sobota, 21 grudnia 2019

HBO GO za darmo przez miesiąc z kontem w PKO lub Inteligo

Zimą, gdy na dworze szybko robi się ciemno, nie ma nic przyjemniejszego niż usiąść pod kocem, z gorącą herbatą w ręku i poczytać książkę lub pooglądać dobry serial. Tylko co zrobić, kiedy obejrzeliśmy już wszystkie dostępne za darmo w necie dobre seriale, a w grudniu nie uśmiecha nam się tracić dodatkowej kasy na taką rozrywkę? Dla takich osób, pojawiła się całkiem przyjemna promocja w PKO i Inteligo.

PKO tym razem proponuje nam darmowe konto z dostępem do HBO GO przez 30 dni bez opłat. Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały żadnego rachunku w PKO BP oraz w Inteligo w okresie 1 lipca 2018 r. do 17 grudnia 2019 r.

Jak odebrać kod dostępu do HBO GO? Należy zarejestrować się w promocji do 31 stycznia 2020 roku, a następnie w ciągu miesiąca od podpisania umowy o konto: wykonać transakcję bezgotówkową kartą debetową do konta na łączną kwotę co najmniej 100 zł w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz 1 transakcję aplikacją mobilną IKO na kwotę minimum 40 zł ( może to być przelew, przelew walutowy lub płatność BLIK-em).

Dodatkowo promocję można połączyć z okresem próbnym, który daje HBO GO i łącznie mieć darmowy dostęp do serwisu przez 37 dni.

Zgodnie z ofertą prowadzenie konta w PKO jest darmowe. Do konta dedykowana jest karta z funkcją wielowalutową. Gotówkę można wypłacać z 3000 bankomatów PKO.


Dla młodych, którzy nie ukończyli 26 lat, bank przewidział dodatkowo debet na koncie do 500 zł przez 30 dni oraz darmowy pakiet 5 smsów w ramach w ramach usługi powiadomienia SMS, a także darmową obsługę debetówki, jeśli dokonacie 4 płatności kartą w danym miesiącu.Nowości serialowe dostępne w HBO GO


Dla osób, które mimo wszystko wolą mieć rachunek w Inteligo - bliźniacza promocja z takimi samymi warunkami.


Promocja potrwać ma do końca stycznia. Pamiętajcie tylko, żeby oglądając kolejny sezon serialu nie zapomnieć o lepieniu pierogów na święta ;) A tak na marginesie to jaki serial polecacie?


Dla zainteresowanych samodzielnym czytaniem zasad promocji 
Regulamin dostępny tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz