sobota, 28 marca 2020

Ostatni dzwonek na 100 zł za samą rejestrację w Blue bonus z kartą Diners Club

W końcu udało mi się dostać kartę Diners Club, zwlekałem ze złożeniem wniosku ze względu na oczekiwanie aktualizacji w BIK o obniżeniu limitu na karcie kredytowej w Citi, dzięki czemu mam większe możliwości w wyrobieniu karty Diners Club

Akcja z Diners Club powoli się już kończy. Wszak znów można zgarnąć 100 zł za samą rejestrację, a to przecież darmowa kasa jaką lubimy najbardziej:) Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość, bo na kontakt ze strony Diners trzeba poczekać. Link promocyjny w każdym razie aktywny będzie jeszcze tylko przez kilka dni.Kto może z tego skorzystać? Praktycznie każdy z nas, bowiem promocja dotyczy nigdy nie omawianej jeszcze u mnie karty Diners Club. Warto więc ją zdobyć, zgarnąć premię i zamknąć, bo przez pierwszy rok jest ona całkowicie darmowa:)

Tutaj weźmiesz udział w Blue Bonus III i zgarniesz premię za samą rejestrację

Promocja ma potrwać do 31 marca 2020. Jak zwykle w przypadku BlueBonusa na promocyjnej stronie mamy licznik odliczający czas do końca promocji. Mimo to i tak warto wziąć udział w tej akcji wcześniej nigdy bowiem nie wiadomo, czy nie okaże się, że promocja jest tak popularna, że przewidziana pula nagród nie wyczerpie się przed czasem.Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę? 
Jak widzimy na powyższym screenie praktycznie nic. Wystarczy po prostu zarejestrować się w promocji i... odebrać nagrodę:) A takie akcje lubimy najbardziej. Należy jednak uważać z wyborem nagrody mamy bowiem do wyboru 100 zł lub 200 zł.Odradzam jednak wybór wyższej nagrody, kryje się bowiem za typ pułapka. Jak się okazuje do wyboru mamy karty:
  • 100 zł za kartę Dinner Club Traveller lub Dinner Club LOT
  • 200 zł za kartę Dinner Club PREMIUM Vintage
Kusi nas by wziąć tę drugą, ale jest to nieopłacalne, więc odradzam wybór niby lepszej opcji. Pierwsze dwie są darmowe przez pierwszy rok użytkowania, zaś druga już nie. Mało tego za Premium Vintage opłata za wydanie wynosi aż 500 zł więc ta opcja odpada całkowicie.

Nazwy użyte w kartach Diners Club czyli LOT oraz Travellers sugerują, że kart tych można używać tylko w wąskim zakresie. Na szczęście niedawno się to zmieniło, kartą Diners Club można zapłacić np. w popularnym Lidlu, Carrefour, IKEA czy Auchan. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w osobnym wpisie.

Tutaj weźmiesz udział w Blue Bonus III i zgarniesz premię za samą rejestrację

Lepiej więc wybrać jedną z dwóch jakie mamy do wyboru za stówę. Informacje o opłatach za kartę znajdziecie w drugim dołączonym niżej regulaminie. Jak dla mnie to mało istotne, wszak to oferta typu zgarnij premię i zlikwiduj kartę.

Wybieramy kartę z niższą premią
Mamy zatem kolejną ofertę typu must have i jeśli chcemy z niej skorzystać to na pewno z pierwszej jej edycji. Bonus jest fajny, zaś potencjalne przyszłe tego typu oferty będą prawdopodobnie miały już mniejszą premię na start. Znamy to przecież nie tylko z legendarnego już Twisto...


Regulamin promocji BlueBonus z Diners Club
Tabela opłat i prowizji dla kart Diners Club

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz