niedziela, 2 lipca 2023

Wystartuj wakacje czyli... do 1300 zł w nowej ofercie Citi

Oferta ważna do 31 sierpnia 2023

Skończyła się już oferta z 10% na lokacie w PKO, wiec warto przypomnieć inną godną uwagi propozycję od Citi.  Trwa tutaj nowa akcja w której reklamuje się 'tylko' 600 zł, chociaż tak naprawdę można zgarnąć dużo więcej co widać po tytule.


Kto może skorzystać z tej oferty? Według regulaminu Twoje konto na wakacje wykluczone są z niej osoby, które miały konto po 31 grudnia 2020. Moim zdaniem lepiej po prostu napisać od 1 stycznia 2021, bo w takim przypadku lepiej widać, że karencja wynosi blisko 2,5 roku.

Tutaj zgarniesz 400 zł za otwarcie konta w Citi

Skoro to oferta wakacyjna to łatwo się domyślić, że można od niej przystąpić do 31 sierpnia 2023. Jest jednak jedno ale, jest to akcja limitowana i bank przygotował tylko 5000 wniosków, więc jest bardzo możliwe, że oferta ta skończy się przed czasem.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł? 

1) 25 zł na start za wyrażenie zgód

Początek jak zwykle jest bardzo przyjemny: dostajemy małą co prawda premię ale tylko za... wyrażenie zgód, z których będzie można zrezygnować po zgarnięciu premii i zamknięciu konta. To jest zawsze konieczne i robimy to za friko. W Citi jest za to kasa i to wyższa niż wiosną, kiedy bank dawał 20 zł.

 

2) 125 zł za transakcje blikiem na 300 zł

Początek jak zwykle jest łatwy. Bank wymaga by w terminie do końca pełnego miesiąca następującego po tym w którym otworzyliśmy konto zrobić minimum 3 płatności blikiem na kwotę 300 zł. Przy obecnej inflacji wydanie takiej kwoty nie jest już trudnym warunkiem. Tutaj również premia jest wyższa o 5 zł od wiosennej edycji.

 


3) 125 zł za przelew wynagrodzenia 

Tak jak w poprzedniej promocji kolejne 125 zł można zdobyć na jeden z  dwu sposobów

  • przelewając wynagrodzenie w wysokości minimum 2000 zł lub
  • wykonać w Citi Kantor zlecenie na kwotę minimum 2000 zł

warunek pierwszy jest z pewnością dużo prostszy, tym bardziej, że w bankach bardzo rzadko jest premiowane wynagrodzenie. Dla nas to w praktyce minuta roboty tyle bowiem trwa wypełnienie formularza dla księgowej. 

Można oczywiście wybrać drugi warunek, ale pierwszy jest zdecydowanie łatwiejszy, tym bardziej, że obecnie banki raczej nie premiują przelewów od pracodawcy. Dla mnie to zawsze jest zachęta, bo i tak obojętne jest przecież do jakiego banku przychodzi nam przelew od pracodawcy.

 


4) 120 zł na deser w ramach podziękowania

O dziwo dla jeszcze wyższej jednorazowej premii nie trzeba robić praktycznie nic. Wystarczy spełnić dwa pierwsze warunki by dostać ekstra premię w wysokości 125 zł. Ta premia ma zostać wypłacona w tym samym miesiącu co nagroda z punktu 3. Tutaj mamy najwyższą podwyżkę, bowiem poprzednio podziękowanie wynosiło 90 zł.


 

5) 900 zł za kartę Citi

Dalszą część reklamy konta można sobie podarować, bo bank zachęca do dodatkowych 200 zł za korzystanie z karty kredytowej. Moim zdaniem o wiele lepiej jest skorzystać z osobnej oferty karty kredytowej, w której można zgarnąć dużo więcej bo nawet 900 zł! 

Co ciekawe oferta z 900 zł do Allegro też ma być aktywna do 31 sierpnia 2023, więc lepiej skorzystać z obu ofert osobno i zgarnąć 1300 zł premii zamiast 600 zł. Szczegóły dotyczące warunków dla zgarnięcia 900 zł przeczytacie tutaj. lub pod poniższym linkiem.

Tutaj zgarniesz do 900 zł do Allegro za kartę Citi

Oczywiście w dalszym ciągu działa trick z okresowym udawaniem zamknięcia karty. Każdorazowo od lat bank w ofercie zatrzymaniowej oferuje dodatkową stówkę. Czekam właśnie na kolejną, nie zliczę którą już premię dodatkową za niby zamknięcie karty.

Regulamin oferty Twoje konto na wakacje

Regulamin promocji 900 zł za kartę kredytową Citi

Regulamin Priceless Specials

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz