niedziela, 15 marca 2020

Ostatni dzwonek na 250 zł z kontem w Paribas

Pozostało już tylko kilka dni na skorzystanie z przedwiosennej oferty Paribas. Kto przegapił informację o tej ofercie, albo odłożył skorzystanie z niej na później, ma jeszcze czas do 18 marca. Przypomnijmy sobie zatem szczegóły oferty, w której do zgarnięcia jest 250 zł w gotówce.Oferta dedykowana jest dla osób, które nie mają konta w Paribas od 9 miesięcy. 

Tutaj założysz konto, by zyskać do 250 zł

Promocja potrwa maksymalnie do 18 marca 2020, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula wniosków, których przewidziano 3000 sztuk.

Premia podzielona jest na trzy części, ale w sumie zarobić można 250 zł. 
Co należy zrobić aby zgarnąć całą pulę? 
 • 50 zł za otwarcie konta. Umowę musimy zawrzeć nie później niż do końca marca.
 • 100 zł za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz wpływ min. 1000 zł - w kwietniu 
 • 100 zł za  wykonanie min. 5 przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej, czyli GOonline/Planet lub apki mobilnej Gomobile oraz wpływ min. 1000 zł - w maju

Otrzymanie kolejnych transzy nagród uzależnione jest od spełnienia warunków na uzyskanie wcześniejszej. Przykładowo: nie spełnimy warunków, aby otrzymać pierwsze 100 zł, to nie mamy szans również na kolejne.

UWAGA: Do transakcji  bezgotówkowych kartą nie są wliczane operacje za pośrednictwem podmiotu trzeciego takie jak np. BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC. 

Natomiast w przypadku wpływów nie liczą się wpłaty gotówkowe ani wpływy pochodzące z innych rachunków prowadzonych w banku na naszą rzecz, w tym rachunków z BGŻ Optima. Nie zaliczą się również wpływy z rachunków kredytowych.

Do konta należy otworzyć jedną z trzech oferowanych przez bank kart: Otwartą na eŚwiat, Otwartą na Świat lub Otwartą na Dziś.


Każda z kart ma swoje zalety: jedna dla aktywnych w sieci, druga dla kochających podróże, ale tylko karta Otwarta na Dziś może być darmowa. Warunkiem jest wykonanie w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej. A jeśli nie ukończyłeś 26. roku życia, nie musisz robić nic, bo karta i tak będzie za darmo. Za użytkowanie pozostałych kart trzeba będzie zapłacić 6 zł lub 10 zł w zależności od karty.


Nagrody za spełnienie warunków zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu danej nagrody.


Regulamin promocji Przedwiośnie z kontem

7 komentarzy:

 1. Jak tam lokaty, jakieś zmiany?

  W idea bank na nowe środki plus już 2,4%!
  Zawrotna tylko 2,3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dziś nowość: 3,20% na lokacie w Idea bank o czym piszę na FpG:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/03/320-na-lokacie-na-nowe-srodki-w-idea.html

   Usuń
 2. trudno taką lokatę nazwać zawrotną !
  To raczej lokata odwrotna albo przewrotona.

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie się udało - skorzystałem na ostatnią chwilę :) ale powiem Wam, że to co się dzieje teraz z sytuacją finansową, kredytami itd. to aż strach wybiegać w przyszłość po prostu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba było żyć na kredyt!

   Usuń
  2. Życie na kredyt jest dobre pod warunkiem, że ma się nad nim kontrolę i zarabia na nim. Na szczęście jest to niezależne od czegokolwiek i wymaga tylko samodyscypliny.

   Usuń
 4. promocja "Przedwiośnie z kontem" łatwa i przyjemna. :)
  niestety do spełnienia 9m karencji brakuje mi... 3 dni więc obejdę się smakiem. KK

  OdpowiedzUsuń