czwartek, 12 grudnia 2019

Przedświąteczny szał z 300 zł za konto w Paribas


Święta tuż tuż i widać to nawet w bankach. Jednak od tego roku nie na lokatach do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale na kontach. I jak było do przewidzenia prym wiedzie tutaj Paribas, który na każdą okazję ma nową promocyjną ofertę konta.

Tak jak przewidywałem: było konto na mikołaja, to teraz czas na konto na święta, co widać po nazwie Przedświąteczny szał. Jak zwykle mamy limitowaną ilość promocyjnych wniosków, więc oferta może się skończyć przed czasem.Kto może z tej promocji skorzystać. Ten co zwykle czyli osoba która nie miała konta w Paribasie od ostatnich 9 miesięcy co od dłuższego czasu stało się tutaj normą.

Tutaj zgarniesz 300 zł w promocji Przedświąteczny szał

Znów mamy limit dostępnych wniosków ograniczony do 3000 sztuk. To oznacza, że promocyjny link może być aktywny krócej aniżeli przewidziana data do 31 grudnia 2019. To nie jest błąd, mimo nazwy przedświąteczny akcja może potrwać do nowego roku.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł?
Paribas ostatnio dzieli swoje promocje na dwa krótkie etapy. 

1. Warunki w styczniu i lutym: 100 zł
Pierwsze wymagania przypadają na dwa pierwsze miesiące nowego roku. To dość nietypowe, bo dotąd wymagania dotyczyły osobno każdego miesiąca. Teraz jest tak, że musimy zrobić:
 • 5 płatności kartą w styczniu
oczywiście nie jest ważne jakie kwoty wydamy, liczy się tylko ilość transakcji.

W lutym wymagania są większe, jakbyśmy musieli przywykać do podkręcania wymagań. Są one jednak akceptowalne musimy bowiem wykonać:
 • 10 płatności kartą w lutym
 • wpływ do banku na 1000 zł
Nie jest więc źle skoro nie trzeba kombinować ile kasy musimy wydać. Pierwszą stówkę dostaniemy jak zwykle w kolejnym miesiącu czyli w marcu.2. Warunki w marcu i kwietniu: 200 zł
O dziwo w kolejnych miesiącach wcale nie jest trudniej. Wystarczy w kolejnych dwóch miesiącach zrobić to samo co w lutym:
 • 10 płatności kartą w lutym
 • wpływ do banku na 1000 zł

za co dostaniemy w maju dwa razy więcej bo już 200 zł. Ale uwaga: do otrzymania drugiej nagrody konieczne jest spełnienie warunków z punktu 1. Innymi słowy jak nie dostaniemy pierwszej nagrody, to nie warto się starać o drugą.

Tutaj zgarniesz 300 zł w promocji Przedświąteczny szał


Fajnie że Paribas odszedł od wymagań kwotowych na karcie co do niedawna było normą. Jak widać nauczył się co nowi klienci lubią robić najbardziej. 300 zł faktycznie więc jest dla każdego do zdobycia bezproblematycznie.Regulamin promocji Przedświąteczny szał z 300 zł w Paribas

6 komentarzy:

 1. Nic tylko zakładać konto w kolejnym banku. Ja już mam konta w 11 bankach .

  OdpowiedzUsuń
 2. ale to akurat jest prawda - mój kumpel dał radę i zgarnął kasę także opłaca się :D ja tez muszę spróbować :D teraz większośc banków oferuje to rozwiązanie

  OdpowiedzUsuń
 3. Adamowicz miał 38 kont.!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. to znaczy, że bardzo mało. Mógł mieć dużo więcej gdyby.... !

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby nie Owsiak ???!!!

  OdpowiedzUsuń