niedziela, 2 kwietnia 2023

Rekordowe 900 zł do Allegro za kartę w Citi z bardzo krótką karencją

Oferta ważna DO 31 SIERPNIA 2023

Z tym tygodniu nową rekordową promocją rusza Citi. Do tej pory za założenie sobie tutaj karty można było liczyć maksymalnie na 600 zł, o czym była mowa w poprzednim wpisie, ale dotychczasowy rekord został pobity, więc nowa oferta bardziej zasługuje na uwagę. Teraz można liczyć nawet na 900 zł do Allegro w limitowanej o dziwo promocji.


Kto może skorzystać z takiej wypasionej oferty? Tutaj bardzo dużo zaskoczenie, bowiem według regulaminu z oferty wyłączone są osoby, które posiadały kartę w Citi po 1 stycznia 2023, a więc karencja wynosi raptem niecałe 3 miesiące. To bodaj najkrótsza karencja jaką omawiałem!

Tutaj zgarniesz do 900 zł do Allegro za kartę Citi

Oferta ma potrwać do końca wakacji a więc do 31 sierpnia 2023. Bank zastrzega sobie jednak, że może się ona skończyć dużo przed czasem ze względu na fakt, że promocja jest limitowana do 2500 sztuk. Biorąc też pod uwagę bardzo krótką karencję jest to bardzo możliwe.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę 900 zł?


1) 300 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po tym w którym założyliśmy kartę należy:

  • zalogować się do apki lub do bankowości internetowej
  • zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile

Osobiście rejestrowałem się w tym programie, bo to program w którym zbiera się punkty za dowolne płatności. Po rejestracji w programie należy dodatkowo:

  • dokonać płatności kartą na kwotę 300 zł w miesiącach 1-3

powyższy warunek należy wykonywać przez pierwszy pełny kwartał. Spełnienie warunku oznaczać będzie przyznanie nam dodatkowych 24.000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Taka ilość punktów to równowartość  300 zł.


 

Nagroda zostanie nam przekazana w ciągu 30 dni od momentu otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków. Przyznane punkty będą ważne przez okres 9 miesięcy od daty ich przyznania.

 


2) 600 zł do Allegro

Aby zdobyć dodatkowe 600 zł, trzeba najpierw spełnić warunki opisane w punkcie wyżej. Dla bonu do Allegro należy następnie robić w zasadzie to co wyżej czyli:

  • wydawać kartą 300 zł w miesiącach 4-9

innymi słowy drugi warunek mamy spełnić w dwu kolejnych kwartałach. Wychodzi więc na to, że w każdym miesiącu mamy wydawać po 300 zł i za każdy miesiąc będzie nam się należeć premia w wysokości 100 zł.

Podobnie jak w poprzednim punkcie nagroda zostanie nam przekazana w ciągu 30 dni od momentu otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków. Będzie się to jednak dziać przez okres 6 miesięcy, bo jedna nagroda za dany miesiąc wynosi 100 zł

Tutaj zgarniesz do 900 zł do Allegro za kartę Citi

Warto tutaj przypomnieć, że równolegle do tej promocji Citi ma także inną ofertę, w której do zgarnięcia jest 600 zł do Allegro. Tamta oferta potrwa dłużej bo do 19 września i zawiera nieco dłuższą karencję, ale jak widać najnowsza propozycja wygląda jeszcze ciekawiej, bo do zgarnięcia jest o 300 zł więcej.


3) Cykliczna premia 100 zł za rezygnację z karty

Po zgarnięciu wszystkich nagród można dostać w tym banku kolejne premie w ofercie zatrzymaniowej, co bank praktykuje od lat. W marcu uruchomiłem sobie n-tą, bo nie zliczę już którą promocję udając, że zamykam tę kartę. Każdorazowo za zaniechanie tej decyzji bank oferuje dodatkową stówkę za wydanie 1000 zł w ciągu kwartału. Warunek banalny, a stówka regularnie wpada od lat na rachunek karty:)


Regulamin promocji 900 zł za kartę kredytową Citi

Regulamin Priceless Specials

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz