sobota, 3 czerwca 2023

Nieoczekiwane 8,50% na KO w PKO oraz do 250 zł na start

Oferta ważna DO 29 CZERWCA 2023

Ponieważ na tym blogu prezentuję najlepsze oferty z FpG, które tam szybko giną w gąszczu nowości, a tutaj jest miejsce na ich ekspozycję, by każdy miał możliwość z nich skorzystać, każdy artykuł będzie zaczynać się od daty ważności oferty. Ułatwi to wam planowanie, a mi aktualizację ofert. 

A jednak. Po czwartkowej mocno zaskakującej ofercie z 10% na lokacie urodzinowej, od dziś mamy zapowiedziane wczoraj 8,50% na koncie oszczędnościowym w tym samym banku, co jest tegorocznym rekordem. Mało tego, to zdecydowanie ruch pod prąd co jest ewenementem w przypadku największego banku w Polsce.


Czy są jakieś haczyki? Wczoraj były, chociaż na szczęście akceptowalne, więc tego samego spodziewałem się i po KO. I tak, i nie. Nie ma jeśli porównać ofertę do innego banku, są jeśli porównać ją do poprzedniej edycji KO.

Tutaj założysz konto w PKO z KO na 8,50% i lokata na 10%

Po raz pierwszy bank podaje limit kwotowy. Do tej pory bank nie podawał takiej informacji, więc można było pakować do woli, w granicach BFG lub nawet więcej jeśli ktoś wychodzi założenia, że to zbyt duży bank by upadł. W najnowszej edycji bank daje od razu mały limit 100k do którego zjechało już większość banków.

Oferta jest jednak bardzo krótko dostępna bo tylko do 29 czerwca. Kto załapie się w tym terminie może liczyć na bardzo fajną stawkę przez 60 dni. To co prawda jedna z najkrócej trwających promocji, ale tutaj akurat bank nie mieszał, bo tyle trwa każda kolejna edycja. 


Na koniec przypomnę, że kto nie posiada tutaj jeszcze konta może na start zgarnąć do 250 zł. Stawka jaką można zgarnąć zależy od rodzaju konta według zasad opisanych na powyższym screenie. Warunkiem jest skorzystanie z polecenia, a jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

2) Do 250 zł za założenie konta z polecenia

Warunki dla poleconego

Nie sądzę jednak by zmieniły się warunki zgarnięcia premii na start. Przypomnę więc, że dla zdobycia stówki wystarczy w ciągu 30 dni od założenia konta:

  • wykonać 3x płatność kartą na dowolną kwotę (1x jeśli jest to konto dla młodych)
  • wykonać 3x płatność BLIK

jak widać warunek jest banalny jak na premię. Nowa IX już edycja Programu poleceń potrwa do 30 czerwca 2023.

Gdyby pokusić się o porównanie ofert bankowych w ciągu ostatniego roku, to PKO miażdży wręcz rywali, bo od września dzieje się tutaj naprawdę sporo. Ciekaw jestem czy w przypadku KO to tylko jednorazowa akcja i pod koniec tego miesiąca bank wróci do normalnych stawek. Póki co mogę tylko pozazdrościć tym, którzy mogą z takiej oferty skorzystać... 


Regulamin KO ze stawką 8,50% w PKO

Regulamin IX edycji programu poleceń w PKO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz