czwartek, 12 marca 2020

Zerujemy konta czyli w oczekiwaniu na nową edycję KO w Millennium

Już pojutrze - 14 marca -  kończy się promocja na nowe środki na koncie oszczędnościowym w Millennium, na której mieliśmy gwarantowane 2,7% dla 100 tys złotych. Czas więc ewakuować środki gdzieś indziej, by oprocentowanie nie spadło nam do standardowego poziomu po zakończeniu naszej indywidualnej promocji.

Niestety prognozy nie są dobre. Jak sami mówicie w komentarzach na FpG, przewidywany jest spadek oprocentowania do 2,5%. Szkoda, ale nawet jeśli oprocentowanie zostanie obniżone, to nadal warto skorzystać z KO Millennium i przygotować się na nową edycję. A nuż czeka nas pozytywne zaskoczenie? 

Po rozpoczęciu promocji, będziemy mogli powrócić z naszymi środkami i ulokować je na wyższy procent niż oferowany dla starych środków, gdyż dzięki zerowaniu na dwa dni bank nasze stare środki potraktuje jako nowe. Warto tutaj przypomnieć, że na chwilę obecną obowiązuje tutaj tragiczna stawka wynosząca zaledwie 0,50%. Warto więc się ustrzec przed tak fatalną stawką i zagwarantować sobie stawkę promocyjną.
Osoby, które nie mają konta w Millennium, mogą otworzyć je i zgarnąć 200 zł na start.
Promocja konta potrwa do 27 marca 2020 r. 200 zł otrzymamy w gotówce, przelewem na konto.
.
Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł

Kto może wziąć udział w promocji?
Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają jakiekolwiek produkty banku, w tym kartę przedpłaconą pre-paid, kredytówkę albo chociaż poręczają w banku kredyt. Oczywiście osoby, które brały już udział w jakichkolwiek innych promocjach konta 360 stopni też nie są mile widziani i zostali wykluczeni ;)

Warunki dla zgarnięcia premii są praktycznie żadne
Co zrobić, aby otrzymać 200 zł?
1) zawrzeć umowę o konto z kartą debetową do 31 marca 2020 r. i wyrazić wszelkie wymagane zgody dotyczące informacji handlowych i marketingowych. 

2) aktywować aplikację mobilną banku

3) zapewnić wpływ m.in 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem - w każdym z trzech miesięcy:  w kwietniu, maju oraz czerwcu.

Warunki typowe dla Millennium, ale nietrudne do wykonania.  Należy pamiętać, że bank nie uwzględnia wpływu z przelewu wewnętrznego, a także nie zalicza do płatności kartą wypłat gotówki z bankomatu.

Po spełnieniu warunków pozostaje nam czekać na nagrodę w postaci dwóch stówek. Dostaniemy je na konto do 20 lipca 2020 roku. Oczywiście do tego czasu nie możemy zamknąć konta, ani cofnąć żadnych zgód.

Konto jest za zero i daje nawet wszystkie bankomaty za friko
Konta w Millennium chyba nie trzeba zachwalać. Ja korzystam z tego konta od wielu lat i jest to główne konto zarówno dla mnie jak i dla Polcana. Oprócz zgarnięcia bonusu, można skorzystać z KO na 2,70% (w nowej edycji już może odrobinę  mniej) przez 100 dni do kwoty 100 000 zł lub otworzyć lokatę za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości na 2,5% do 10 000 zł, albo lokatę urodzinową na 3% jeśli w danym miesiącu macie swoją imprezę. Oczywiście można również polecać konto i zgarniać nagrody takie jak np. bilety do kina lub pieniądze do wydania w Empiku. Warto więc upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu.

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł

Do 4 kwietnia 2020 roku aktywny jest program poleceń, w którym można wybierać dowolne nagrody za założenie konta. Jest ich 5:Nagrody do wyboru są widoczne powyżej. Do wyboru mamy:
 • 90 zł za zwrot 10% przez 3 miesiące po 30 zł/miesiąc 
 • 80 zł do empik.com
 • 80 zł do zalando
 • lokata 4% na 3 miesiące
 • 4 bilety do Multikina lub Heliosa
Kto może skorzystać z tej oferty? W programie poleceń definicja jest nieco inna aniżeli w standardowych promocjach. Tutaj wystarczy tylko rok przerwy więc jeśli nie miałeś konta w Millennium przez ostatnie 12 miesięcy możesz brać w tym udział.
Co należy zrobić by wybrać sobie jedną z nagród. Podstawowa rzecz to zdobyć kod osoby polecającej. Jeśli nie masz takiego kodu możesz napisać na marszr1@gmail.com a otrzymasz taki kod.


Po założeniu konta wystarczy tylko wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. I to wszystko, warunki nie są więc jakoś szczególnie trudne. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by po zgarnięciu premii samemu zostać polecającym i dalej zgarniać nagrody:)


12 komentarzy:

 1. To wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zerowanie konta dotyczy osób które korzystają z 17 edycji KO w Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Profilaktycznie warto zawsze zerować konto. Nigdy nie wiadomo jak długo potrwa nowa promocja, więc jak twoja skończy się podczas trwania nowej promocji to stawka spadnie Ci do 0,5%. Zerując dziś unikasz takiej możliwości.

   Usuń
  2. Tak naprawdę to nigdy i nigdzie nic nie wiadomo.
   I dotyczy to nie tylko spraw bankowych.

   Usuń
 3. Czy promocja obejmie 18 edycję jeżeli wyzeruje konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest istotne w której edycji bierzesz udział, gdyż w Millennium oprocentowanie promocyjne możesz mieć stale, pod warunkiem zerowania w wyznaczone dni. Takim dniem jest dziś: klasyczny piątek 13-tego.

   Usuń
 4. Millenium 2,6% do 25.04

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowe warunki: 2.6% do 100k

  OdpowiedzUsuń
 6. Tylko 2,6 % ???
  Nędza !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bida z nędzą.

   Ale to na przeczekanie, na GPW promocja, czekamy na uklepanie denka i .... jazdda!

   Usuń
 7. A może kryptowaluty ?
  Na nich to podobno można zarobić !
  kilkaset procent !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne, a jeszcze więcej można stracić przez koronawirusa. Wyobraź sobie, że przed tygodniem w ciągu jednej doby straty wyniosły 'tylko'... 90 miliardów dolarów:
   https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/kryptowaluty-traca-przez-koronawirusa-bitcoin-najtanszy-od-miesiecy/9xylt6e

   Usuń