca 2019 czyli równo rok.

Tutaj zgarniesz 200 zł za udział w akcji Konto z bonusem IV

Powyższy link rejestracyjny powinien być aktywny do 15 kwietnia 2020

Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie stówki do kolekcji z premiami bankowymi?
Po złożeniu wniosku musimy rzecz jasna otworzyć konto. Czasu na to mamy też sporo bo nawet do końca kwietnia, ale im wcześniej otworzymy konto tym szybciej dostaniemy premię.Warunki są banalne. Santander wymaga by:
 • zrobić 5 płatności kartą na dowolną kwotę przez dwa kolejne miesiące
 • dokonać jednego wpływu na łączną kwotę 1000 zł
Co do warunku pierwszego nie ma znaczenia czy będą to miesiące: marzec/kwiecień, maj/czerwiec czy też czerwiec/lipiec. Ważne by były to dwa miesiące jeden po drugim po otwarciu konta.

Drugi warunek wpływu na konto możemy spełnić aż do 31 lipca 2020. Nie wiem po co zwlekać aż tak długo, warto go spełnić od razu i nie kłopotać się takimi drobnostkami. 
Info o premii dostaniemy do 10 sierpnia, zaś sama premia ma być wypłacona do końca wakacji.


Konto w Santander ma jeszcze kilka innych korzyści oprócz premii na start. Polcan od lat płaci tutaj rachunki za co dostaje zwrot, czyli darmową kasę. Bank reklamuje w tym przypadku dodatkowe 300 zł rocznie, bo maksymalny zwrot miesięczny to 25 zł. 

Tutaj zgarniesz 200 zł za udział w akcji Konto z bonusem IV

Można też zarabiać na polecaniu konta i za jednego poleconego zgarnąć można dodatkowe 50 zł. Na koniec warto przypomnieć o lokacie mobilnej w Santander. W dobie powszechnych spadków ta lokata zrobiła się dziś atrakcyjna i sam zamierzam ją założyć w połowie marca. Jej zaletą jest fakt, że nie psuje nam salda, więc można zakładać bez problemu.
Trzymajcie się zdrowo i bankujcie mobilnie oraz internetowo :)

Regulamin promocji Konto Jakie Chcę z bonusem - edycja IV
Regulamin programu poleceń w Santander - edycja VI

3 komentarze:

 1. Chromolic takie "oferty".
  Zbieramy kasę na wjazd na GPW, tam będą procenty dwucyfrowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. to trzeba płacić blikiem czy można kartą???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tak i tak, wg. regulaminu:
   'płatność bezgotówkowa kartą za zakupy w sklepie lub w Internecie w tym transakcje Blik'

   Usuń