poniedziałek, 23 marca 2020

Ostatni dzwonek na świetne konto w Millennium z premią 200 zł oraz KO na 2,60%

Dzisiaj przypominajka o koncie 360︒w Millennium, bo pozostały ostatnie dni na skorzystanie z ciekawej oferty. Kto nie ma jeszcze konta, a chciałby zyskać 200 zł za spełnienie banalnych warunków - ma czas do 27 marca. Oprócz premii zyskać można KO na 2,6%.


Osoby, które nie mają konta w Millennium, mogą otworzyć je i zgarnąć dodatkowo 200 zł na start.
Promocja konta potrwa do 27 marca 2020 r. 200 zł otrzymamy w gotówce, przelewem na konto.
.
Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł

Kto może wziąć udział w promocji?
Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają jakiekolwiek produkty banku, w tym kartę przedpłaconą pre-paid, kredytówkę albo chociaż poręczają w banku kredyt. Oczywiście osoby, które brały już udział w jakichkolwiek innych promocjach konta 360 stopni też nie są mile widziani i zostali wykluczeni ;)

Warunki dla zgarnięcia premii są praktycznie żadne
Co zrobić, aby otrzymać 200 zł?
1) zawrzeć umowę o konto z kartą debetową do 31 marca 2020 r. i wyrazić wszelkie wymagane zgody dotyczące informacji handlowych i marketingowych. 

2) aktywować aplikację mobilną banku

3) zapewnić wpływ m.in 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem - w każdym z trzech miesięcy:  w kwietniu, maju oraz czerwcu.

Warunki typowe dla Millennium, ale nietrudne do wykonania.  Należy pamiętać, że bank nie uwzględnia wpływu z przelewu wewnętrznego, a także nie zalicza do płatności kartą wypłat gotówki z bankomatu.

Po spełnieniu warunków pozostaje nam czekać na nagrodę w postaci dwóch stówek. Dostaniemy je na konto do 20 lipca 2020 roku. Oczywiście do tego czasu nie możemy zamknąć konta, ani cofnąć żadnych zgód.

Konto jest za zero i daje nawet wszystkie bankomaty za friko
Konta w Millennium chyba nie trzeba zachwalać. Ja korzystam z tego konta od wielu lat i jest to główne konto zarówno dla mnie jak i dla Polcana. Oprócz zgarnięcia bonusu, można otworzyć lokatę za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości na 2,25% do 10 000 zł, albo lokatę urodzinową na 3% jeśli w danym miesiącu macie swoją imprezę. Ponadto można skorzystać z KO na 2,60% . Do niedawna mieliśmy wyższą stawkę, ale na szczęście obniżka jest nieznaczna bo tylko o 0,10 p.p. Innymi słowy od dziś bank oferuje nam 2,6% do kwoty 100 tys. Niestety poza stawką zmienił się też okres trwania takiego oprocentowania, skrócono go o 8 dni i trwać będzie przez 92 dni.
Nowa edycja konta oszczędnościowego Profit potrwa do 25 kwietnia 2020

Tutaj założysz KO z promocyjną stawką gwarantowaną bezterminowo

Stawka jest jednak wyższa niż u melonika więc to tutaj warto ewakuować się z Getin, jeśli komuś kończy się promocja u zielonych, zaś nadwyżkę trzymać u melonika. Zresztą 2,60% jest też obecnie w mBanku o czym ostatnio pisał Polcan.

Oczywiście można również polecać konto i zgarniać nagrody takie jak np. bilety do kina lub pieniądze do wydania w Empiku. Warto więc upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu.

Tutaj założysz konto w Millennium, by zgarnąć 200 zł

Do 4 kwietnia 2020 roku aktywny jest program poleceń, w którym można wybierać dowolne nagrody za założenie konta. Jest ich 5:Nagrody do wyboru są widoczne powyżej. Do wyboru mamy:
  • 90 zł za zwrot 10% przez 3 miesiące po 30 zł/miesiąc 
  • 80 zł do empik.com
  • 80 zł do zalando
  • lokata 4% na 3 miesiące
  • 4 bilety do Multikina lub Heliosa
Kto może skorzystać z tej oferty? W programie poleceń definicja jest nieco inna aniżeli w standardowych promocjach. Tutaj wystarczy tylko rok przerwy więc jeśli nie miałeś konta w Millennium przez ostatnie 12 miesięcy możesz brać w tym udział.
Co należy zrobić by wybrać sobie jedną z nagród. Podstawowa rzecz to zdobyć kod osoby polecającej. Jeśli nie masz takiego kodu możesz napisać na marszr1@gmail.com a otrzymasz taki kod.


Po założeniu konta wystarczy tylko wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. I to wszystko, warunki nie są więc jakoś szczególnie trudne. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by po zgarnięciu premii samemu zostać polecającym i dalej zgarniać nagrody:)


2 komentarze: