sobota, 18 lutego 2023

600 zł do Allegro w nowej promocji kart w Citi z bardzo krótką karencją

Dziś na FpG przypominam mechanizm działania karty kredytowej czyli innymi słowy jak z niej korzystać tak by na niej zarabiać korzystając z darmowego grace period. Przy okazji warto przypomnieć najciekawszą obecnie ofertę kk jaką od niedawna ma Citi.

Citi ostatnio coś zróżnicowało oferty za swoją kartę na bardziej niekorzystne i z niższą premią. Do ofert konta dalej zresztą oferują kiepskie 400 zł do Allegro co można sprawdzić tutaj. Na szczęście wróciła też najbardziej wypasiona oferta z 600 do Allegro, więc warto ją tutaj przypomnieć i wybrać opcję z lepszą premią.


Co ciekawe nareszcie karencja jest bardzo krótka! Według regulaminu z oferty wyłączone są osoby, które miały tutaj kartę po... 1 września 2022. Sprawdźcie czy się pomyliłem bo to jakoś podejrzanie krótka przerwa, jedna z najkrótszych spośród wszystkich ofert jakie tutaj opisywałem.

Tutaj zgarniesz 600 zł do Allegro za kartę w Citi

Oferta ma też rekordowo długi czas trwania, można do niej przystąpić do... 19 września 2023 czyli niemal do końca przyszłego lata. Dla przypomnienia nie ma znaczenia czy macie tutaj konto czy nie, obie oferty się wykluczają, więc można mieć konto i zgarnąć dodatkowo premię za kartę. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł do allegro?

1) instalacja apki 

Wyrażenie zgód to coś o czym nie trzeba chyba przypominać, bo to dotyczy każdej oferty. Warto jednak pamiętać że wymagana jest instalacja apki, co jest nowością. Karty Citi używam od lat, ale nigdy żadnej apki nie instalowałem, tutaj jest wymagana.

Po zainstalowaniu apki należy się oczywiście do niej zalogować. Mamy na to czas do końca miesiąca kalendarzowego po tym w którym założyliśmy kartę. Czasu aż nadto, ale dla pewności warto to zrobić od razu, tym bardziej jeśli nie macie w nawyku używania apek. Ja z pewnością nie mam.


2) cashback za płatności kartą

Część główna to oczywiście to co zawsze: wymaganie płatności kartą, wszak do tego służy karta kredytowa, żyć za darmo na koszt banku trzymając się wyznaczonych ram czasowych określanych mianem grace period.

Dla zgarnięcia premii wymagane jest by przez siedem kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu w którym wydano nam kartę:

  • wydać kartą 300 zł

Dziś, w dobie szalejącej inflacji nie jest to już duża kwota do wydania.Nie bardzo rozumiem dlaczego w regulaminie bank informuje osobno o miesiącach 1-3 oraz 4-7. Ważne że warunek jest ten sam: wydać 300 zł w każdym miesiącu przy czym nie mogą to być transakcje zareklamowane czyli ze zwrotem na rachunek karty.

Dodatkowym plusem oferty jest fakt, że owo wydanie 300 zł kartą powoduje z automatu zwrot opłaty za kartę. Jednak obowiązywać to będzie tylko przez 12 miesięcy. Innymi słowy po roku karta będzie do likwidacji.

3) 100 zł w cyklicznej ofercie zatrzymaniowej

Można jednak dodatkowo zgarniać premię po 100 zł za każdym razem, gdy będziemy udawali zamknięcie karty. Wystarczy zadzwonić na infolinię i poprosić o zamknięcie karty. Zostaniemy wówczas przekierowani do działu zatrzymania klienta i dostaniemy wówczas nową propozycję dodatkowej premii.

Od lat wystarczy wydać dodatkowe 1000 zł w terminie 3 miesięcy i może to być jednorazowy zakup np. jakiegoś mebla. W styczniu mam dostać kolejną taką stówkę, a w lutym zamierzam kolejny raz udać zamykanie konta. Słowem fajna karta:)

 

Regulamin V edycji Jeszcze więcej na start - 600 zł do Allegro za kk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz