piątek, 1 września 2023

480 zł do zgarnięcia w Paribas w nowej akcji Słoneczna promocja

Oferta ważna do: 10 września 2023

Z końcem wakacji skończyła się fajna oferta w Citi, warto więc przypomnieć inną godną uwagi, która wystartowała w tym tygodniu w Paribas. Do zgarnięcia jest tutaj więcej niż zwykle bo nawet 480 zł w trzech równych turach i to oczywiście w gotówce. Jest więc o co się starać.


Kto może z tego skorzystać? Dalej wszystko w tym banku jest po staremu, a więc wystarczy zaledwie 12 miesięczna przerwa w posiadaniu konta by wracać po nową premię. Szkoda że to jedyna dobra rzecz w tym banku bo poza odnawialną szybko premią za bardzo nie ma na co tu liczyć.

Tutaj zgarniesz 480 zł w nowej Słonecznej promocji w Paribas

Nowa akcja potrwa tym razem bardzo krótko bo tylko do 10 września 2023. Niewykluczone jednak, że skończy się nawet jeszcze szybciej, skoro znów mamy limit wniosków ustawiony na 3000 sztuk, a tak wysokość premii jest wyższa od średniej.

Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć 480 zł?


1) 160 zł za aktywność na koncie we wrześniu

Tym razem nie ma premii za samo otwarcie konta i aktywację karty którą należy wykonać najpóźniej do 20 września 2023. Pierwsza część premii będzie przyznana za:

  • wykonanie przelewu z kompa do innego banku
  •  transakcje kartą na kwotę 200 zł

w zasadzie przelew można dokonać nawet ze smartfona, ważne by było to z bankowości elektronicznej a logować się do banku można także ze smarfona przez wyszukiwarkę google bez używania aplikacji. Nie jest podana wymagana kwota, więc może być dowolna.


2) 160 zł za aktywność w październiku

W kolejnym miesiącu jest już znacznie trudniej, niby warunki te same co wyżej, ale więcej i częściej.

  • wykonanie 3 przelewów z bankowości
  • wykonać transakcję na 400 zł

Bank chyba bierze pod uwagę rosnącą inflację, bo do tej pory lubował się w nakazywaniu wydawanie 300 zł co miesiąc, co było standardem przez wiele lat. Po raz pierwszy widzę tutaj wymóg wydania 400 zł co dziś nie jest dużą kwotą w miesięcznym okresie.


3) 160 zł za aktywność w listopadzie

W ostatnim miesiącu mamy ten sam warunek co w punkcie drugim czyli 3 przelewy i wydanie 400 zł. W każdym przypadku premię dostajemy w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków, więc ostatnią premię dostaniemy do końca roku i konto będzie można wtedy zamknąć.

Tutaj zgarniesz 480 zł w nowej Słonecznej promocji w Paribas

Sam zresztą czekam na zakończenie majowej premii, ostatnia wypłata ma nastąpić pojutrze, bowiem Paribas lubi zwlekać do ostatniego dnia. Od razu konto nadaje się do zamknięcia i czekania kolejne 12 miesiące na powrót po nową premię co trwa tutaj już od wielu lat...

Regulamin Słonecznej promocji z premią 480 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz