piątek, 15 stycznia 2016

Wideorejestrator Mio za kartę w Citi znów w ofercie


W nowym roku niewątpliwym hitem jest nowa oferta darmowej karty w City, dzięki której możemy dodatkowo zgarnąć albo tablet Lenovo albo smartfon Samsunga. A znając ten bank wiemy, że atrakcyjnych ofert kart kredytowych nie brakuje.

I nic na tym polu się nie zmieniło. Bowiem obok omawianej we wtorek na FpG oferty mamy też inną godną uwagi. Oferta nie jest w zasadzie nowa, omawiałem już ją w ubiegłe wakacje na FpG.

Miała ona trwać do końca roku 2015, teraz jednak ją wydłużono o kolejny kwartał, więc potrwa do 31 marca 2016. Warto więc ją przypomnieć.


Co zatem jest do zgarnięcia? Po pierwsze to co lubimy najbardziej czyli cashback na 200 zł za paliwo. Po drugie wideo rejestrator + liczne bonusy. Wygląda ciekawie, czas zatem rozgryźć szczegóły i sprawdzić co ta oferta jest warta. A już pierwszy rzut oka na nie wywołuje uśmiech:)

Bo nareszcie Citi skraca wymiernie odsiadkę! Tym razem oferta jest skierowana do osób, które od 1 stycznia 2015 nie posiadały karty kredytowej w Citi, zaś dochody mają na poziomie minimum 1200 zł. Chyba nareszcie Citi zrozumiało, że robiąc absurdalne wymagania na rok 2012 sam sobie zakłada stryczek na głowę.

Co zatem jest do zdobycia i w jaki sposób?


1. 200 zł cashback za paliwo Jak w tytule do zgarnięcia jest 200 zł za tankowanie paliwa ale nie byle gdzie, lecz na stacji paliw BP. Regulamin precyzuje to jako stacje z logo BP, które prowadzą działalność sklasyfikowane jako MC 5541.

Strona do zakładania karty informuje, że cashback 1 litr = 1 zł dotyczy nie każdego tankowania, lecz tylko jednego w miesiącu. To ważna informacja. Nie można więc liczyć na to, że będziemy tankować co tydzień i po zatankowaniu 200 litrów powiemy hola, limit wykorzystano.

Co ciekawe mamy tutaj znane z BGŻ nagradzanie na naszą korzyść. BGŻ kiedyś premiował najwyższy wpływ od pracodawcy, Citi nagrodzi najwyższą transakcję w miesiącu, jeśli zatankujemy kilkakrotnie. Warto więc będzie zatankować do pełna.

Dla nas istotne jest to, że owe 200 zł jest do zdobycia w ciągu pół roku. Czyli suma summarum warunki nie są trudne do spełnienia. Ba, wychodzi na to, że większość kierowców będzie mogła skorzystać z pełnego bonusu w czasie krótszym niż 6 miesięcy.

Tutaj założysz kartę kredytową w Citi z licznymi nagrodami

Kwota przyznana będzie oczywiście zwolniona od podatku:) 


2. Do 3000 punktów Payback
Jakby tej zachęty było mało, Citi do pierwszej transakcji przyznaje punkty powitalne. W sumie do zgarnięcia jest do 3000 punktów payback. O tym co można z nimi zrobić pisałem w artykule Bierz z życia garściami.


3. Wideorejestrator Mio MiVue 600
Na deser zaś dostajemy wideorejestrator, który zdaniem banku jest wart 349 zł. Ale oczywiście do jego zgarnięcia trzeba spełnić dodatkowy warunek płatności kartą. W tym przypadku w terminie 30 dni od otrzymania karty należy wydać 1000 zł. W przypadku remontu, który właśnie skończyłem to kwota do wydania w jeden dzień.


To jedyny trudny warunek, pozostałe są bowiem banalnie proste. Należy bowiem zalogować się do Citi Online, nieważne czy tradycyjnie czy mobilnie, byle też w terminie 30 dni. Ostatni warunek jest oczywisty: trzeba posiadać kartę w momencie otrzymania nagrody. Informację o przyznaniu nagrody zaś dostaniemy na maila.


4. Punktomania: 5 zł = 1 Punkt
Co ciekawe same zakupy czy to paliwa czy też po wideorejestrator też są premiowane. Za każde wydane 5 zł dostajemy punkt, więc przy wydaniu 1000 zł otrzymamy także 20 dodatkowych punktów do bonusu na start, wymienialnych na nagrody.

Mamy zatem dość wypasioną ofertę, która posiada jeszcze jedną korzyść, którą posiadają wszystkie karty Citi. Darmowe płatności za rachunki...

Regulamin promocji Tankuj taniej z Kartą Kredytową Citibank-BP Payback.
Regulamin promocji Odbierz wideorejestrator Mio MiVue.

2 komentarze:

 1. Polcan jak jest w milenium w sytuacji gdy wpłaciłem 50 tys przed 9 stycznia wtedy był limit na 100 tys a teraz zmienili na 50 tys co będzie gdy dopłacę 10 tys będzie na 3% oprocentowane czy na jakies oprocentowanie w drugiej kategorii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązują Cię stare zasady, masz gwarantowane 3% do kwoty 100k.
   Ja mam 3% do stu tysięcy do 4 kwietnia, bowiem aktywowałem konto 4 stycznia. Powyżej tej kwoty jest 2,50% bez żadnego limitu:)

   Usuń