poniedziałek, 18 września 2023

460 zł do zgarnięcia w nowej promocji Paribas

Oferta ważna do 1 października 2023

Skończyła się już promocja z 9,5% na KO, więc pożegnaliśmy już fajne oprocentowania i powoli przyzwyczajamy się do nowych, dużo niższych stawek.Mniejsze zyski z KO można podreperować promocjami jak w Paribas, gdzie do zgarnięcia jest do 460 zł, chociaż tylko znikoma na szczęście część z tej kwoty jest w kodach do Allegro.


Kto może z tego skorzystać? Ano każdy, kto zgarnął poprzednią premię, choćby i n-tą i poczekał 12 miesięcy. Po roku taka osoba jest uznawana przez bank za nowego klienta i można znów składać wniosek o nową premię.

Tutaj zgarniesz do 460 w promocji Alle Kody w Paribas

Nowa promocja ma potrwać stosunkowo niedługo, bo tylko do 1 października 2023. Oczywiście jak zwykle bank przygotował znów ograniczoną pulę 3000 wniosków,więc może się ona skończyć przed czasem, wszak tylko 40 zł dostajemy na Allegro, a pozostałe 420 zł w gotówce.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę? Akcja jak zwykle dzieli się na 3 części:


1) 40 do Allegro na start za friko

Początek jest taki do jakiego zdążyliśmy się już przyzwyczaić: premii za friko czyli za podpisanie samej umowy wraz z kartą. Banki zwykle tego nie premiują, bo jest to konieczność dla każdego kto zapisuje się do promocji. Paribas znów jednak daje za to 2 kody do Allegro po 20 zł. Wystarczy otworzyć konto z kartą i aktywować ją do 8 października


2) 210 zł w gotówce za aktywność na koncie w październiku

Potem jest już tradycyjnie, a więc wymóg 3 warunków, do których tym razem należą:

  • logowanie do apki 3x w różnych dniach
  • wykonanie przelewu na 400 zł
  • transakcje BLIK na kwotę minimum 200 zł

Jak widać warunki są dość banalne i łatwiejsze niż zwykle,  najczęściej bowiem wymagane jest wydanie 300 zł kartą. Premia za wykonanie tych 3 czynności przyjdzie jak zwykle w kolejnym miesiącu czyli do końca listopada.


 3) 210 zł za powtórkę powyższych czynności w listopadzie

Ostatnio coś marketingowcom z Paribas brakuje inwencji i nie wymyślają już warunków różnych w kolejnych miesiącach. Znów warunki w listopadzie są takie same jak w poprzednim miesiącu. Dla nas to łatwiej nie musimy bowiem kombinować jakie warunki bank dołożył dla większej premii co praktykowane było tutaj dość często.

Tutaj zgarniesz do 460 w promocji Alle Kody w Paribas

Ostatnią premię dostaniemy zapewne w sylwestra, ale konto warto zamknąć wcześniej, mamy bowiem 30 dniowy okres wypowiedzenia. Sam zgarnąłem ostatnią premię w sierpniu, ale konto zamknąłem wcześniej, jak tylko dostałem informację mailową o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii. Konto dzięki temu zamknie się szybciej, więc szybciej będę mógł wrócić po nową premię.

Regulamin promocji Alle kody z 460 do zgarnięcia w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz