sobota, 7 grudnia 2019

Ostatnie dni hitowej promocji 100 zł w gotówce + darmowa kasa na miesiąc


Żadna promocja nie cieszyła się w tym roku większą popularnością aniżeli darmowa stówka za darmową pożyczkę na miesiąc.  Nic dziwnego skoro to ewenement w całej historii bloga, który powoli zbliża się do końca.

Promocyjna strona zawiera licznik odliczający czas do końca promocji roku. Zostało tylko 4 dni by zgarnąć stówę, którą dostaniemy przelewem na wskazane przez nas konto. A co ważniejsze nie ma tutaj praktycznie żadnych warunków do spełnienia.Dla przypomnienia wystarczy złożyć wniosek o całkowicie darmową pożyczką z RRSO na 0% i przetrzymać ją sobie przez 14 dni by zgarnąć nagrodę. Nic nie stoi na przeszkodzie by przetrzymać ją sobie za darmo nawet przez 30 dni.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Promocja tym razem jest nieco krótsza i potrwa przez równy miesiąc do 11 grudnia. Co ciekawe dużo szybciej można liczyć na premię. Uczestnicy poprzedniej edycji promocji, w tym autor tego artykułu, musieli czekać na bon do Biedronki do końca listopada, ale jak pamiętamy dostaliśmy je tuż przed Black Friday o czym pisałem w osobnym artykule.


Zegar tyka...


Oczywiście chociaż do zgarnięcia stówki wystarczy korzystanie z darmowej gotówki przez 14 dni, warto kasę zatrzymać na dłużej, bowiem znów można ją mieć całkowicie bezkarnie przez 30 dni. Sam przetrzymałem kasę niemal do końca. 

Dla przypomnienia wnioskować można o kwotę do 3000 zł. Trzeba przyznać, że Net credit szybko wywiązuje się z roboty i przyznaje kasę praktycznie od razu. Niestety trudno tutaj zgarnąć całą dostępną pulę, mi udało się otrzymać 950 zł, ale dobre i to, kasa przeleżała na koncie na 3% przez niemal miesiąc, a teraz za to czekam na stówkę.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Słowem fajna akcja z której na pewno warto skorzystać i to nawet bardziej niż w pierwszej edycji tej akcji. Mamy nie tylko stówkę w gotówce, ale dodatkowo dostaniemy ją szybciej. Szkoda tylko, że jest to tylko jednorazowy prezent i żadna inna firma pożyczkowa nie wpadła na podobny pomysł...


Regulamin promocji 100 zł w Blue Bonus II

2 komentarze:

  1. Dostał ktoś z Was odmowę udzielenia pożyczki? Dziś składałem wniosek dla siostry i dostałem komunikat wniosek odrzucony...

    OdpowiedzUsuń
  2. Wziałem kredyt w Netcredit a nastepnie ,,karte kredytową w Twisto" chciałem jeszcze wziąść kredyt w Pożyczkaplus ale wniosek zostal odrzucony z powodu ,,nie spełnienia kryterium wypłacalności"!

    OdpowiedzUsuń